Ciroc na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Ciroc na prezent

Wódka Ciroc na prezent – Podarujalkohol.pl

Szukasz luksusowego trunku, który zachwyci odbiorcę zarówno smakiem jak i wyglądem? Wódka Ciroc na prezent to strzał w dziesiątkę!

Wyjątkowy alkohol tworzony z francuskich winogron podbija serca konsumentów z całego świata. Wejdź na Podarujalkohol.pl i zamów butelkę niezwykłego alkoholu jakim jest Ciroc!

Historia – wódka Ciroc na prezent

Wódka Ciroc na prezent  ma za sobą niezwykle ciekawą historię. Jej pomysłodawcą jest Jean-Sebastien Robicquet będący dużą częścią firmy Diageo. Mężczyzna uważany jest za legendę produkcji wina Bordeaux. W jego rodzinie z pokolenia na pokolenie przekazywano sobie firmę i całą wiedzę tworząc ponad 400 letnią tradycję produkcji wina. 

W 2003 roku najbliżsi Jean’a skłonili go do otwarcia na inne produkty. W ten sposób mężczyzna zaprezentował światu wódkę. Jednak nie jest ona zwykła! Wódka Ciroc na prezent nie powstaje z ziemniaków, czy zboża. Do jej produkcji używa się winogron.  

Wyjątkowy trunek 

Ciroc to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych wódek na świecie. Nowoczesny styl butelki, niezwykła receptura i tradycja zachwycają koneserów z całego świata. 

Wódka Ciroc na prezent to francuski trunek, który swoją popularność zawdzięcza dobrej strategii marketingowej, chociaż nie można zapomnieć o jej świetnym smaku. Marka w promocji postawiła na gwiazdy sportu i muzyki, dlatego Ciroc kojarzony jest jako alkohol dla raperów i osób z show-biznesu. Jednym z najbardziej kojarzonych ambasadorów jest amerykański raper Sean “Diddy” Combs. 

Ciroc oprócz świetnego marketingu, pochwalić się może wyjątkową recepturą. Trunek powstaje z winogron, które przechodzą wiele procesów w celu uzyskania odpowiedniego smaku alkoholu.

Po zbiorach winogrona poddane zostają maceracji na zimno, dzięki której ich aromaty koncentrują się i przygotowują do fermentacji. Proces ten jest również ważny, dlatego że niska temperatura pozwala uniknąć stosowania siarczynu, który może zniszczyć smak końcowego destylatu.

Następnie winogrona już w formie wina trafiają do destylarni właściciela w Cognac. Tam wino jest destylowane dwukrotnie w specjalnych miedzianych kolumnach do uzyskania 94% mocy alkoholu. W tym samym czasie w innej destylarni powstaje niezwykle czysty spirytus z francuskich winogron.

Po osiągnięciu odpowiednich mocy oba destylaty są ze sobą mieszane i za pomocą neutralnej, lokalnej wody redukowane do mocy butelkowania.

Warto zaznaczyć, że wódka Ciroc na prezent w każdym roku tworzona jest w nieco inny sposób, dzięki czemu zawsze uzyskiwany jest ten sam smak.

Wódka Ciroc na prezent – co ją wyróżnia?

Ciroc nie powstaje ze zboża, czy ziemniaków. Do jej produkcji używa się produktów premium najwyższej jakości. Delikatne francuskie winogrona, które tworzą ten trunek, przechodzą przez pięciokrotną destylację i są zbierane w bardzo restrykcyjny sposób. Ich czas dojrzewania jest dłuższy od tradycyjnych owoców, a zbiory odbywają się tylko nocą w celu przedłużenia ich świeżości.  

Dodatkowo wódka Ciroc na prezent powstaje w historycznej destylarni położonej na południu Francji – Distillerie de Maison Villevert – Chevanceaux.

Wódka Ciroc na prezent – jak smakuje?

Ciroc to połączenie dwóch rodzajów winogron – Mauzac Blanc z regionu Gaillac i Ugni Blanc z regionu Cognac. Dzięki tej mieszance alkohol staje się idealnie gładki i delikatny.

Jej smak i wygląd śmiało określić można jako opis elegancji, najwyższej jakości i luksusu, którego doświadczysz podczas picia. 

Smukła, bardzo elegancka butelka skrywa w sobie smak o bardzo głębokim charakterze. Świeżość i delikatność połączona z niezwykłą nutą winogron świetnie oddaje klimat panujący we Francji. Finisz jest dość niespotykany, wypełniony lekkim dodatkiem owoców.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?