Whisky Dewars na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Dewars na prezent

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu dla Twojej okazji? Pamiętaj każdy produkt może zawierać dowolny tekst na butelce

Personalizowane Whisky Dewar’s na prezent

Prezentowy Dewar’s został stworzony w 1846 roku, przez rodzinną, szkocką firmę. Pomysłodawcą alkoholu był John Dewar, a promotorami, którzy zbudowali renomę marki, byli jego synowie – John i Thomas. Kariera tej whisky nabrała tempa, dzięki rozpowszechnieniu jej w Ameryce. Już w 1904 roku bracia Dewar zaczęli zdobywać liczne nagrody za wspaniałość tego trunku. Po 21 latach od otrzymania pierwszej nagrody, whisky Dewar’s na prezent idealna, dołączyła do Distillers Company, aby po latach zostać przejętą przez Guinessa. Dziś, produkcją jednej z najpopularniejszych whiskey na świecie zajmuje się marka Bacardi, a sam alkohol może pochwalić się ponad pięćsetną kolekcją medali i wyróżnień. Podarujalkohol.pl sprawi, że tak nagradzany trunek zdobędzie jeszcze jeden atut, jakim jest whisky Dewar’s z własną etykietą.

Prezentowy Dewar’s – co w nim wyjątkowego?

Proces powstania nazywany jest “double aged”. Tłumacząc – destylaty wchodzące w skład blendu, w pierwszej kolejności leżakują w beczkach, a następnie Master Blenderzy komponują je ponownie, aby przez kolejne 6 miesięcy dojrzały w dębowych beczkach. Doskonała formuła produkcji, w której bierze udział około 40 destylatów (typu malt i grain), sprawia, że whisky Dewar’s na prezent spisze się perfekcyjnie. Nie można zapomnieć o smaku – jasno miedziana struktura, przydymiony miód, kwitnące wrzosy, wanilia. Zapach równoważny ze smakiem – miód, gruszka, wanilia i odrobina siana. Wygląd butelki też jest ważny, dlatego whisky Dewar’s z własną etykietą doda jej uroku i jeszcze bardziej podniesie jej wartość.

Whisky Dewar’s z własną etykietą – dlaczego?

Spersonalizowana etykieta urozmaica trunek. Można zapytać – czym różni się prezentowy Dewar’s od zwykłego? Już odpowiadamy! Whisky Dewar’s na prezent to świetny wybór, zwłaszcza gdy umieścisz na nim specjalną naklejkę. Normalna butelka dobrego alkoholu sprawdza się zawsze ale to właśnie niepowtarzalna etykieta sprawi, że osoba, którą obdarujesz, poczuje się wyjątkowo. Taki upominek będzie zawsze jedyny w swoim rodzaju.

Wyjątkowe pufy na prezent

Personalizowane polskie pufy w niskiej cenie. Wyjątkowy pomysł na prezent. Sprawdź!

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?