Whisky Tenjaku na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Tenjaku na prezent

Personalizowana whisky Tenjaku na prezent

Dostępna w ofercie sklepu Podarujalkohol.pl whisky Tenjaku na prezent to trunek pochodzący z Japonii. Jest to whisky blended, co w tłumaczeniu oznacza mieszana. Powstaje ze słodowanego jęczmienia i kukurydzy. Dokładne proporcje zacieru, podane przez producenta, to 86% kukurydzy (grain whisky) i 14% słodu jęczmiennego (single malt). Za jej wytwarzanie odpowiedzialna jest marka Minami Alps, Wine and Beverage Company Limited. Whisky Tenjaku na prezent idealna charakteryzuje się symbolem „hibari” czyli skowronek. Ptak ten, w niektórych częściach świata, uznawany jest jako zwiastun nadchodzącej wiosny, a jego śpiew określa się mianem tak czystego, jak krystaliczna woda, wydobywana z ujęcia znajdującego się 250 metrów pod ziemią, stosowana do produkcji Tenjaku.

Whisky Tenjaku na prezent – jak smakuje?

Tenjaku dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu po bourbonie. Jej smak to przede wszystkim łagodność połączona z nutami owoców, wanilii i orzechów. W jej zapachu wyczuwalny jest słodki aromat suszonych owoców i gruszki, a po większym zagłębieniu dostrzec można odrobinę słodkiego karmelu i wanilii. Finisz jest dość zaskakujący, długi i lekko pikantny, lecz nadal słodki i przyjemny. Dzięki swoim walorom smakowym – whisky Tenjaku na prezent to świetny wybór!

Tenjaku – kogo oczaruje?

Opakowana w zgrabną butelkę, whisky Tenjaku na prezent sprawdzi się idealnie. Jej urok przypadnie do gustu kobietom i mężczyznom. Będzie to trafiony prezent dla fanów japońskich smaków, ale też dla osób dopiero poznających smaki świata. Przy każdej okazji, alkohol ten znakomicie się odnajdzie. Jeśli szukasz wyjątkowego podarunku – whisky Tenjaku na prezent to trafny wybór. Alkohol ten świetnie smakuje zarówno sam, jak i w towarzystwie napoi gazowanych, lodu lub wymieszany z wodą. Na naszej stronie znajdziesz Colę Signatur, która uzupełni twojego drinka, a także możesz skomponować własną etykietę, która urozmaici wygląd butelki i sprawi ogromną radość odbiorcy.

Filtruj wg ceny

Menu