Whisky Tenjaku na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Tenjaku na prezent

Personalizowana whisky Tenjaku na prezent

Dostępna w ofercie sklepu Podarujalkohol.pl whisky Tenjaku na prezent to trunek pochodzący z Japonii. Jest to whisky blended, co w tłumaczeniu oznacza mieszana. Powstaje ze słodowanego jęczmienia i kukurydzy. Dokładne proporcje zacieru, podane przez producenta, to 86% kukurydzy (grain whisky) i 14% słodu jęczmiennego (single malt). Za jej wytwarzanie odpowiedzialna jest marka Minami Alps, Wine and Beverage Company Limited. Whisky Tenjaku na prezent idealna charakteryzuje się symbolem „hibari” czyli skowronek. Ptak ten, w niektórych częściach świata, uznawany jest jako zwiastun nadchodzącej wiosny, a jego śpiew określa się mianem tak czystego, jak krystaliczna woda, wydobywana z ujęcia znajdującego się 250 metrów pod ziemią, stosowana do produkcji Tenjaku.

Whisky Tenjaku na prezent – jak smakuje?

Tenjaku dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu po bourbonie. Jej smak to przede wszystkim łagodność połączona z nutami owoców, wanilii i orzechów. W jej zapachu wyczuwalny jest słodki aromat suszonych owoców i gruszki, a po większym zagłębieniu dostrzec można odrobinę słodkiego karmelu i wanilii. Finisz jest dość zaskakujący, długi i lekko pikantny, lecz nadal słodki i przyjemny. Dzięki swoim walorom smakowym – whisky Tenjaku na prezent to świetny wybór!

Tenjaku – kogo oczaruje?

Opakowana w zgrabną butelkę, whisky Tenjaku na prezent sprawdzi się idealnie. Jej urok przypadnie do gustu kobietom i mężczyznom. Będzie to trafiony prezent dla fanów japońskich smaków, ale też dla osób dopiero poznających smaki świata. Przy każdej okazji, alkohol ten znakomicie się odnajdzie. Jeśli szukasz wyjątkowego podarunku – whisky Tenjaku na prezent to trafny wybór. Alkohol ten świetnie smakuje zarówno sam, jak i w towarzystwie napoi gazowanych, lodu lub wymieszany z wodą. Na naszej stronie znajdziesz Colę Signatur, która uzupełni twojego drinka, a także możesz skomponować własną etykietę, która urozmaici wygląd butelki i sprawi ogromną radość odbiorcy.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?