Beefeater

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Gin na prezent
  4. Beefeater

Personalizowany Gin Beefeater na prezent

Gin Beefeater to trunek klasy premium, który zawdzięcza swoją nazwę tradycyjnemu określeniu strażnika Tower of London. Jego przygotowanie opiera się o XIX-wieczną recepturę, która nie zmieniła się od 1820 roku, a zna ją tylko 6 osób na całym świecie. Przezroczysta, szklana butelka z dodatkami czerwieni to znak rozpoznawczy tego alkoholu. Na stronie Podarujalkohol.pl możesz stworzyć swój unikatowy gin Beefeater z własną etykietą. Personalizacja etykiety zamieni gin Beefeater w prezentowy gin Beefeater, idealny na każdą okazję.

Prezentowy Gin Beefeater – jak smakuje?

Alkohol ten wytwarzany jest z neutralnego spirytusu zbożowego i pełnej gamy naturalnych dodatków roślinnych. Sekretem smaku jest zmieszanie składników: jałowca, arcydzięgla, kolendry, lukrecji, migdałów, korzenia irysa, cytryny oraz skórki pomarańczowej i wydobycie najlepszej, środkowej części destylatu, którą znajdziemy w naszej szklanej butelce. Proces tworzenia perfekcyjnej barwy smaku trwa 8 godzin. Precyzja podczas wyrabiania tego alkoholu sprawia, że jest to idealny gin Beefeater na prezent. Jego prezencja interesuje smakoszy szukających oryginalnego londyńskiego smaku. Zastanawiając się nad upominkiem warto zwrócić uwagę na ten alkohol i stworzyć z niego coś specjalnego – gin Beefeater z własną etykietą.

Wyjątkowy prezent na wyjątkową okazję

Gin Beefeater na prezent nadaje się idealnie! Intensywny smak przyciągnie mężczyzn, a schludny wygląd butelki, z pewnością zainteresuje kobiety. Prezentowy gin Beefeater możesz podarować zarówno na urodziny, jak i na ważną rocznicę. Butelką z dobrym alkoholem możesz wyrazić także swoją prośbę lub podziękowanie, np. za udany rok w pracy, czy bycie świadkiem podczas ślubu. Nie ma nad czym się zastanawiać – to będzie trafiony strzał! Gin Beefeater z własną etykietą zachwyci odbiorcę, sprawiając trunek wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju. Wybierając ofertę Podarujalkohol.pl tworzymy razem zgraną drużynę – Ty wybierasz swoją etykietę, a my tworzymy dla Ciebie pierwszorzędny gin Beefeater na prezent.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?