Whisky Jim Beam na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Jim Beam na prezent

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu dla Twojej okazji? Pamiętaj każdy produkt może zawierać dowolny tekst na butelce

Personalizowany Jim Beam na prezent

Zastanawiając się jaki Jim Beam na prezent wybrać, warto zapoznać się z historią tego alkoholu. Bourbon powstał w 1750 roku, a jego twórcą był niemiecki imigrant Jacob Böhm, który po przyjeździe do Stanów zmienił nazwisko na Beam. W 1795 roku Jacob rozpoczął sprzedaż swoich pierwszych whisky. Co ciekawe, przez 140 lat jego alkohol nosił nazwę „Old Tub”, a dopiero w 1935 roku powstała światowa marka Jim Beam. Do dziś bourbon produkowany jest jedynie w USA. Na oficjalnej stronie marki widnieje napis (w tłumaczeniu na Polski)  „Nie można umieścić słowa bourbon na etykiecie, jeśli produkt nie jest destylowany i stworzony w USA. Nie może być nazwy Kentucky Straight Bourbon jeśli nie jest destylowany i leżakowany w Kentucky przez minimum 2 lata. I nie może być nazywany Jim Beam, jeśli nie jest robiony przez jedną rodzinę od siedmiu pokoleń”. Ten niezwykle strzeżony trunek to Jim Beam na prezent idealny. Na naszej stronie możesz stworzyć Jim Beam z własną etykietą, która zachwyci odbiorcę.

Jaki Jim Beam na prezent wybrać?

Podarujalkohol.pl oferuje dwa rodzaje Jim Beam na prezent. Pierwszym z nich jest tradycyjny, najpopularniejszy na świecie Jim Beam White Label. Alkohol ten destylowany jest z 70% kukurydzy, 16% żyta i 14% jęczmienia, a leżakowanie trwa 4 lata. Jego smak jest słodki, z dodatkiem dębiny, pieprzu i karmelu, chodź w porównaniu do szkockich whisky – ta nie jest karmelem barwiona. W zapachu równie wyczuwamy słodycz połączoną z alkoholem, wanilią i płatkami kukurydzianymi. Jej finisz jest dość pieprzny lecz niedługi. Ten bourbon dobrze smakuje sam, z lodem lub w połączeniu z Colą, sokiem czy Spritem. Jim Beam z własną etykietą umieszczoną na butelce to prezent, który warto podarować bliskiej osobie.

Drugi Jim Beam na prezent dostępny w ofercie naszego sklepu to Jim Beam Black Extra Aged. Jego leżakowanie trwa 6 lub 8 lat. Skąd ta różnica? Ośmioletni bourbon dostępny jest tylko w USA, a sześcioletni to ten, który dostaniemy w sklepach poza granicami Stanów. 43 procentowy trunek, destylowany w Jim Beam Distilleries, w smaku jest słodki i przyjemny. Wyczuć w nim można nuty miodu, wanilii, dębiny i odrobinę przypraw. Jego aromat charakteryzuje się słodkością, karmelem i owocami cytrusowymi, a finisz jest dość długi, ciepły, przyjemny i łagodny. Bourbon ten sprawdzi się sam, ale odnajdzie się też w wielu koktajlach.

Jaki Jim Beam na prezent i dla kogo?

Podjęcie decyzji jaki Jim Beam na prezent nada się idealnie nie jest łatwe, gdyż obie wersje przypadną do gustu amatorom i koneserom bourbona. Zarówno kobieta jak i mężczyzna ucieszy się z takiego podarunku. Jim Beam z własną etykietą wzbogaci wygląd butelki i sprawi, że będzie jedyna w swoim rodzaju. Boże Narodzenia, urodziny, imieniny, czy inne ważne święto to odpowiedni moment na podarunek w postaci Jim Beam White Label lub Jim Beam Black Extra Aged. Szklanka tego trunku umili niejeden wspólny wieczór.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?