Koniak Martell na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Koniak na prezent
  4. Koniak Martell na prezent

Personalizowany Koniak Martell na prezent

Marka Martell powstała w 1715 roku we Francji, dokładnie w regionie Charente. Legenda głosi, że miejsce to zostało odkryte, ponad 300 lat temu, przez jaskółkę. Ptak zakochawszy się w regionie, wracał co roku, przez co jego skrzydła nabrały pięknego, złocistego koloru. Barwa ta przyrównywana jest do barwy koniaku! Dzięki tej historii, jaskółka stała się popularnym symbolem marki Martell. Prezentowy koniak Martell dostępny jest na Podarujalkohol.pl. Jeśli szukasz wyjątkowego podarunku, możesz stworzyć koniak Martell z własną etykietą, który stanie się jedyny w swoim rodzaju.

Prezentowy Koniak Martell – co dodaje mu nadzwyczajnego charakteru?

Prezentowy koniak Martell to najmłodsze dziecko światowej marki. Jest to destylat winny, tworzony z winogron z czterech najlepszych mikroregionów francuskiego obszaru Cognac, który nabiera odpowiedniego smaku po spędzeniu od 5 do 7 lat w dębowej beczce. Wlewając alkohol do szklanki, wyczuwalna jest woń owoców i kory. Zagłębiając się bardziej w zapach, nasz nos napotka delikatną nutę wanilii i orzechów. Koniak Martell na prezent to także niepowtarzalny smak – lekki i gładki. Mimo że koniak kojarzony jest z mężczyzną, lekkość Martella przypadnie do gustu także kobietom, zwłaszcza tym, które lubią owoce. Dlaczego? Bo to właśnie posmak suszonych owoców cechuje ten rodzaj trunku. Oko przyciąga także wygląd. Subtelna butelka z logiem jaskółki w połączeniu ze spersonalizowaną naklejką to idealny koniak Martell z własną etykietą.

Koniak Martell na prezent – dlaczego to właśnie on?

Najlepszy prezent to ten od serca. Koniak Martell z własną etykietą to coś więcej niż alkohol, to połączenie dobrego smaku i własnego wkładu w wykonanie spersonalizowanej naklejki. Trunek ten trafi zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Zachwyci twoją mamę, wujka lub szefa. Jego prezencja odnajdzie się w roli podarunku ślubnego albo podziękowań dla ważnej osoby. Żadna okazja mu niestraszna! Koniak Martell na prezent nada się w każdej sytuacji.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?