Whisky Proper Twelve na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Proper Twelve na prezent

Whisky Proper Twelve na prezent – Podarujalkohol.pl

W każdy roku zalewa nas masa wydarzeń, podczas których obdarowujemy kogoś prezentem. Urodziny, imieniny, święta, ukończenie studiów, Dzień Ojca – to wszystko okazje do wręczenia podarunku. Jeśli szukasz odpowiedzi na twoje zagwostki, sprawdź stronę Podarujalkohol.pl!

Dobry alkohol radzi sobie w każdej sytuacji i zachwyca swoim smakiem. Jeśli twój odbiorca gustuje w napojach wysokoprocentowych postaw na whisky Proper Twelve na prezent. Jest to niedrogi, jednak sprawdzony i ceniony alkohol, który zachwyci swoim wyglądem i smakiem.

Historia whisky Proper Twelve na prezent

Proper Twelve to irlandzka whisky blended. Dlaczego jest ona tak popularna? Przez kilka lat whisky Proper Twelve na prezent należała do Conora McGregora – jednej z największych gwiazd sportów walki na całym świecie.

Conor McGregor jest zawodnikiem MMA (mieszane sztuki walki). Mężczyzna od najmłodszych lat zajmował się sportem i wraz z dorastaniem zaczął osiągać coraz większe sukcesy. Razem z sukcesami przyszła także ogromna rozpoznawalność i ogromne pieniądze.

Conor urodził się w Dublinie. Liczba 12 znajdująca się na butelce określa kod pocztowy części jego rodzinnego miasta, natomiast “proper” oznacza “odpowiedni”. Markę także kojarzymy z ich popularnych określeniem “Odpowiednia whisky dla odpowiedniego irlandczyka”.

Czy tylko Conor McGregor stoi za sukcesem whisky Proper Twelve?

Z pewnością 50 milionów obserwujących na instagramie i odpowiednia promocja miały ogromny wpływ na sukces tej whisky. Jednak sportowiec poświęcający całe życie dla MMA nie ma wystarczającej wiedzy na temat tworzenia whisky.

Marka na początku posiadała 3 właścicieli –  Eire Born Spirits (firmę Conora) , jego managera Audie Attara oraz Kena Austina. To właśnie Ken Austin dbał o jakość i promocję trunku. Mężczyzna nauczony doświadczeniem i pracą z wieloma gwiazdami zdawał sobie sprawę, że produkt promowany przez tak znanego sportowca musi być bez żadnych zarzutów.

Austin wiedział, że irlandzka whisky osiągnie największy sukces tylko wtedy, gdy jej twarzą stanie się zawodnik zakładający na siebie irlandzką flagę po każdej walce.

Po kilku latach i ogromnym sukcesie na rynku whisky, Conor sprzedał swoje udziały w firmie koncernowi Proximo Spirits, który bez zmian nadal produkuje i sprzedaje whisky Proper Twelve na prezent.

Whisky Proper Twelve na prezent – jak smakuje?

Irlandzki blend to mieszanka 3 krotnie destylowanych whisky malt i grain, które starzeją przez minimum 3 lata w amerykańskich dębowych beczkach, a trunek butelkowany jest z zawartością alkoholu 40%.

Smak whisky Proper Twelve na prezent jest zbożowy, dopełniony zielonymi jabłkami, wanilią, karmelem, miodem oraz odrobiną pieprzu i imbiru. Aromat cechuje się lekkością i świeżością. Wyczuć w nim można wanilię, skoszoną trawę, karmel, miód, jabłka, gruszki i odrobinę pieprzu. Finisz należy do kategorii średnio długich. Pełno w nim jabłek, wanilii, pieprzu i dębu.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?