Likier na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Likier na prezent

Personalizowany likier na prezent – Podarujalkohol.pl

Gdy zbliża się ważna okazja, zadajemy sobie pytanie – jaki likier na prezent będzie najlepszy? Odpowiadając na pytanie, warto zagłębić się w historię tego alkoholu. Pierwszy z nich powstał w XVI wieku. Stworzony przez włoskich alchemistów, traktowany był jako lek. Wtedy jeszcze jego smak był surowy i przykry. Aby urozmaicić jego nieznośny posmak, zaczęto dodawać do niego miód i aromaty ziół połączonych z olejkami. W ten sposób zaczęto wytwarzać świetny w smaku likier, uchodzący za jeden z najdroższych i najlepszych trunków na ucztach królów i książąt. Z biegiem lat proces destylacji poprawił się, a na świecie pojawiło się wiele odmian popularnego alkoholu. Nawet dziś, smakosze ziołowych odmian wyszukują w nich efektów leczniczych i długowieczności. Odwiedzając naszą stronę, możesz stworzyć likier z własną etykietą i sprawić radość obdarowanej osobie.

Jaki likier na prezent wybrać?

Bardzo popularnym trunkiem, zwłaszcza wśród myśliwych, jest likier Jagermeister. Jego nazwa w wolnym tłumaczeniu oznacza “Mistrz polowania”, a butelka z logiem głowy jelenia podkreśla znaczenie alkoholu. Likier na prezent, charakteryzuje się mocnym ziołowo-korzennym smakiem, który podbija słodko-gorzka nuta. Jego produkcja rozpoczęła się w Niemczech w 1934 roku, a receptura jest pilnie strzeżona. Jednak wiadomym jest, że Jagermeister powstaje z 56 ziół, korzeni i owoców, których smak gości w naszych kieliszkach i kubkach. Próbując tego likieru, wyczuć można rumianek, szafran, rozmaryn, anyż, a nawet borówkę. Jagermeister – likier z własną etykietą – dostępny jest w sklepie Podarujalkohol.pl

Jeśli nadal zastanawiasz się jaki likier na prezent będzie odpowiednim wyborem, zwróć uwagę na drugi produkt dostępny na naszej stronie, likier na prezent – Baileys. Jest to irlandzki likier, tworzony na bazie śmietanki i whiskey. Wyróżnia go dodatek kakao i wanilii, które nadają mu wyjątkowego smaku. Pierwszy raz ukazał się w latach 70 XX wieku. Do dziś produkowany jest tylko w Irlandii, a mleko używane do jego wyrobu pochodzi tylko z ekologicznych, rygorystycznie przestrzegających zasad norm hodowli, gospodarstw. Krowy produkujące mleko, nazywane “Baileys Ladies” przez 300 dni w roku spacerują po pięknych, irlandzkich polach, dzięki czemu likier zyskuje niepowtarzalny smak, wzorowany na szczęściu wolnych zwierząt.

Równie świetne i zachwycające propozycje to:

Już nie musisz zastanawiać się jaki likier na prezent będzie najlepszy. Sprezentuj bliskim likier z własną etykietą i spraw, aby objęła ich radość z picia tego trunku!

Likier na prezent – czy to dobry wybór?

Likier na prezent to wyjątkowy podarunek, który przypadnie do gustu wielu osobom. Jego wyjątkowy smak i świetny wygląd wywoła zachwyt. Dobry alkohol to zawsze odpowiednie rozwiązanie na każdą okazję. Szukając prezentu na większe, bądź mniejsze wydarzenia, likier sprawdzi się idealnie. Podarujalkohol.pl spersonalizuje dla Ciebie etykiety na dowolną okoliczność.

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?