Whisky Singleton na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Whisky na prezent
  4. Whisky Singleton na prezent

Personalizowana whisky Singleton na prezent

Dostępna w naszym sklepie Podarujalkohol.pl – whisky Singleton na prezent to 12 letnia reprezentantka tego alkoholu. Jej produkcja rozpoczęła się w XIX wieku. Trunek ten pochodzi z miasteczka Dufftown zlokalizowanego w regionie Speyside tuż przy rzekach Dullan i Fiddich. Warto wspomnieć, iż na rynku nie ma destylarni Singelton. Whisky należy do światowej marki DIAEGO, a jej wytwarzaniem zajmuje się kilka destylarni takich jak Dufftown (produkcja europejska), Glendullan (produkcja amerykańska), Glen Ord (produkcja azjatycka). Zamawiając whisky Singleton na prezent trafisz na tę produkowaną w Dufftown, czyli pierwotnym miejscu jej powstania!

Whisky Singleton na prezent – kwintesencja smaku

Miedziany kolor alkoholu niesie za sobą przyjemny, bardzo słodki zapach, w którego głębi kryją się rodzynki, karmel i suszone owoce. Unikalna produkcja złożona z połączenia krystalicznej, lokalnej wody, słodu jęczmiennego i drożdży tworzy słodki smak, pełen nut toffi, wanilii, pieprzu, trawy cynamonowej, skórki pomarańczy, a nawet pieczonych jabłek. Whisky single malt to średnio długi finisz zawierający nuty letnich owoców, płatków śniadaniowych. dębu i pieprzu. Whisky singleton na prezent nada się idealnie!

Whisky singleton na prezent przy każdej okazji

Jeśli zastanawiasz się kiedy podarować whisky Singleton na prezent, odpowiedź jest prosta! Ten wyjątkowy alkohol, oprawiony w szklanej butelce z dodatkami błękitu to dobry traf przy każdej okazji. Tylko pomyśl jak dużo radości sprawi whisky Singleton na prezent. Jej smak zachwyci twoich bliskich. Trunek ten możesz podarować jako prezent urodzinowy, prezent na Dzień Dziadka, Ojca czy Dzień Matki. Jego prezencja z dodatkiem spersonalizowanej etykiety będzie odpowiednia jako podziękowanie skierowane w stronę odbiorcy.

Singleton – z czym pić?

Jak wiadomo, whisky bardzo dobrze smakuje sama lub w połączeniu z lodem. Singleton równie świetnie dogada się z napojami gazowanymi, jednak najbardziej polecamy picie tego alkoholu z sokiem jabłkowym. Smak słodkich jabłek i whisky Singleton zachwyca kubki smakowe i podkreśla walory alkoholu.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?