Gin Hendricks na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Gin na prezent
  4. Gin Hendricks na prezent

Idealny wybór – Gin Hendrick’s na prezent

Hendrick’s to wyjątkowy szkocki gin, który zadebiutował w 2001 roku. Powstaje on w dwóch zabytkowych alembikach – Bennet i Carter-Head. Nad produkcją czuwa znana na całym świecie, rodzinna firma William Grant & Sons, a twórcami byli legendarni mistrzowie destylacji David Steward i Lesley Gracey. Alkohol ten wlewany jest w eleganckie wiktoriańskie butelki, które podkreślają to, jaki smak znajduje się za szkłem. Wyjątkowy prezentowy gin Hendrick’s znalazł swoją popularność wśród mężczyzn. Zatem gin Hendrick’s z własną etykietą będzie świetną pamiątką ważnego dnia lub wydarzenia.

Prezentowy Gin Hendrick’s – czym się wyróżnia?

Gin Hendrick’s na prezent to doskonały wybór. Jego unikatowa formuła stworzona z  jałowca, krwawnika lekarskiego, kminku, pieprzu kubeba, irysa, skórki cytryny i pomarańczy, arcydzięgiel lekarskich, rumianku i kolendry nadaje mu intensywnego, zrównoważonego smaku. Jednak pierwsze skrzypce grają dwa wyjątkowe dodatki, jakimi są aromatyczny ogórek oraz olejek z hodowanej w Bułgarii róży damasceńskiej. To właśnie te dodatki wzbudzają ogromne zainteresowanie i urozmaicają alkohol. Dzięki nim Gin Hendrick’s na prezent nadaje się idealnie. Dodatkowo gin Hendrick’s z własną etykietą sprawi, że tak unikalny trunek będzie miał specjalne znaczenie.

Gin Hendrick’s na prezent – dla kogo?

Prezentowy gin Hendrick’s będzie idealny dla mężczyzny. Ten ciemny gin sprawdzi się jako prezent na Dzień Ojca, Dzień Mężczyzny, urodziny czy wieczór kawalerski. Jego odpowiednim przeznaczeniem byłby też podarunek dla szefa czy pracownika, za wkład w prowadzeniu firmy. Dobry alkohol to trafny prezent na wiele okazji. Gin Hendrick’s z własną etykietą, którą tworzysz zamawiając na naszej stronie, stanie się wyjątkową, indywidualną niespodzianką, którą możemy wysłać do Ciebie lub bezpośrednio do odbiorcy prezentu, w dokładnie, schludnie zapakowanym pudełku prezentowym. Podarujalkohol.pl ma w swoim asortymencie specjalne dodatki, które możesz dobrać do swojego zamówienia.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?