Alkohol na prezent dla Chrzestnego

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Alkohol na prezent dla Chrzestnego

Personalizowany alkohol na prezent dla chrzestnego

Chrzciny to zakorzeniona w Polsce tradycja, praktykowana przez chrześcijan. Jest to wyjątkowe wydarzenie, w którym dziecko zostaje ochrzczone i przyznaje mu się drugie imię. Tradycja chrztu dzieci sięga do czasów apostolskich, a poświadczenia o tych wydarzeniach mamy już z II wieku. Początkowo chrztu udzielano tylko w wybrane dni w roku, a dokładnie w wigilię Zmartwychwstania Pańskiego, w czasie Bożego Narodzenia oraz w czasie Objawienia Pańskiego. Od VII wieku wprowadzono zmiany, które zalecały chrzest od razu po narodzinach dziecka. W późniejszym czasie czynność ta mogła być wykonywana jedynie w kościołach, a nie w domach prywatnych. Podczas chrztu, zarówno wtedy jak i dziś, wybiera się drugie imię dla dziecka, najczęściej jest to imię święte. Warto też wspomnieć o rodzicach chrzestnych – kiedyś mogło być ich nawet kilkunastu, a dzisiaj jest to jedna kobieta i jeden mężczyzna. Rodzic chrzestny to ważna rola, której zadaniem jest wspieranie i dbanie o swojego chrześniaka. Przygotowując te ważne wydarzenie zadbaj o idealny podarunek jakim jest alkohol na prezent dla chrzestnego. Na Podarujalkohol.pl możesz stworzyć swoją własną, personalizowaną etykietę.

Alkohol na prezent dla chrzestnego – jaki wybrać?

Na stronie Podarujalkohol.pl znajduje się ogromny wybór alkoholi prezentowych. Jeśli zastanawiasz się jaki alkohol na prezent dla chrzestnego wybrać, już przychodzimy z pomocą. Szukając odpowiedniego trunku dla mężczyzny, świetnie sprawdzi się Ballantine’s 7-letni Bourbon Barrel Finish. Jest to złocista i głęboka whisky, której smak wyróżniają nuty czerwonych jabłek, gruszek i karmelu. Idealnie prezentująca się ciemna butelka to trafny wybór. Z kategorii whisky równie świetnie zaprezentuje się Gentleman Jack. Jest to łagodniejsza, ale równie kultowa i pełna smaku wersja popularnego Jack’a Daniels’a. Ciekawy kształt butelki kryje w sobie nuty miodu, karmelu oraz owoców. Alkohol na prezent dla chrzestnego może być różny, więc w tej roli odnajdzie się również wódka. Dobrym przykładem będzie wódka Finlandia. Cechuje ją produkcja z krystalicznie czystej wody oraz łagodny i świeży smak pełen nut malin i karmelu. Wręczając butelkę prezentową kobiecie, która ma zostać chrzestną, warto zwrócić uwagę na różnorodne wina. Idealnym przykładem będzie Freixenet. Jest to dobre wino, pełne smaku, o pięknym zapachu. Wyróżnia je wyjątkowa butelka oraz nuty smakowe odzwierciedlające czerwone truskawki i wiśnie. Jeśli kobieta, którą chcesz obdarować gustuje w alkoholach mocniejszych, Ballantine’s Finest Blended Scotch Whisky to będzie strzał w dziesiątkę! Kultowy, najbardziej rozpoznawalny produkt marki Ballantine’s produkowany jest na podstawie tej samej receptury od 1910 roku. Jasnozłoty trunek w smaku jest delikatny i zrównoważony. Nuty czerwonych jabłek, mlecznej czekolady i wanilii idealnie opisują ten trunek. Na naszej stronie znajdziesz ogromny wybór alkoholi, które śmiało można nazwać jako idealny alkohol na prezent dla chrzestnego.

Wyjątkowa butelka z własną etykietą – Podarujalkohol.pl

Nic tak nie cieszy jak prezent “od serca”, specjalnie spersonalizowany dla danej osoby. W naszym sklepie możesz stworzyć swoją własną, dedykowaną etykietę. Wybierając alkohol na prezent dla chrzestnego twoja butelka może zawierać dowolny napis. Jest to świetna okazja do wyrażenia prośby o zostanie chrzestnym. Dzięki personalizacji, na twoim alkoholu może widnieć napis: “Wujku, zostaniesz moim chrzestnym?”. Taki prezent pozostanie w pamięci osoby obdarowanej na bardzo długo oraz sprawi jej ogromny zachwyt. Alkohol z własną etykietą to wyjątkowy, niepowtarzalny podarunek.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?