Wódka Absolut na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Absolut na prezent

Wódka Absolut na prezent – Podarujalkohol.pl

Jeśli myślisz nad doborem podarunku – wódka Absolut na prezent to strzał w dziesiątkę. Produkty tej marki tworzone są z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników, które od lat zachwycają koneserów i smakoszy z całego świata.

Wejdź na Podaruj Alkohol i wybierz swoją butelkę!

Wódka Absolut na prezent – historia

Wódka Absolut na prezent pierwszy raz pojawiła się w Nowym Jorku w 1979 roku. Jednak korzenie tego trunku sięgają do Szwecji, gdzie sprzedawana była już od 1879 roku. Jej produkcja, z początku, odbywała się tylko w Szwecji, a dopiero z biegiem lat rozprzestrzeniła się po świecie.

Absolut Vodka pakowana w butelki przypominające osiemnastowieczne buteleczki z lekami, wyróżniła się na tle innych alkoholi. Według producenta, wygląd musiał być wyjątkowy, aby przebić się na rynku Nowego Jorku w latach 70-tych. Dodatkowo Absolut tworzył “reklamę na własnych zasadach”, subtelną i powściągliwą, wyróżniającą się na tle głośnych i niestarannych reklam innych marek.

Subtelność alkoholu i wiele współprac z artystami całego świata spowodowało ogromną rozpoznawalność tej wódki. Marka zadbała o każdy szczegół tworząc wspólne projekty z taką osobowością jak Andy Warhol lub z takim miejscem jak “Spiritmuseum”. Można powiedzieć, że jej sukces zawdzięcza się działaniu na przekór oczekiwaniom konsumentów.

Kampania reklamowa zaskakiwała, mimo że była kontrowersyjna, przyciągała wzrok ludzi i zachęcała do spróbowania. Wódka Absolut na prezent nada się idealnie, ponieważ do dziś zachwyca odbiorców.

Wódka Absolut na prezent – magia składników

Wódka Absolut na prezent szczyci się wyjątkową produkcją. Jest ona oparta wyłącznie na naturalnych składnikach i nie ma w niej dodatku cukrów. Jej głównymi składnikami są woda, która pobierana jest ze studni głębinowej Ahus, bardzo chronionej przed zanieczyszczeniami i zboże ozime, które siane jest jesienią jednego roku, a zbierane dopiero w następnym. Pszenica ozima rośnie pod szwedzkim śniegiem, gdzie wzmacnia swoje twarde ziarna. Warto też wspomnieć, że podczas jej rośnięcia, używanie jakichkolwiek nawozów jest bardzo zminimalizowane.

Blue – wódka Absolut na prezent

Najpopularniejszym trunkiem marki jest oczywiście wódka Absolut na prezent w wersji Blue. Ten czysty alkohol cechuje się najwyższą jakością umieszczoną w szklanej, zgrabnej butelce.

Smak trunku jest bogaty w ziarniste nuty, dzięki którym wódka Absolut na prezent pochwalić się może niezwykłą gładkością.Dodatkowo oprócz skrywa w sobie odrobinę suszonych owoców, które w lekki sposób przebijają się na kubkach smakowych.

Jak najlepiej prezentuje się wódka Absolut na prezent? Zdecydowanie solo lub na lodzie, jednak jej gładkość świetnie zgrywa się także z koktajlami i drinkami.

Wódka Absolut na prezent – Lime

Po ogromnym sukcesie czystej wódki Absolut marka postanowiła rozszerzyć swoją gamę produktów o nowe smaki. Jednym z nich jest wódka Absolut na prezent o smaku limonki.

Absolut Lime zawiera 40% alkoholu, dzięki czemu jego smak nie jest przesłodzony, a bardziej naturalny. Pijąc ten trunek nie mamy więc do czynienia ze zwykłą smakową, tylko z czystą wódką podkreśloną smakiem limonki.

Wielu barmanów i koneserów wódek określają Lime jako wyrazistość z ręcznie wyciskaną limonką. Znakomite nuty alkoholu stanowią świetną podstawę w wielu drinkach i koktajlach, a także odnajdują się solo lub na lodzie.

Wódka Absolut na prezent – Kurant

Absolut Kurant to wódka podbijająca wiele serc, zarówno amatorów jak i koneserów. Jest to 40% alkohol z dodatkiem czarnej porzeczki.

Tak jak w przypadku Lime, Kurant cechuje się niezwykłą naturalnością uzupełnioną w owoce dojrzewające w lipcu. Dla Szwedów czarne porzeczki to oznaka długo wyczekiwanego urlopu oraz odpoczynku od mroźnej i ciemnej zimy. Dlatego właśnie twórcy Absoluta postanowili docenić ten wyjątkowy owoc i stworzyć wódkę Kurant.

Jeśli chodzi o smak, co tu dużo opisywać – wyrazista, czysta wódka z głęboką i idealnie zrównoważoną czarną porzeczką.

Wódka Absolut na prezent – Elyx

Absolut Elyx to wódka luksusowa. Jej produkcja odbywa się w małych partiach zgodnie z najlepszymi praktykami znanymi w branży. Podczas jej wytwarzania gorzelnia dba o każdy, najmniejszy element, tak aby dostarczyć odbiorcy produkt z najwyższej półki.

Charakterystyczną cechą tego trunku jest szklana butelka wzorowana na miedzianą aparaturę z 1921 roku. W szkle dostrzec można uwypuklenia przypominające kolumny, pompy i rury przez które podczas produkcji przemieszcza się trunek.

Elyx powstaje z najlepszych składników, dzięki czemu jej smak jest unikalny, znakomity i pełen głębi. Idealnie prezentuje się solo lub na lodzie.

Filtruj wg ceny

Menu