Gin na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Gin na prezent

Personalizowany dobry Gin na prezent z własną etykietą

Wywodzący się z Anglii, posiadający 300 letnią historię  – gin, to świetny wybór na prezent zarówno dla koneserów, jak i początkujących smakoszy tego trunku. Gin to wódka sporządzona z rektyfikowanego  spirytusu leżakującego z olejkami destylowanymi z jagód jałowca. Kariera ginu zaczęła się od czasu wstąpienia na tron księcia Niderlandów Wirhelma Orańskiego. W zależności od rodzaju alkohol ten zachwyca różnorodną gamą smaków i zapachów. Nasz sklep oferuje gin na prezent od kultowych marek z Polski i z całego świata. Dodatkowo możesz stworzyć gin z własną etykietą, która nadawać będzie oryginalność i wyjątkowość podarowanemu trunkowi.

Jaki gin na prezent?

Stawiając sobie pytanie – jaki gin na prezent? – warto poznać specyfikę danego alkoholu. Bombay Sapphire charakteryzuje się smakiem słodkich migdałów, jałowca oraz nutą delikatnych ziół. Jest to najpopularniejszy reprezentant tej grupy na świecie. Gin Lubuski to nasz rodzimy alkohol, pełen aromatów jałowca, kolendry i lukrecji. Uznaje się go za numer 1 w Polsce. Hendrick’s to idealny gin na prezent dla mężczyzny. Własnoręczna produkcja złożona z 11 ziół z całego świata oraz skomplikowany proces destylacji zachwyca orzeźwiającym smakiem. Dla Pań sprawdzi się Beefeater – gin klasy premium, wytwarzany z najwyższej jakości dodatków roślinnych. Produkowany w Wielkiej Brytanii z korzeniami z 1820 roku. Recepturę tego trunku zna tylko 6 osób na świecie, a przecież kobiety uwielbiają tajemnice.

Podczas wybory warto zwrócić uwagę także na te mniej znane, jednak bardzo cenione giny:

  • Gin Fords – idealna równowaga między składnikami botanicznymi i olejkami
  • Gin Gordon’s – intensywny, pełen smaku
  • Gin Malfy – marka zachwyca różnorodnością w wyborze smaków
  • Gin Millhill’s – bazowany na londyńskich tradycjach, idealny do drinków

Każdy z tych alkoholi cechuje inny, wyjątkowy smak, tak samo jak każdy z nich to świetny gin na prezent. W naszej ofercie możecie stworzyć gin z własną etykietą, dzięki której obdarowana osoba zapamięta ten dzień, jak również ten prezent na lata.

Gin – na jaką okazję?

Gin z własną etykietą sprawdzi się na każdą okazję! Osoba, którą obdarujesz będzie zachwycona spresonalizowanym prezentem jakim jest gin z własną etykietą. Sprawdzając nasz asortyment nie musisz zastanawiać się jaki gin na prezent – wszystko jest jasne i przejrzyste, a wybór jest prosty. Gin na prezent to idealny kandydat na wszystkie uroczystości. Możesz podarować go tacie na Dzień Ojca, przyjacielowi w dniu jego urodzin, rodzinie na święta lub ukochanej osobie w dniu waszej rocznicy. Butelka dobrego alkoholu spisze się także, jako upominek dla szefa. Będzie też idealnym towarzyszem mniejszej lub większej imprezy. Każda okazja jest dobra, aby wręczyć bliskim wyjątkowy prezent. Butelka ginu zachwyci obdarowaną osobę i sprawi, że nie będzie mogła wyjść z podziwu przez długi czas.

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?