Wódka J.A. Baczewski na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka J.A. Baczewski na prezent

Personalizowana wódka Baczewski na prezent – Podarujalkohol.pl

Wódka Baczewski na prezent to świetny wybór dla miłośników alkoholi wysokoprocentowych. Baczewski powstał w XIV wieku na terenach między Odrą a Wisłą. Jego pierwotną nazwą była “Gorzałka”, która służyła jedynie do celów leczniczych. Pierwszy historyczny wpis zawierający słowo wódka pojawił się w 1405 roku w kronice sądu ziemskiego województwa sandomierskiego. Dopiero w 1782 roku powstała nasza rodzima marka J.A. Baczewski. Z początku, w Polsce, wódka była alkoholem z wyższej półki, niedostępnym dla zwykłych mieszczan, jednak przedsiębiorczość doprowadziła do popularyzacji trunku. Około 1600 roku alkohol ten był już masowo produkowany, a dzięki rozwinięciu w produkcji – stał się ogólnodostępny. Mówi się, że wódka Baczewski na prezent, dostępna w naszym sklepie, przyczyniła się do masowego zjawiska pijaństwa w tamtych czasach. Dodatkowo, dzięki akcyzie, produkcja tego alkoholu zasilała budżet królewski. Zachłanność i popularyzacja wódki przyczyniły się do tego, że w niemal każdym miasteczku w Polsce powstawały gorzelnie. Dopiero w XVIII wieku stworzono kilka bardziej poważnych biznesów, dzięki którym alkohol ten rozprzestrzenił się po całym świecie. Warto wspomnieć, iż słowo “wódka” było używane tylko w naszym kraju, a dopiero później trafiło do innych języków. Historia tego trunku jest długa i bardzo rozwinięta, ze względu na to, że Polska zniknęła z mapy świata i dotarcie do starszych zapisków na temat wódki było bardzo trudne. Dzisiaj Baczewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów tego trunku.

Wódka Baczewski na prezent – jak smakuje?

Wódka Baczewski na prezent z własną etykietą, którą możesz stworzyć w naszym sklepie to alkohol stworzony na bazie ziemniaków. Jej smak jest czysty i łagodny. Powstaje według tradycyjnej, 3-krotnej destylacji. Butelka w kształcie karafki kryje w sobie gładki i śmietankowy smak. Jej zapach jest delikatny, pełen nut ziołowych i ziemniaczanych. Finisz jest gładki, słodki i rozgrzewający.

Wódka Baczewski na prezent – dla kogo?

Alkohol ten to świetny wybór dla amatorów i koneserów. Jego delikatny smak przypadnie do gustu wielu osób. Baczewski to świetny wybór na prezent urodzinowy. Dzień Dziadka lub Dzień Ojca to idealne wydarzenia dla tego alkoholu. Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu dla szefa – ten będzie w sam raz. Dzięki spersonalizowanej etykiecie, butelka dobrego alkoholu może posłużyć jako podziękowania za pomoc, czy lata wspólnej pracy, a nawet jako prośba o zostanie świadkiem lub chrzestnym. Piękny opakunek idealnie zaprezentuje się jako prezent na Święta Bożego Narodzenia, a także dotrzyma towarzystwa przy wspólnych wieczorach. Niepowtarzalny smak sprawdzi się na wielu imprezach. Wódka Baczewski na prezent to strzał w dziesiątkę.

Wódka Baczewski – jak pić?

Trunek ten świetnie smakuje solo, z lodem, a także w połączeniu z napojami gazowanymi i sokami. Jest on podstawą do wielu drinków serwowanych w restauracjach na całym świecie. Jednym z nich jest Evergreen – koktajl stworzony z: 40 ml wódki Baczewski, 10 ml Martini Extra Dry, 10 ml soku z cytryny, łyżeczki syropu cukrowego oraz kawałka surowego ogórka. Ten drink sprawdzi się na każdej imprezie!

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?