Nalewka na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Nalewka na prezent

Personalizowana dobra nalewka na prezent

Choć tradycja picia nalewek kojarzy się przede wszystkim z babciami, to czasem każdy lubi zamoczyć usta w słodszym, a wciąż dość wysoko procentowym alkoholu. Malinówki, aroniówki, wiśniówki i tworzone według staropolskich przepisów często traktuje się nie tylko jako urozmaicenie chwili relaksu, ale i trunek o pewnych prozdrowotnych właściwościach. Dlatego nalewka na prezent to świetny pomysł! Sięgając zaś po propozycje, jakie przygotował nasz sklep, decydujesz się na zakup podarunku renomowanych marek. Jeśli więc interesuje Cię dobra nalewka na prezent – sprawdź katalog na PodarujAlkohol.pl!

Dobra nalewka – wyborny trunek na prezent

Nalewki to tradycyjnie wyroby o stężeniu alkoholu sięgającym nawet 45%. Proces powstawania polega na maceracji, czyli zalewaniu np. moszczu owocowego spirytusem lub innym alkoholem o odpowiedniej mocy. Produkuje się je na bazie ziół, owoców, a także innych składników, takich jak miód czy orzechy. Nalewka na prezent może być zarówno słodka, jak i wytrawna i tak też się je często dobiera do posiłków. Dzięki tak dużej różnorodności produktów nalewka na prezent to świetny wybór!

Nalewki – dla kogo najlepsze na prezent?

Utarło się, że miłośniczkami nalewek są przede wszystkim dojrzalsze kobiety. Szczególnie jeśli chodzi o słodsze, np. jeżynowe lub malinowe napitki. Wynika to z polskiej historii i tradycji. Wszak nalewki pijało się dla zdrowotności – zarówno tej fizycznej, jak i psychicznej. Często stosowano je jako remedia na przeziębienia czy dolegliwości żołądkowe. Mamy i babcie więc do dzisiaj chętnie, często pod pretekstem profilaktyki zdrowotnej, sięgają po tego typu trunki. Czy jest więc lepszy alkohol na prezent dla nich niż nie nalewka według tradycyjnych receptur? Dlatego zaleca się ich wybór jako np. alkohol na prezent na dzień babci lub mamy.

Po nalewki jednak chętnie sięgają także młodsze osoby, w tym mężczyźni. Szczególnie jeśli są to trunki bardziej wytrawne, np. na bazie orzechów. Wyśmienicie się spisują wówczas do mięs i innych dań z tradycyjnej kuchni polskiej.

Z jakiej okazji warto wręczyć nalewkę na prezent?

Na jakie okazje warto wybrać taki napitek? Oprócz tego, że markowa, dobra nalewka na prezent to dobry pomysł na prezent na dzień babci czy mamy, to rewelacyjnie się spisze jako alkohol na prezent urodzinowy np. dla partnerki lubującej się w słodszych napojach! Nalewka na prezent to także dobry wybór np. na walentynki. To również dobry alkohol na prezent na Wielkanoc czy Boże Narodzenie, szczególnie jeśli jest wytrawniejszy, wspomagający trawienie.

Warto też pomyśleć o tym, aby wręczyć taki upominek na wyjątkowy upominek. Twoim dziadkom lub rodzicom szykują się srebrne, perłowe lub złote gody? Taki alkohol na prezent na rocznicę ślubu z pewnością będzie doskonałym sposobem na uczczenie tej wyjątkowej chwili!

Podaruj dobrą nalewkę z personalizowaną etykietą!

Jest wiele okazji, na które nalewka na prezent będzie rewelacyjnym wyborem. Można ją wręczyć zarówno dojrzalszej, jak i młodszej osobie, gustującej w tradycjach polskiej kuchni i wyrobów alkoholowych. A jeśli nie wiesz, jaka będzie dobra nalewka na prezent – zawsze zachęcamy do kontaktu. Pomożemy Ci dobrać trunek stosownie do okazji. Eksperci doradzą, czy warto wybrać nalewkę, czy np. lepszy będzie likier na prezent.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?