Wódka Dalkowski na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Dalkowski na prezent

Personalizowana wódka Dalkowski na prezent

Wódka Dalkowski na prezent to jeden z alkoholi dostępnych na naszej stronie Podarujalkohol.pl. Jej historia rozpoczęła się w 1921 roku, kiedy to dwaj bracia – Ludwik i Roman Dalkowski kupili fabrykę wódek i likierów Graffa, położoną na ulicy Królowej Jadwigi 16 w Toruniu. Po dwóch latach mężczyźni przenieśli fabrykę na Strumykową 5/7 i nazwali ją Fabryka Wódek i Likierów Bracia Dalkowscy, Destylarnia i Miodosytnia. Firma działała przez kilka lat, a następnie słuch o niej zaginął. W latach 90-tych XX wieku marka powróciła na rynek, wskrzeszona przez firmę Vinpol, której miejsce znajdowało się również w Toruniu. Z początku w nazwie tego alkoholu znajdowało się słowo Starotoruński, jednak producenci zrezygnowali z tej formuły. Na przestrzeni lat dodano kilka smaków oraz zmieniono butelki na kraftowe, bardziej eleganckie. Wódka Dalkowski na prezent to idealny, rodzimy alkohol, który w połączeniu z własną etykietą sprawi radość odbiorcy.

Wódka Dalkowski na prezent – czym się wyróżnia?

Dalkowski wytwarzany jest ze spirytusu ziemniaczanego. Jest to Wódka Czysta Filtrowana, której aromat skupia się na nutach kwiatowych, z lekko wyczuwalnym alkoholem. Smak jest słodki, owocowy z dodatkiem żurawiny i borówki. W zapachu czuć ostrość, trochę chrzanu i rozmarynu. Finisz cechuje się pieprzną goryczą, grejpfrutem oraz wanilią. Wódka Dalkowski na prezent to wódka ziemniaczana, bardzo przyjemna i łatwa do picia.

Wódka Dalkowski na prezent – dla kogo?

Wódka uznawana jest za męski trunek, ale trafi w gusta kobiet lubiących alkohole wysokoprocentowe. Jej kwiatowy aromat przyciąga uwagę i sprawia, że Dalkowski nie jest tak mocny w smaku. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem na Dzień Ojca lub Dzień Dziadka – ten alkohol nada się idealnie. Jego kraftowa butelka świetnie zaprezentuje się na mniejszej lub większej imprezie. Dalkowski umili niejeden wspólny wieczór z przyjacielem lub przyjaciółką. Dzięki spersonalizowanej etykiecie, alkohol ten pomoże ci wyrazić swoje uczucia, takie jak podziękowania lub przeprosiny. Trunek sprawdzi się jako zaproszenie na chrzciny lub prośba o zostanie świadkiem. Będzie też fajnym upominkiem dla pary młodej.

Dalkowski – z czym połączyć?

Dalkowski pasuje do wielu napojów gazowanych, takich jak Cola Signature dostępna w naszym sklepie, oraz do wielu soków. Równie świetnie smakuje sama, wlana do kieliszka i wypita “na raz”. Można łączyć ją z różnymi drinkami lub likierami. Wódka Dalkowski urozmaicona we własną etykietę to wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, który zachwyci bliską ci osobę.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?