Wino Martini Wermut na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wino na prezent
  4. Wino Martini Wermut na prezent

Personalizowane Martini na prezent

Martini na prezent zachwyca swoim unikatowym smakiem i smukłym, wyjątkowym wyglądem butelki. Od 1863 roku słowo Martini postrzegane jest jako “Gioia di Vivere”, czyli radość życia. Wtedy właśnie we włoskim Pessione powstała słynna marka. Jej założycielami byli znawca wina – Alessandro Martini oraz zielarz – Luigi Rossi. Ich pierwszymi wytworami były wermuty, a dopiero później wina musujące. Przez lata firma stawała się coraz bardziej rozpoznawalna, dzisiaj uznawana jest za giganta w swojej dziedzinie. Sekretem sukcesu jest unikalna, szczególnie strzeżona receptura, którą znają tylko 4 osoby – Master Blenderzy Martini. Każda receptura to idealnie zbalansowany smak powstający z czterdziesto składnikowej kombinacji połączenia pachnących kwiatów, aromatycznych ziół, korzeni, przypraw oraz egzotycznych owoców. Dobre Martini to idealny wybór na podarunek.

Dobre Martini na prezent – jakie jest w smaku?

Martini na prezent dostępne w naszym sklepie to Martini Bianco. Jego premiera odbyła się w 1910 roku i jest to trzeci produkt stworzony przez markę. W sklepach króluje już od ponad 100 lat. Na początku alkohol ten nazywany był “Bianchissimo”, czyli “Najbielszy”. Określenie to wzięło się od koloru trunku oraz idealnie wyważonej bieli kwiatów wanilii. Te Martini na prezent powstaje z białego wina, filtrowanego przez węgiel drzewny oraz urozmaiconego przyprawami i ziołami znajdującymi się we włoskich Alpach. W smaku jest słodkie i miodowe, ale producenci zadbali o idealne zrównoważenie, dodając do niego nuty cytrusów i korzennych przypraw. Takie połączenie tworzy smak przypominający upieczoną szarlotkę z cynamonem i kropelką gorzkawej cytryny. Zapach jest brzoskwiniowy, z dodatkiem cytrusów i liści laurowych. Finisz można opisać jako dość słodki, pełen jabłek, cynamonu i wanilii. Zdecydowanie, ten alkohol to dobre Martini na prezent.

Martini – komu podarować?

Dobre Martini odnajdzie się w wielu sytuacjach. Jest to ulubiony towarzysz wspólnych wieczorów. Piękny wygląd butelki, ozdobiony spersonalizowaną etykietą zachwyci odbiorcę. Szukając prezentu na urodziny lub święta, ten trunek oczaruje swoim smakiem. Jest to idealny podarunek dla kobiet. Dzień Matki lub znana wszystkim data 8 marca są dobrymi okazjami na wręczenie takiego prezentu. Dzięki mniejszej zawartości alkoholu, w porównaniu do whisky czy wódki, Martini sprawdzi się jako subtelny prezent na osiemnastkę.

Martini – z czym pić?

Dobre Martini Bianco zawsze należy podawać schłodzone, aby wydobyć jego najlepsze cechy. Jego smak świetnie łączy się z whisky, ginem lub tequilą. Jest to odpowiedni kandydat do wszelakich drinków.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?