Wódka Dalkowski na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Dalkowski na prezent

Personalizowana wódka Dalkowski na prezent

Wódka Dalkowski na prezent to jeden z alkoholi dostępnych na naszej stronie Podarujalkohol.pl. Jej historia rozpoczęła się w 1921 roku, kiedy to dwaj bracia – Ludwik i Roman Dalkowski kupili fabrykę wódek i likierów Graffa, położoną na ulicy Królowej Jadwigi 16 w Toruniu. Po dwóch latach mężczyźni przenieśli fabrykę na Strumykową 5/7 i nazwali ją Fabryka Wódek i Likierów Bracia Dalkowscy, Destylarnia i Miodosytnia. Firma działała przez kilka lat, a następnie słuch o niej zaginął. W latach 90-tych XX wieku marka powróciła na rynek, wskrzeszona przez firmę Vinpol, której miejsce znajdowało się również w Toruniu. Z początku w nazwie tego alkoholu znajdowało się słowo Starotoruński, jednak producenci zrezygnowali z tej formuły. Na przestrzeni lat dodano kilka smaków oraz zmieniono butelki na kraftowe, bardziej eleganckie. Wódka Dalkowski na prezent to idealny, rodzimy alkohol, który w połączeniu z własną etykietą sprawi radość odbiorcy.

Wódka Dalkowski na prezent – czym się wyróżnia?

Dalkowski wytwarzany jest ze spirytusu ziemniaczanego. Jest to Wódka Czysta Filtrowana, której aromat skupia się na nutach kwiatowych, z lekko wyczuwalnym alkoholem. Smak jest słodki, owocowy z dodatkiem żurawiny i borówki. W zapachu czuć ostrość, trochę chrzanu i rozmarynu. Finisz cechuje się pieprzną goryczą, grejpfrutem oraz wanilią. Wódka Dalkowski na prezent to wódka ziemniaczana, bardzo przyjemna i łatwa do picia.

Wódka Dalkowski na prezent – dla kogo?

Wódka uznawana jest za męski trunek, ale trafi w gusta kobiet lubiących alkohole wysokoprocentowe. Jej kwiatowy aromat przyciąga uwagę i sprawia, że Dalkowski nie jest tak mocny w smaku. Jeśli zastanawiasz się nad prezentem na Dzień Ojca lub Dzień Dziadka – ten alkohol nada się idealnie. Jego kraftowa butelka świetnie zaprezentuje się na mniejszej lub większej imprezie. Dalkowski umili niejeden wspólny wieczór z przyjacielem lub przyjaciółką. Dzięki spersonalizowanej etykiecie, alkohol ten pomoże ci wyrazić swoje uczucia, takie jak podziękowania lub przeprosiny. Trunek sprawdzi się jako zaproszenie na chrzciny lub prośba o zostanie świadkiem. Będzie też fajnym upominkiem dla pary młodej.

Dalkowski – z czym połączyć?

Dalkowski pasuje do wielu napojów gazowanych, takich jak Cola Signature dostępna w naszym sklepie, oraz do wielu soków. Równie świetnie smakuje sama, wlana do kieliszka i wypita “na raz”. Można łączyć ją z różnymi drinkami lub likierami. Wódka Dalkowski urozmaicona we własną etykietę to wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, który zachwyci bliską ci osobę.

Filtruj wg ceny

Menu