Wódka Belvedere na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Belvedere na prezent

Wódka Belvedere na prezent – Podarujalkohol.pl

Rodzimy alkohol o niezwykłym profilu to coś, czym zaskoczysz wielu. Szukasz właśnie takiego podarunku? Sprawdź wódka Belvedere na prezent!

Belvedere cieszy się sympatią krytyków i koneserów z całego świata. Zmysłowy smak, intensywny aromat i bogata butelka sprawią, że odbiorca prezentu będzie zachwycony!

Wódka Belvedere na prezent – historia

Wódka Belvedere na prezent swoją historię rozpoczęła w 1993 roku. W tym czasie jedna z największych firm produkujących alkohole w Polsce – Polmos Żyrardów postawiła na rozwój firmy tworząc własne marki. W ten sposób na rynku ukazała się pierwsza butelka wódki Belvedere.

W 1996 roku marka weszła na rynek amerykański, rozkochując w sobie jednego z dystrybutorów – Edwarda Jay Philips’a. Belvedere na świecie pojawił się jako pierwsza wódka luksusowa tworząc nową kategorię alkoholi – Super Premium Vodka. Pasja włożona w produkcję i idealny smak postawiły trunek na pierwszym miejscu wśród wszystkich wódek, dzięki czemu zaczęto sprzedawać ją w Ameryce, Europie oraz Azji.

Wódka Belvedere na prezent należy do ogromnej marki LVMH, czyli Louis Vuitton Moet Hennessy, a jej wyłącznym dystrybutorem jest Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.. Rodzimy trunek zdobywał wiele międzynarodowych nagród takich jak pierwsze miejsce w teście wódek klasy super premium magazynu Logo i nagroda “Hot Brand”, czyli uznanie za trzyletni dwucyfrowy wzrost sprzedaży.

Wyjątkowa nazwa i butelka – wódka Belvedere na prezent

Nazwę trunku tłumaczyć można na dwa sposoby. Producenci wkładają całe serce w wytwarzanie alkoholu, dlatego nazwa Belvedere” oznacza “beautiful to see” wyrażająca zamiłowanie do piękna i najwyższej jakości.

“Belvedere” to także nawiązanie do Pałacu Belwederskiego w Warszawie, którego wizerunek widnieje na butelkach. Estetyka szkła i ukazanie swoich korzeni podkreśla rangę trunku. warto wspomnieć, że marka uzyskała pozwolenie na użycie wizerunku Pałacu od ówczesnego prezydenta Lecha Wałęsy.

Wódka Belvedere na prezent – Belvedere Vodka

Belvedere cechuje się czterokrotną destylacją oraz produkcją w małych partiach, dzięki czemu każda pojedyncza butelka jest dokładnie i starannie sprawdzona. Dodatkowo jego produkcja opiera się na najwyższej jakości spirytusie z wyselekcjonowanego polskiego żyta.

Belvedere Vodka podbiła serca konsumentów z całego świata stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych trunków w tej dziedzinie. Jej smak jest intensywny, lecz bardzo przyjemny. Pełno w nim nut wanilii i pieprzu. Alkohol wyróżnia się delikatnością przebitą lekką ostrością.

Wódka Belvedere na prezent – Lake Bartężek

Belvedere Lake Bartężek to jedna z najbardziej eleganckich wódek dostępnych na rynku od 2017 roku jako limitowana edycja. Szklana butelka w granatowym odcieniu o nietypowym kształcie i zdobieniach wyróżnia się w sklepach, barach i kolekcjach koneserów.

Trunek produkowany jest ze spirytusu z żyta ozimego Dańkowskie Diament, który przechodzi proces destylacji w gorzelni rolniczej na Mazurach. Oprócz składników duży wpływ na wyjątkowy smak mają warunki glebowe i klimatyczne, w których dojrzewa zboże.

Wódka Belvedere na prezent zachwyca znakomitym smakiem pełnym delikatności uzupełnionej nutą zboża i przypraw korzennych. Aromat jest bardzo intensywny, wyczuwalne kwiaty i słodkie owoce.

Wódka Belvedere na prezent – Smogóry Forest

Smogóry Forest wyróżnia się niespotykaną, czarno-szarą butelką, która zdecydowanie przyciąga swoim kształtem i charakterem. Trunek ten to eksperyment prestiżowej marki, który ukazał się w 2017 roku jako edycja limitowana.

Trunek wytwarzany jest ze spirytusu z żyta ozimego Dańkowskie Diamenty, które wyrastają w gospodarstwie małego miasteczka Smogóry. Lasy, łąki i idealnie czyste powietrze to świetny klimat dla wyrastającego zboża.

Smak wódki Belvedere jest bardzo wyrazisty, wypełniony przyjemną nutą zboża oddającą pochodzenie trunku. Aromat jest wyrazisty, pociągający.

Wódka Belvedere na prezent – Organic Infusion Pear & Ginger

Organic Infusion to specjalna edycja Belvedere, która ukazała się na rynku w USA i Polsce. Seria organicznych wódek wytwarzanych z ekologicznego, polskiego żyta, krystalicznie czystej wody oraz destylacji żywym ogniem to idealna propozycja na lato.

Trunki z tej edycji wyróżniają się niezwykłym orzeźwieniem i przyjemnym smakiem. Pear & Ginger cechuje się intensywnym aromatem gruszki i imbiru. Smak oparty na głównych składnikach posiada także nuty słodkości miodu lipowego. Wódkę określić można jako soczysta i rozgrzewająca z nutami korzennymi.

Wódka Belvedere na prezent – Organic Infusion Lemon & Basil

Edycja Organic Infusion pojawiła się na rynku w 2021 roku. Wyjątkowe wódki o orzeźwiającym smaku dostępne są tylko  na rynku polskim i amerykańskim. Trunki tworzone są na bazie ekologicznego, krajowego żyta i krystalicznie czystej wody, a do ich destylacji używa się żywego ognia

Niezwykle orzeźwiający alkohol cechuje się intensywnym aromatem cytryny i bazylii. Smak opiera się na głównych składnikach połączonych z trawą cytrynową, ziołami, winogronem i wiosennymi kwiatami. Zapach jest bardzo zmysłowy i pobudzający

Wódka Belvedere na prezent – Organic Infusion Blackberry & Lemongrass

Trzecia butelka należąca do znakomitej i niepowtarzalnej edycji Organic Infusion skupia w sobie najlepsze walory jeżyny i trawy cytrynowej. Dostępna w USA i Polsce wersja pociąga swoim smakiem i aromatem stworzonym z najlepszych składników, takich jak ekologiczne żyto i krystalicznie czysta woda.

Wódka Belvedere na prezent w wersji Blackberry & Lemongrass to połączenie jeżyny i trawy cytrynowej z uzupełniającym dodatkiem świeżej szałwii, wanilii i aromatycznych ziół. Aromat jest bardzo orzeźwiający i zmysłowy, wypełniony najlepszymi cechami składników.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?