Alkohol na prezent na Dzień Mężczyzn

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Alkohol na prezent na Dzień Mężczyzn

Alkohol na prezent dla mężczyzny

Prezent na Dzień Mężczyzny

Dzień Mężczyzny to coroczne święto, które wypada 30 września. Jest to szczególna okazja, która zasługuje na wyjątkowe uczczenie. Podobnie jak Dzień Kobiet, święto mężczyzn to idealny moment na wyrażenie miłości, szacunku i uznania. Jednym ze sposobów wyrażania tych uczuć jest obdarowanie ich prezentem, który będzie wyjątkowy, odpowiedni i oddający charakter obchodów Dnia Mężczyzny. Takim podarunkiem zdecydowanie będą alkohole na prezent na Dzień Mężczyzny. 

Alkohol na prezent na Dzień Mężczyzny

Dobre alkohole na prezent sprawdzą się na każdą okazję, zwłaszcza gdy jest to męskie święto. Alkohol na prezent na Dzień Mężczyzny z dedykowaną naklejką to świetny sposób na okazanie uczuć względem obdarowywanego.

Na stronie podarujalkohol.pl możesz stworzyć wyjątkową etykietę z dowolnym napisem, która podkreśli twoją miłość, wdzięczność i uznanie dla faceta. Wysokiej jakości whisky, wódka lub koniak umilą Wam wspólne wieczory, a dedykowana naklejka ozdobi szklaną butelkę, która stanie się oryginalną dekoracją i pamiątką. 

Jaki alkohol na prezent na dzień mężczyzny wybrać?

Jeśli szukasz inspiracji, w pierwszej kolejności zastanów się co trafi w gust mężczyzny. Jedni są większymi fanami whisky, a drudzy zdecydowanie bardziej wolą wódkę, dlatego tak ważne jest, aby prezent dopasować do upodobań odbiorcy. 

Wybór padł na whisky? Oto przykład znakomitej whisky na prezent na dzień mężczyzny:

  • Ballantines 7-letni Bourbon Barrel Finish – jedna z najpopularniejszych whisky na świecie. 7-letni okres starzenia wydobywa z alkoholu słodki, lekko owocowy aromat połączony ze zbożami, miodem i karmelem. Smak to mieszanka zbóż i owoców uzupełniona w nuty miodu, cynamonu i torfu. Na czarnej etykiecie pięknie zaprezentuje się napis “Dzień Mężczyzny Wszystkiego Najlepszego!” lub imię partnera i życzenia.

Twój mężczyzna jest większym fanem wódki? Postaw na tę wódkę na prezent na dzień mężczyzny:

  • J.A. Baczewski Vodka – czysta wódka wysokiej jakości i dość łagodnym smaku. Alkohol ten powstaje w Austrii, a do jego produkcji używana jest woda z alpejskich źródeł. 3 krotna destylacja sprawia, że wódka nabiera gładkiego, śmietankowego smaku z lekką nutą ziemniaków.  Zapach jest delikatny, a finisz słodkawy i rozgrzewający. Szklana butelka to idealnie miejsce na uwiecznienie wyjątkowego napisu, jakim jest imię mężczyzny, czy słowa “Kocham Cię” lub “Dziękuję, że jesteś”

Alkohol na prezent na Dzień Mężczyzn – zamów teraz!

Chcesz stworzyć oryginalny prezent, który wyróżni się na tle innych? Twoim celem jest podarowanie spersonalizowanego upominku? Postaw na alkohol na prezent na dzień mężczyzn z dedykowaną naklejką! Już teraz przejrzyj produkty na stronie podarujalkohol.pl, wybierz trunek, wpisz swoją dedykację i złóż zamówienie. Jeśli w kategorii “Prezent na Dzień Mężczyzny” nie ma alkoholu, którego szukasz – przejrzyj pozostałą ofertę lub skontaktuj się z nami. Nasza obsługa chętnie podpowie, który alkohol będzie najlepszym wyborem, a także pomoże w kwestii personalizacji etykiet.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?