Koniak Metaxa na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Koniak na prezent
  4. Koniak Metaxa na prezent

Personalizowany Koniak Metaxa na prezent 

Metaxa na prezent dostępna w ofercie naszego sklepu to grecki destylat. Stworzony w 1888 roku przez Spirosa Metaxę, następnie doszlifowywany przez rodzinną markę Industrial House of Cognas S. i H. and A. Metaxa. Alkohol wywodzi się z ateńskiego portu Pireus. Mimo że jest to koniak, jego smak przyciąga miłośników whisky. Spopularyzowany na całym świecie, opakowany w wyróżniającà się butelkę, którą podkreślają kolory żółty i niebieski, trunek to wspaniały pomysł na podarunek. Metaxa z własną etykietą urozmaici prezent i nada mu jeszcze lepszego smaku.

Koniak Metaxa na prezent – jak smakuje?

Metaxa to odzwierciedlenie starannego wydobycia smaku z winogron, win z winogron Muscat oraz lokalnych roślin i ziół. Alkohol ten po podwójnej destylacji zamykany jest w kadziach (kadź to inaczej większa dębowa beczka), w których leżakuje od 3 do 15 lat. Po upływie wyznaczonego czasu dodawane są kolejne składniki, po to, aby Metaxa wróciła na kolejne kilka miesięcy do beczek. Dzięki temu procesowi, alkohol uzyskuje perfekcyjny smak, więc Metaxa na prezent to idealny wybór.

Koniak Metaxa z własną etykietą – na jaką okazję?

Ze względu na swoją przystępną cenę, Metaxa na prezent będzie świetnym podarunkiem przy wielu okazjach. Wyjątkowy styl butelki, przejrzysty smak i stwierdzenie „ekskluzywny alkohol” idealnie opisują prezentowy koniak metaxa. Podarujalkohol.pl oferuje koniak Metaxa z własną etykietą, na której możesz zamieścić życzenia urodzinowe, podziękowania za włożoną pracę lub swoje uczucia do drugiej osoby. Koniak Metaxa na prezent na Dzień Ojca lub Dzień Mężczyzny to także dobry strzał. Każdy czasem potrzebuje odpocząć, a kieliszek umili niejeden wieczór, zwłaszcza gdy jest to Metaxa z własną etykietą.

Metaxa – z czym najlepiej pić?

Alkohol ten świetnie smakuje w połączeniu z tonikiem. Dobrym rozwiązaniem jest sam trunek z dodatkiem lodu i pomarańczy. Dla fanów różnorodnych drinków też się coś znajdzie! W wielu miejscach Metaxa dodawana jest przy tworzeniu drinka Mojito, po to aby podkreślić jego smak.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?