Wódka Absolut na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Absolut na prezent

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu dla Twojej okazji? Pamiętaj każdy produkt może zawierać dowolny tekst na butelce

Personalizowana wódka Absolut na prezent

Jeśli myślisz nad doborem podarunku – wódka Absolut na prezent to strzał w dziesiątkę. Alkohol ten pierwszy raz pojawił się w Nowym Jorku w 1979 roku. Jednak korzenie tego trunku sięgają do Szwecji, gdzie sprzedawana była już od 1879 roku. Jej produkcja, z początku, odbywała się tylko w Szwecji, a dopiero z biegiem lat rozprzestrzeniła się po świecie. Absolut Vodka pakowana w butelki przypominające osiemnastowieczne buteleczki z lekami, wyróżniła się na tle innych alkoholi. Według producenta, wygląd musiał być wyjątkowy, aby przebić się na rynku Nowego Jorku w latach 70-tych. Dodatkowo Absolut tworzył “reklamę na własnych zasadach”, subtelną i powściągliwą, wyróżniającą się na tle głośnych i niestarannych reklam innych marek. Subtelność alkoholu i wiele współprac z artystami całego świata spowodowało ogromną rozpoznawalność tej wódki. Marka zadbała o każdy szczegół tworząc wspólne projekty z taką osobowością jak Andy Warhol lub z takim miejscem jak “Spiritmuseum”. Można powiedzieć, że jej sukces zawdzięcza się działaniu na przekór oczekiwaniom konsumentów. Kampania reklamowa zaskakiwała, mimo że była kontrowersyjna, przyciągała wzrok ludzi i zachęcała do spróbowania. Wódka Absolut na prezent nada się idealnie, ponieważ do dziś zachwyca odbiorców.

Wódka Absolut na prezent – jak smakuje?

Absolut ma gładki i wyrazisty smak. Wyczuwalne są nuty ziaren oraz suszone owoce. Jej produkcja oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach i nie ma w niej dodatku cukrów. Jej głównymi składnikami są woda, która pobierana jest ze studni głębinowej Ahus, bardzo chronionej przed zanieczyszczeniami i zboże ozime, które siane jest jesienią jednego roku, a zbierane dopiero w następnym. Pszenica ozima rośnie pod szwedzkim śniegiem, gdzie wzmacnia swoje twarde ziarna. Warto też wspomnieć, że podczas jej rośnięcia, używanie jakichkolwiek nawozów jest bardzo zminimalizowane.

Wódka Absolut na prezent – komu ją wręczyć?

Wódka Absolut będzie świetnym podarunkiem dla brata, przyjaciela lub kuzyna, którego chcesz poprosić o zostanie chrzestnym. Alkohol ten sprawdzi się jako prezent urodzinowy dla bliskiej ci osoby. Jeśli szukasz podarunku dla szefa, bądź pracownika – Absolut to idealny wybór. Dzień Dziadka lub Dzień Ojca nie są dla niej żadnym wyzwaniem! Wódka traktowana jest jako bardziej męski alkohol, jednak, jeśli kobieta, którą chcesz obdarować jest koneserką takich trunków, wódka Absolut na prezent przypadnie jej do gustu. Wiele osób uważa, że po tym trunku nie ma się kaca! Dzięki temu możesz sprezentować go każdej dojrzalszej osobie. W naszym sklepie możesz stworzyć swoją własną, personalizowaną etykietę, która wzbogaci wygląd butelki i sprawi, że podarunek będzie “prosto od serca”.

Wyjątkowe pufy na prezent

Personalizowane polskie pufy w niskiej cenie. Wyjątkowy pomysł na prezent. Sprawdź!

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?