Koniak Hennessy na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Koniak na prezent
  4. Koniak Hennessy na prezent

Koniak Hennessy na prezent

Założycielem marki Hennessy był irlandzki imigrant Richard Hennessy. W 1765 roku zapoczątkował on produkcję jednego z najbardziej popularnych koniaków na całym świecie. Z początku alkohol ten zyskał ogromną popularność w Anglii, a następnie został rozpowszechniony w wielu innych państwach. Dostępny w naszym sklepie, prezentowy koniak Hennessy, dojrzewa w specjalnych, stworzonych ze stuletniego dębu, beczkach, gdzie nabiera wyrazistego smaku. Wyjątkowa formuła przygotowania to koniak Hennessy – wymarzony prezent dla każdego.

Prezentowy Koniak Hennessy – jakie smaki kryje butelka?

Podczas pierwszej destylacji uzyskiwany jest półprodukt nazywany brouillis, który cechuje się wyrazistym smakiem kwiatowym. Dopiero po ponownej destylacji powstaje “serce”, które zamyka się w beczkach, aby dojrzało i zachwyciło konsumentów. Dzięki temu Hennessy na prezent idealny, przybiera głębokiego, złocistego koloru, a w smaku wyczuwalny jest aromat palonego dębu. Bardzo ważnym etapem przy produkcji tego alkoholu jest dobieranie mieszanek. Tym zadaniem, od siedmiu pokoleń, zajmują się mistrzowie kompozycji – członkowie rodziny Fillioux. Po wszystkich etapach produkcji, w końcu możemy skosztować tego cudownego trunku. Koniak Hennessy to elegancki i harmonijny trunek, którego aromat nut dębu, skóry, czarnego pieprzu oraz słodyczy owoców i kwiatów zaskakuje i zachwyca zarówno amatorów, jak i koneserów. Prezentowy koniak Hennessy to świetny dodatek do kolekcji dla Ciebie lub twoich bliskich.

Koniak Hennessy na prezent – dla kogo?

Trudno ukryć, że to mężczyźni zdecydowanie częściej sięgają po ten trunek. Jednak perfekcyjnie oprawiony trafi też do niejednej kobiety. Koniak Hennessy na prezent to świetny wybór przy wielu okazjach. Możesz podarować go na Dzień Ojca lub Matki, odnajdzie się też w roli podarunku urodzinowego. Ze względu na tradycję, polecamy go także jako gest podziękowania. Prezentowy Hennessy skradnie serce każdego odbiorcy.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?