Sexton na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Sexton na prezent

Personalizowany Sexton na prezent

W ofercie whisky dostępnych na naszej stronie znajduje się prezentowy Sexton. Alkohol zadebiutował na półkach sklepowych jesienią 2017 roku. Czteroletni przedstawiciel whisky zawdzięcza swoje istnienie Alexowi Thomasowi, który stworzył jego recepturę. Jednakże to pochodząca z Meksyku, rodzina Beckmann, rozpowszechniła go w Ameryce, a później na całym świecie. Jej nazwa pochodzi od łacińskiego Sacristanus, którego tłumaczenie to “zakrystiana”. Sexton z własną etykietą umieszczoną na wyjątkowej, sześciobocznej karafce, oznaczonej czachą w cylindrze to perfekcyjny podarunek dla bliskiej osoby.

Prezentowy Sexton – jak smakuje?

Sexton na prezent idealny to przede wszystkim wyrazisty smak nuty sherry. Jej wyczuwalność spowodowana jest aż trzykrotną destylacją w tradycyjnych alembikach na północy Irlandii oraz około cztero letnim starzeniem w beczkach z europejskiego dębu, które wcześniej, przez dwa lata służyły do leżakowania sherry Oloroso. Oprócz tego, pijąc prezentowy Sexton nasze kubki smakowe wyczują suszone owoce, orzechy, miód, morele, toffi, a nawet ślady cynamonu i mięty. Aromat tej whisky jest mocno owocowy, a finisz przypomina mieszankę orzechów wraz ze słodkimi płatkami zbożowymi. Sexton z własną etykietą, dzięki swojej lekkości, sprawdzi się i dla mężczyzn, i dla kobiet.

Sexton na prezent – kiedy i dla kogo?

Zastanawiasz się kiedy wręczyć prezentowy Sexton? Już przychodzimy z odpowiedzią! Whisky Sexton na prezent to strzał w dziesiątkę przy każdej okazji. Jego lekki i przyjemny smak umili wiele wspólnych wieczorów z mamą lub przyjaciółką. Będzie to odpowiedni podarunek na urodziny czy święta. Dodatkowo, Sexton z własną etykietą, która jeszcze bardziej urozmaici wygląd tej nieszablonowej butelki, sprawdzi się jako prezent ślubny, prezent na rocznicę lub podziękowanie dla ważnej osoby. Do wyjątkowej whisky, na stronie Podarujalkohol.pl, możesz dobrać równie wyjątkowy dodatek! Dwie szklanki ze złotym rantem, osobna, szklana karafka, kamienie chłodzące lub bilecik z życzeniami świetnie skomponują się z Twoim podarunkiem.

Whisky Sexton – z czym łączyć?

Alkohol ten bardzo dobrze smakuje sam lub z lodem. Jeśli jednak potrzebujesz “czegoś więcej” warto połączyć go z napojem gazowanym. Cola Signature, którą znajdziesz w naszym sklepie Podarujalkohol.pl, idealnie skomponuje się z lekkością smaku Sextona. Warto pamiętać, że trunek ten świetnie smakuje w towarzystwie! Wspólne poznawanie jego głębi sprawia, że staje się jeszcze lepszy.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?