Wódka Absolut na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Absolut na prezent

Wódka Absolut na prezent – Podarujalkohol.pl

Jeśli myślisz nad doborem podarunku – wódka Absolut na prezent to strzał w dziesiątkę. Produkty tej marki tworzone są z wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników, które od lat zachwycają koneserów i smakoszy z całego świata.

Wejdź na Podaruj Alkohol i wybierz swoją butelkę!

Wódka Absolut na prezent – historia

Wódka Absolut na prezent pierwszy raz pojawiła się w Nowym Jorku w 1979 roku. Jednak korzenie tego trunku sięgają do Szwecji, gdzie sprzedawana była już od 1879 roku. Jej produkcja, z początku, odbywała się tylko w Szwecji, a dopiero z biegiem lat rozprzestrzeniła się po świecie.

Absolut Vodka pakowana w butelki przypominające osiemnastowieczne buteleczki z lekami, wyróżniła się na tle innych alkoholi. Według producenta, wygląd musiał być wyjątkowy, aby przebić się na rynku Nowego Jorku w latach 70-tych. Dodatkowo Absolut tworzył “reklamę na własnych zasadach”, subtelną i powściągliwą, wyróżniającą się na tle głośnych i niestarannych reklam innych marek.

Subtelność alkoholu i wiele współprac z artystami całego świata spowodowało ogromną rozpoznawalność tej wódki. Marka zadbała o każdy szczegół tworząc wspólne projekty z taką osobowością jak Andy Warhol lub z takim miejscem jak “Spiritmuseum”. Można powiedzieć, że jej sukces zawdzięcza się działaniu na przekór oczekiwaniom konsumentów.

Kampania reklamowa zaskakiwała, mimo że była kontrowersyjna, przyciągała wzrok ludzi i zachęcała do spróbowania. Wódka Absolut na prezent nada się idealnie, ponieważ do dziś zachwyca odbiorców.

Wódka Absolut na prezent – magia składników

Wódka Absolut na prezent szczyci się wyjątkową produkcją. Jest ona oparta wyłącznie na naturalnych składnikach i nie ma w niej dodatku cukrów. Jej głównymi składnikami są woda, która pobierana jest ze studni głębinowej Ahus, bardzo chronionej przed zanieczyszczeniami i zboże ozime, które siane jest jesienią jednego roku, a zbierane dopiero w następnym. Pszenica ozima rośnie pod szwedzkim śniegiem, gdzie wzmacnia swoje twarde ziarna. Warto też wspomnieć, że podczas jej rośnięcia, używanie jakichkolwiek nawozów jest bardzo zminimalizowane.

Blue – wódka Absolut na prezent

Najpopularniejszym trunkiem marki jest oczywiście wódka Absolut na prezent w wersji Blue. Ten czysty alkohol cechuje się najwyższą jakością umieszczoną w szklanej, zgrabnej butelce.

Smak trunku jest bogaty w ziarniste nuty, dzięki którym wódka Absolut na prezent pochwalić się może niezwykłą gładkością.Dodatkowo oprócz skrywa w sobie odrobinę suszonych owoców, które w lekki sposób przebijają się na kubkach smakowych.

Jak najlepiej prezentuje się wódka Absolut na prezent? Zdecydowanie solo lub na lodzie, jednak jej gładkość świetnie zgrywa się także z koktajlami i drinkami.

Wódka Absolut na prezent – Lime

Po ogromnym sukcesie czystej wódki Absolut marka postanowiła rozszerzyć swoją gamę produktów o nowe smaki. Jednym z nich jest wódka Absolut na prezent o smaku limonki.

Absolut Lime zawiera 40% alkoholu, dzięki czemu jego smak nie jest przesłodzony, a bardziej naturalny. Pijąc ten trunek nie mamy więc do czynienia ze zwykłą smakową, tylko z czystą wódką podkreśloną smakiem limonki.

Wielu barmanów i koneserów wódek określają Lime jako wyrazistość z ręcznie wyciskaną limonką. Znakomite nuty alkoholu stanowią świetną podstawę w wielu drinkach i koktajlach, a także odnajdują się solo lub na lodzie.

Wódka Absolut na prezent – Kurant

Absolut Kurant to wódka podbijająca wiele serc, zarówno amatorów jak i koneserów. Jest to 40% alkohol z dodatkiem czarnej porzeczki.

Tak jak w przypadku Lime, Kurant cechuje się niezwykłą naturalnością uzupełnioną w owoce dojrzewające w lipcu. Dla Szwedów czarne porzeczki to oznaka długo wyczekiwanego urlopu oraz odpoczynku od mroźnej i ciemnej zimy. Dlatego właśnie twórcy Absoluta postanowili docenić ten wyjątkowy owoc i stworzyć wódkę Kurant.

Jeśli chodzi o smak, co tu dużo opisywać – wyrazista, czysta wódka z głęboką i idealnie zrównoważoną czarną porzeczką.

Wódka Absolut na prezent – Elyx

Absolut Elyx to wódka luksusowa. Jej produkcja odbywa się w małych partiach zgodnie z najlepszymi praktykami znanymi w branży. Podczas jej wytwarzania gorzelnia dba o każdy, najmniejszy element, tak aby dostarczyć odbiorcy produkt z najwyższej półki.

Charakterystyczną cechą tego trunku jest szklana butelka wzorowana na miedzianą aparaturę z 1921 roku. W szkle dostrzec można uwypuklenia przypominające kolumny, pompy i rury przez które podczas produkcji przemieszcza się trunek.

Elyx powstaje z najlepszych składników, dzięki czemu jej smak jest unikalny, znakomity i pełen głębi. Idealnie prezentuje się solo lub na lodzie.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?