Alkohol na prezent na Wielkanoc

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Alkohol na prezent na Wielkanoc

Personalizowany alkohol na prezent na Wielkanoc

Wielkanoc to jedno z najpopularniejszych świąt obchodzonych w Polsce i na całym świecie. Jest to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego zasiada się do stołu na Wielkanocne śniadanie. Całe święto składa się z obchodów Wielkiego Tygodnia, w którym główną rolę odgrywa piątek, sobota i niedziela. Każdy z tych dni symbolizuje ważne sytuacje. Tymi najpopularniejszymi obchodami jest sobotnie święcenie koszyczka oraz niedzielne śniadanie. Po Wielkim Tygodniu przychodzi Poniedziałek Wielkanocny, potocznie nazywany Śmigus Dyngus, podczas którego odbywa się polewanie wodą. Czas Wielkanocy to moment, który poświęcony jest dla rodziny, wspólne śniadanie i zabawy w poniedziałek zbliżają do siebie. Tradycją powiązaną z tym świętem jest przybycie zajączka, który pozostawia najmłodszym prezenty, jednak warto pamiętać też o dorosłych, którzy również zasługują na podarunek. Jeśli szukasz idealnego prezentu na Wielkanoc, sprawdź nasz asortyment i wybierz swój alkohol na prezent na Wielkanoc z własną etykietą.

Jaki alkohol na prezent na Wielkanoc wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jaki alkohol na prezent na Wielkanoc będzie odpowiedni, już przychodzimy z pomocą. Strona Podarujalkohol.pl posiada duży wybór różnych rodzajów trunków, które sprawdzą się na wszelakie okazje. Dla Panów proponujemy klasyk, czyli kultową i najpopularniejszą amerykańską whisky – Jack Daniel’s. Trunek ten cechuje się wyjątkowym, pełnym nut wanilii, toffi oraz klonowego dymu smakiem. Elegancka butelka i złocisty kolor przyciągną wzrok i zachwycą odbiorcę. Kandydatem na idealny alkohol na prezent na Wielkanoc jest również Gentleman Jack. Jest to łagodniejsza, ale równie kultowa i pełna smaku wersja popularnego Jack’a Daniels’a. Ciekawy kształt butelki kryje w sobie nuty miodu, karmelu oraz owoców. Nie może zabraknąć też wódki! Finlandia to wyjątkowy alkohol, który swoim smakiem oczaruje zarówno koneserów jak i amatorów napojów wysokoprocentowych. Smukłe szkło z krystalicznie czystym i gładkim alkoholem świetnie zaprezentuje się jako prezent od zajączka. Dla Pań udanym podarunkiem będzie Freixenet – wytrawne hiszpańskie wino prosecco. Wyjątkowa, piękna butelka oraz smak w niej skryty idealnie wpasowuje się w klimat świąt i zachwyci niejedną kobietę. Równie świetnym, choć mocniejszym podarunkiem będzie Jack Daniel’s Honey. W smaku jest miodowy, idealnie podparty nutami cynamonu. Bursztynowo-żółty kolor zamknięty w klasycznej butelce przypominającej karafkę to świetny alkohol na prezent na Wielkanoc. Dobrym wyborem będzie też Ballantine’s Finest Blended Scotch Whisky. Kultowy, najbardziej rozpoznawalny produkt marki Ballantine’s produkowany jest na podstawie tej samej receptury od 1910 roku. Jasno-złoty alkohol w smaku jest delikatny i zrównoważony. Nuty czerwonych jabłek, mlecznej czekolady i wanilii idealnie opisują ten trunek. Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój wyjątkowy podarunek.

Alkohol na prezent na Wielkanoc z własną etykietą

Wyjątkowe okazje należy świętować wspólnie z wyjątkowymi prezentami! Taki właśnie jest alkohol ozdobiony we własną, oryginalną etykietę, którą stworzysz na stronie Podarujalkohol.pl. Nic tak nie cieszy jak spersonalizowany podarunek. Wybierając butelkę dobrego alkoholu na naszej stronie możesz zaprojektować dowolny napis, który na niej się znajdzie. Chcesz złożyć komuś życzenia świąteczne? A może szukasz okazji do podziękowania lub lub zachęcenia do wspólnej celebracji lanego poniedziałku? Jedyna w swoim rodzaju etykieta z pewnością Ci w tym pomoże! Oryginalny prezent świetnie odnajdzie się w tak wyjątkowej okazji jak Wielkanoc.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?