Wódka Belvedere na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Belvedere na prezent

Wódka Belvedere na prezent – Podarujalkohol.pl

Rodzimy alkohol o niezwykłym profilu to coś, czym zaskoczysz wielu. Szukasz właśnie takiego podarunku? Sprawdź wódka Belvedere na prezent!

Belvedere cieszy się sympatią krytyków i koneserów z całego świata. Zmysłowy smak, intensywny aromat i bogata butelka sprawią, że odbiorca prezentu będzie zachwycony!

Wódka Belvedere na prezent – historia

Wódka Belvedere na prezent swoją historię rozpoczęła w 1993 roku. W tym czasie jedna z największych firm produkujących alkohole w Polsce – Polmos Żyrardów postawiła na rozwój firmy tworząc własne marki. W ten sposób na rynku ukazała się pierwsza butelka wódki Belvedere.

W 1996 roku marka weszła na rynek amerykański, rozkochując w sobie jednego z dystrybutorów – Edwarda Jay Philips’a. Belvedere na świecie pojawił się jako pierwsza wódka luksusowa tworząc nową kategorię alkoholi – Super Premium Vodka. Pasja włożona w produkcję i idealny smak postawiły trunek na pierwszym miejscu wśród wszystkich wódek, dzięki czemu zaczęto sprzedawać ją w Ameryce, Europie oraz Azji.

Wódka Belvedere na prezent należy do ogromnej marki LVMH, czyli Louis Vuitton Moet Hennessy, a jej wyłącznym dystrybutorem jest Moet Hennessy Polska Sp. z o.o.. Rodzimy trunek zdobywał wiele międzynarodowych nagród takich jak pierwsze miejsce w teście wódek klasy super premium magazynu Logo i nagroda “Hot Brand”, czyli uznanie za trzyletni dwucyfrowy wzrost sprzedaży.

Wyjątkowa nazwa i butelka – wódka Belvedere na prezent

Nazwę trunku tłumaczyć można na dwa sposoby. Producenci wkładają całe serce w wytwarzanie alkoholu, dlatego nazwa Belvedere” oznacza “beautiful to see” wyrażająca zamiłowanie do piękna i najwyższej jakości.

“Belvedere” to także nawiązanie do Pałacu Belwederskiego w Warszawie, którego wizerunek widnieje na butelkach. Estetyka szkła i ukazanie swoich korzeni podkreśla rangę trunku. warto wspomnieć, że marka uzyskała pozwolenie na użycie wizerunku Pałacu od ówczesnego prezydenta Lecha Wałęsy.

Wódka Belvedere na prezent – Belvedere Vodka

Belvedere cechuje się czterokrotną destylacją oraz produkcją w małych partiach, dzięki czemu każda pojedyncza butelka jest dokładnie i starannie sprawdzona. Dodatkowo jego produkcja opiera się na najwyższej jakości spirytusie z wyselekcjonowanego polskiego żyta.

Belvedere Vodka podbiła serca konsumentów z całego świata stając się jednym z najbardziej rozpoznawalnych trunków w tej dziedzinie. Jej smak jest intensywny, lecz bardzo przyjemny. Pełno w nim nut wanilii i pieprzu. Alkohol wyróżnia się delikatnością przebitą lekką ostrością.

Wódka Belvedere na prezent – Lake Bartężek

Belvedere Lake Bartężek to jedna z najbardziej eleganckich wódek dostępnych na rynku od 2017 roku jako limitowana edycja. Szklana butelka w granatowym odcieniu o nietypowym kształcie i zdobieniach wyróżnia się w sklepach, barach i kolekcjach koneserów.

Trunek produkowany jest ze spirytusu z żyta ozimego Dańkowskie Diament, który przechodzi proces destylacji w gorzelni rolniczej na Mazurach. Oprócz składników duży wpływ na wyjątkowy smak mają warunki glebowe i klimatyczne, w których dojrzewa zboże.

Wódka Belvedere na prezent zachwyca znakomitym smakiem pełnym delikatności uzupełnionej nutą zboża i przypraw korzennych. Aromat jest bardzo intensywny, wyczuwalne kwiaty i słodkie owoce.

Wódka Belvedere na prezent – Smogóry Forest

Smogóry Forest wyróżnia się niespotykaną, czarno-szarą butelką, która zdecydowanie przyciąga swoim kształtem i charakterem. Trunek ten to eksperyment prestiżowej marki, który ukazał się w 2017 roku jako edycja limitowana.

Trunek wytwarzany jest ze spirytusu z żyta ozimego Dańkowskie Diamenty, które wyrastają w gospodarstwie małego miasteczka Smogóry. Lasy, łąki i idealnie czyste powietrze to świetny klimat dla wyrastającego zboża.

Smak wódki Belvedere jest bardzo wyrazisty, wypełniony przyjemną nutą zboża oddającą pochodzenie trunku. Aromat jest wyrazisty, pociągający.

Wódka Belvedere na prezent – Organic Infusion Pear & Ginger

Organic Infusion to specjalna edycja Belvedere, która ukazała się na rynku w USA i Polsce. Seria organicznych wódek wytwarzanych z ekologicznego, polskiego żyta, krystalicznie czystej wody oraz destylacji żywym ogniem to idealna propozycja na lato.

Trunki z tej edycji wyróżniają się niezwykłym orzeźwieniem i przyjemnym smakiem. Pear & Ginger cechuje się intensywnym aromatem gruszki i imbiru. Smak oparty na głównych składnikach posiada także nuty słodkości miodu lipowego. Wódkę określić można jako soczysta i rozgrzewająca z nutami korzennymi.

Wódka Belvedere na prezent – Organic Infusion Lemon & Basil

Edycja Organic Infusion pojawiła się na rynku w 2021 roku. Wyjątkowe wódki o orzeźwiającym smaku dostępne są tylko  na rynku polskim i amerykańskim. Trunki tworzone są na bazie ekologicznego, krajowego żyta i krystalicznie czystej wody, a do ich destylacji używa się żywego ognia

Niezwykle orzeźwiający alkohol cechuje się intensywnym aromatem cytryny i bazylii. Smak opiera się na głównych składnikach połączonych z trawą cytrynową, ziołami, winogronem i wiosennymi kwiatami. Zapach jest bardzo zmysłowy i pobudzający

Wódka Belvedere na prezent – Organic Infusion Blackberry & Lemongrass

Trzecia butelka należąca do znakomitej i niepowtarzalnej edycji Organic Infusion skupia w sobie najlepsze walory jeżyny i trawy cytrynowej. Dostępna w USA i Polsce wersja pociąga swoim smakiem i aromatem stworzonym z najlepszych składników, takich jak ekologiczne żyto i krystalicznie czysta woda.

Wódka Belvedere na prezent w wersji Blackberry & Lemongrass to połączenie jeżyny i trawy cytrynowej z uzupełniającym dodatkiem świeżej szałwii, wanilii i aromatycznych ziół. Aromat jest bardzo orzeźwiający i zmysłowy, wypełniony najlepszymi cechami składników.

Zamów wódkę Belvedere już teraz i zaskocz bliskich wyjątkowym prezentem! Wybierz alkohole na prezent z podarujalkohol.pl!

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?