Whisky Grants na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Grants na prezent

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu dla Twojej okazji? Pamiętaj każdy produkt może zawierać dowolny tekst na butelce

Whisky Grant’s na prezent – Podarujalkohol.pl

Dostępny na naszej stronie, prezentowy Grant’s swoją premierę miał w 1898 roku. Stworzył go, znany na całym świecie, William Grant. Mężczyzna do 46 roku życia skrupulatnie zbierał oszczędności, aby otworzyć własną destylarnię – Glenfiddich. Dzięki wsparciu swoich dzieci (siedmiu synów i dwóch córek) biznes rodzinny przetrwał do dziś. Jest to jedna z niewielu marek, które nie zostały przejęte przez wielkie korporacje. Whisky Grant’s na prezent jest świetnym wyborem, zważając na to, że alkohol ten zajmuje trzecie miejsce w kategorii najlepiej sprzedających się blendów świata. Można śmiało stwierdzić, że whisky Grant’s z własną etykietą zachwyci osobę, której podarujesz ten trunek.

Głębia smaku – prezentowy Whisky Grant’s

Alkohol sprzedawany w wyróżniającej się, trójkątnej butelce skrywa w sobie wyjątkową cechę – różne finisze, a dokładnie dwa: “ale cask” (beczka po piwie) i “sherry cask” (beczka po sherry). Jasno bursztynowy napój przybiera dość oleistą formę, jednak w smaku jest lekki, 3 letni alkohol nie wybija się mocno. Oferowana przez nas whisky Grant’s z własną etykietą w zapachu przypomina zboża połączone z aromatem owoców, a także toffi i karmelu. Prezentowy Grant’s przypadnie do gustu zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Whisky Grant’s na prezent – z jakiej okazji?

Whisky Grant’s na prezent posłuży świetnie. Lekka formuła sprawi przyjemność w wielu okazjach. Jest to dobry alkohol, który spełni swoją rolę podczas urodzin czy ważnych uroczystości. Pod choinką prezentuje się idealnie! Jeśli odbiorca twojego prezentu dopiero poznaje smaki whisky, ta trójkątna butelka na pewno go nie zawiedzie.

Whisky Grant’s z własną etykietą – jak go pić?

Grant’s, jak większość whisky, świetnie smakuje z lodem. Równie dobrym rozwiązaniem jest połączenie go z Coca Colą, Spritem lub Schweppes’em. Alkohol ten występuje również w bardziej rozbudowanych drinkach. Jego smak pozwala na wiele połączeń. Jednym z nich jest jabłkowy koktajl, który króluje na wielu imprezach. Aby go wykonać potrzebujesz: 40 ml whisky Grant’s, 40 ml soku jabłkowego, 40 ml Sprite’a, plasterek jabłka. Udanej degustacji!

Wyjątkowe pufy na prezent

Personalizowane polskie pufy w niskiej cenie. Wyjątkowy pomysł na prezent. Sprawdź!

Filtruj wg ceny

Menu