Wódka Belvedere na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Belvedere na prezent

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu dla Twojej okazji? Pamiętaj każdy produkt może zawierać dowolny tekst na butelce

Personalizowana wódka Belvedere na prezent

Wódka Belvedere na prezent to wysokiej klasy alkohol, który idealnie sprawdzi się jako podarunek. Zbożowa wódka to nasz rodzimy trunek produkowany w Żyrardowie. Należy do ogromnej marki LVMH, czyli Louis Vuitton Moet Hennessy, a jej wyłącznym dystrybutorem jest Moet Hennessy Polska Sp. z o.o. Mimo iż Belvedere jest produktem polskim, jego sława rozpowszechniła się po całym świecie w 1996 roku, kiedy to pierwszy raz pojawiła się na rynku amerykańskim. Warto zwrócić uwagę na wygląd butelki – przedstawia on pałac Belweder, siedzibę Naczelnika Państwa i Prezydenta RP. Każda butelka, jeszcze przed wyjazdem z Żyrardowa jest dokładnie sprawdzana pod względem ilości wódki i dokładności wzorów. Wódka Belvedere na prezent idealna ma też swoje nagrody – zajęła ona pierwsze miejsce w teście wódek klasy super premium magazynu Logo oraz zdobyła nagrodę “Hot Brand”, czyli uznanie za trzyletni dwucyfrowy wzrost sprzedaży. Była pierwszą wódką klasy super premium, gdyż przed wpuszczeniem jej na rynek światowy – taka klasa nie istniała. Wyjątkowa butelka w połączeniu z własną etykietą, dostępną na naszej stronie to wspaniały i unikatowy podarunek.

Wódka Belvedere na prezent – jak powstaje i jak smakuje?

Belvedere cechuje się czterokrotną destylacją oraz produkcją w małych partiach, dzięki czemu każda pojedyncza butelki jest dokładnie i starannie sprawdzona. Dodatkowo jego produkcja opiera się na najwyższej jakości spirytusie z wyselekcjonowanego polskiego żyta. Jej smak jest delikatnie waniliowy z nutami żyta. Wyczuwalna gładkość i aksamitnie kremowy posmak to wódka Belvedere na prezent idealna.

Wódka Belvedere na prezent – dla kogo?

Belvedere, jak inne wódki, uznawana jest za bardziej męski trunek. Świetnie odnajdzie się jako prezent na Dzień Ojca lub Dzień Dziadka. Alkohol ten to świetna okazja do podziękowania dla pracownika lub szefa, a także jako prośba o zostanie świadkiem na ślubie. Belvedere odnajdzie się na niejednej małej lub dużej imprezie. Jeśli masz pewność, że twoja przyjaciółka lubi alkohole wysokoprocentowe – trunek ten będzie świetnym wyborem jako prezent na urodziny. Piękna butelka z dodatkiem spersonalizowanej etykiety sprawi ogromną radość i wzruszenie osobie obdarowanej. Dużym plusem tego alkoholu jest fakt, iż można go pić jako czysty trunek lub w wielu połączeniach. Belvedere dogada się z wieloma napojami gazowanymi oraz różnorodnymi sokami. Świetnie pasuje do drinków, łączy się z innymi alkoholami. Wódka Belvedere na prezent to strzał w dziesiątkę!

Wyjątkowe pufy na prezent

Personalizowane polskie pufy w niskiej cenie. Wyjątkowy pomysł na prezent. Sprawdź!

Filtruj wg ceny

Ostatnio oglądane produkty

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?