Wódka Amundsen na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Amundsen na prezent

Personalizowana wódka Amundsen na prezent

Jeśli zastanawiasz się nad idealnym podarunkiem, wódka Amundsen na prezent to świetny wybór. Alkohol ten produkowany jest przez firmę Stock, która wykupiła licencję na norweską recepturę. Jest to najwyższej klasy wódka, stworzona by uhonorować jedną z największych ekspedycji XX wieku – zdobycie Bieguna Południowego w 1911 roku. Najpopularniejszy alkohol w Czechach rozprzestrzenił się po całym świecie, dzięki czemu stał się głównym składnikiem wielu koktajli dostępnych w każdym barze, czy restauracji.  Wyjątkowa butelka przypominająca bryłę lodową w połączeniu z własną etykietą, którą możesz stworzyć w naszym sklepie to najlepsza wódka Amundsen na prezent.

Wódka Amundsen na prezent – jak smakuje?

Zbożowa wódka Amundsen na prezent dostępna na naszej stronie Podarujalkohol.pl wyróznia się sześciokrotną destylacją oraz filtracją przez węgiel drzewny. W smaku jest dość słodka, łagodna. Powstaje na bazie krystalicznie czystej wody oraz wyselekcjonowanych, najlepszych składników. Aby wydobyć najlepsze walory smakowe alkoholu, należy schłodzić go do temperatury zerowej. Dzięki temu Amundsen nabiera odpowiednich, mocnych i surowych a zarazem słodkich gam smakowych. Określany jest jako wybitny, odpowiedni i trafiający do wielu konsumentów. Wódka Amundsen na prezent z własną etykietą to strzał w dziesiątkę.

Amundsen – dla kogo?

Ze względu na mocny smak alkoholu, Amundsen postrzegany jest jako męski trunek. Jeśli jednak kobieta gustuje w czterdziesto procentowych alkoholach – ten sprawdzi się idealnie. Wódka Amundsen to idealny prezent na Dzień Ojca. Możesz podarować ją swojemu mężczyźnie z okazji dnia chłopaka lub z okazji rocznicy ślubu. Świetnie odnajdzie się jako podziękowanie za wspólne lata pracy dla szefa lub jako prośba o zostanie świadkiem na ślubie. Wspólne spotkanie z przyjaciółką lub mamą w towarzystwie tego alkoholu to dodatkowy atut. Lodowy wygląd butelki oczaruje swoją prezencją podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wódka Amundsen na prezent urodzinowy to także świetny wybór. Dodając spersonalizowaną etykietę, możesz uczynić z niej wyjątkowy, niepowtarzalny podarunek, a przecież taki “od serca” cieszy najbardziej.

Amundsen – z czym pić?

Przede wszystkim, najlepiej podawać go w temperaturze zera stopni. Wódka dobrze smakuje sama lub w drinkach. Łączyć ją można z wszelakimi napojami gazowanymi, takimi jak Cola Signature dostępna w naszym sklepie, ale także z sokami. Amundsen odnajdzie się w połączeniu z likierem owocowym, likierem ziołowym lub z wermutem.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?