Whisky Glenfiddich na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Glenfiddich na prezent

Nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu dla Twojej okazji? Pamiętaj każdy produkt może zawierać dowolny tekst na butelce

Whisky Glenfiddich na prezent – Podarujalkohol.pl

Dostępna na naszej stronie whisky Glenfiddich na prezent to idealny wybór. Alkohol ten reprezentuje region Speyside. Jest to jeden z najlepiej sprzedających się single maltów na świecie. Pochodząca ze szkockiego miasteczka Dufftown whisky dojrzewa przez dwanaście lat w beczkach po bourbonie i sherry. Prowadzona przez rodzinny biznes Grant, Glenfiddich 12 może szczycić się zwycięstwami w wielu międzynarodowych konkursach. Jej smak doceniono na całym świecie, z resztą trudno się dziwić skoro Glenfiddich stanowi ¼ światowej sprzedaży single malt.

Whisky Glenfiddich na prezent – jaka jest w smaku?

Trójkątny przekrój butelki, symbolizujący balans pomiędzy trzema składnikami, z których tworzona jest whisky – powietrze, jęczmień i woda, skrywa w sobie wyjątkowy, przyjemny smak świeżych jabłek, pieprzu, gałki muszkatołowej, suszonych owoców i dębiny. Zapach jest słodki i zbożowy. Wczuwając się w jej aromat, łatwo wyłapać nuty skoszonej trawy, drewna, wanilii, miodu a nawet cytrusów. Finisz jest dość długi, a smak gorzkiej czekolady, budyniu i pieprzu utrzymuje się na języku. Whisky Glenfiddich na prezent to wyjątkowa pełnia walorów smakowych.

Whisky Glenfiddich na prezent – dla kogo?

Popularna whisky Glenfiddich na prezent sprawdzi się idealnie dla mężczyzn i kobiet lubiących smak szkockich single maltów. Dobry alkohol poradzi sobie w każdej sytuacji. Szukasz podarunku na Gwiazdkę, urodziny lub prezent ślubny? – whisky Glenfiddich na prezent to najlepszy wybór. Glenfiddich na prezent na Dzień Dziadka, Ojca lub Matki to świetny pomysł. Dodatkowo odnajdzie się na niejednej małej lub większej imprezie! Jeśli zastanawiasz się z czym pić ten alkohol, polecamy samego lub z lodem, jednak jak większość whisky – połączona z Colą też będzie znakomita. Na Podarujalkohol.pl możesz stworzyć swoją spersonalizowaną etykietę i urozmaicić wygląd butelki. Zapewniamy, że własna naklejka na whisky sprawi radość obdarowanej osobie i będzie zapamiętana przez długie lata.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?