Szampan Dom Perignon na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Szampan na prezent
  4. Szampan Dom Perignon na prezent

Personalizowany Dom Perignon na prezent

Jeśli zastanawiasz się jaki Dom Perignon na prezent wybrać, w naszym sklepie możesz kupić wyjątkowy Dom Perignon Vintage. Szampan ten wchodzi w skład potężnej marki LVMH, czyli Louis Vuitton Moet Hennessy. Firma ta łączy ze sobą potęgi najbardziej luksusowych marek we Francji. Nazwa tego alkoholu pochodzi od słynnego siedemnastowiecznego mnicha, któremu zawdzięcza się ogromny wpływ na technologię produkcji win szampańskich. Legenda głosi, że mnich Dom Perignon, po wypiciu tego alkoholu krzyknął: “Patrzcie! Piję gwiazdy!”.  Dom Perignon na prezent posiada w swojej nazwie „Vintage” – oznacza to, że winogrona użyte do jego produkcji pochodzą z jednakowego rocznika. Co ważne, jeśli Chef de Cave, Richard Geoffrey stwierdzi, że winogrona nie są odpowiednie, szampan z tego rocznika nie powstaje. Jaki Dom Perignon na prezent? Właśnie ten Vintage! Podarujalkohol.pl oferuje stworzenie własnej etykiety, która urozmaici twój podarunek.

Dom Perignon na prezent- jaki jest w smaku?

Jaki Dom Perignon na prezent ukrywa smak? Przede wszystkim znajdziesz w nim nuty migdałów i suszonych owoców. Nie zabraknie też skórki cytryny, mięty, anyżu i owocowego smaku, który później przechodzi w bardziej ciężki. Szampan ten leżakuje 7 lat, a winogrona z których jest produkowany pochodzą z Chardonnay i Pinot Noir. Ze względu na warunki pogodowe panujące w danym roku, Dom Perignon cechuje się troszkę innym smakiem w zależności od roku jego produkcji.

Dom Perignon na prezent – z czym pić?

Szampan ten najlepiej smakuje schłodzony, w temperaturze 8 stopni. Jego unikatowy smak będzie odpowiedni dla wszystkich potraw, do których pijemy białe wino.

Jaki Dom Perignon na prezent i dla kogo?

Ten wyjątkowy trunek sprawdzi się zarówno dla koneserów jak i dla amatorów. Szampan jest idealnym prezentem na specjalną okazje. Zakończenie ważnego etapu w życiu, ślub czy chrzciny to idealny moment dla Dom Perignon. Jego smak zachwyci jubilatkę urodzin lub twoją mamę w dniu jej święta. Nowy Rok najlepiej świętować w towarzystwie dobrego szampana. Dom Perignon to luksusowy szampan, którego butelka wpasuje się w kolekcje bliskiej ci osoby.

Dom Perignon z własną etykietą

Nic tak nie cieszy jak dobry alkohol na prezent. Na naszej stronie możesz stworzyć własną, unikalną etykietę. Tak wyjątkowy dodatek sprawi ogromny uśmiech na twarzy odbiorcy. Butelkę szampana możesz wykorzystać do złożenia życzeń urodzinowych lub podziękowań. Jest to też super wybór na zaproszenie lub prezent na święta.

Menu