JOHNNIE WALKER BLUE LABEL / 40%

Johnnie Walker Blue Label jest unikalną mieszanką, z której najstarsze składniki leżakowały w dębowych beczkach ponad 60 lat. Doświadczeni Master Blenderzy wybierają tylko 1 na 10 000 beczek najrzadszych whisky z czterech zakątków Szkocji, po to, aby stworzyć niezrównane arcydzieło. Trunek ten na końcu zamykany jest w klasycznych, prostokątnych butelkach i oznakowany indywidualnymi numerami.

Złożoność i równowaga aromatów tej whisky to doskonały wstęp zachęcający do degustacji. W smaku przejawiają się umiarkowane nuty słodyczy, które stopniowo odkrywają przydymione połączenie pieprzu i przypraw korzennych. Natomiast bogaty, długi i niezwykle intensywny finisz wprawi w zachwyt najbardziej wymagające podniebienia.

799zł / 0,7L

ARDBEG CORRYVRECKAN/ 57,1%

Ardbeg Corryvreckan to torfowa whisky single malt, która wzięła swoją nazwę od słynnego wiru, znajdującego się na północ od wyspy Islay, gdzie tylko najodważniejsi zdecydowali się zaryzykować przepłynięcie. Nazwa nawiązuje do mieszanki wyjątkowych aromatów znajdujących się w tej whisky. Ardbeg Corryvreckan jest laureatem wielu prestiżowych konkursów. Ardbeg Corryvreckan ukazał się jako następca innej lubianej whisky z gorzelni Ardbeg, Airigh Nam Beist. Ten tajemniczy Ardbeg to doskonałe połączenie destylatów dojrzewających w beczkach z francuskiego dębu oraz w tradycyjnych dla Ardbega beczkach po bourbonie.

449zł / 0,7L

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?