Wódka Dębowa Granat

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Dębowa Granat

Wódka Dębowa Granat na prezent – Podarujalkohol.pl

Szukasz wyjątkowego prezentu, który zrobi ogromne wrażenie? Wódka Dębowa Granat na prezent świetnie odnajdzie się w tej roli! 

Niepowtarzalne i znakomite opakowanie to nie tylko miejsce dla alkoholu, ale też znakomita pamiątka i dekoracja. Zamów swoją unikalną butelkę i zaskocz odbiorcę.

Wódka Dębowa Granat na prezent – rodzimy przysmak

Wódka Dębowa Granat na prezent produkowana jest przez rodzinną firmę Dębowa Polska. Jak sama nazwa wskazuje alkohol ten pochodzi z polskiej gorzelni położonej w Siedlcach. Firma powstała w 1982 roku, jednak do branży weszła dopiero w 1990. 

Początkowo marka zajmowała się importem jugosłowiańskiego wina, jednak szybko zrezygnowano z tej działalności, aby w 1994 roku rozpocząć dystrybucję koniaku i butelkowanie francuskich brandy pod polskimi nazwami.

Dopiero w 2002 roku na rynku ukazała się pierwsza Dębowa Wódka. Skąd “Dębowa”? Właściciel przez kilka lat szukał odpowiedniego składnika, który stanie się cechą charakterystyczną wytworzonego alkoholu. Stanęło na dębie, który postrzegany jest jako synonim siły, a dodatkowo dojrzewają w nim przecież różnorodne trunki.

Od tamtego momentu aż do dziś dodatek dębu to charakterystyczna cecha każdej wódki od marki. Oprócz składnika firma sama zajmuje się produkcją drewnianych opakowań i nakrętek, gdyż wiele alkoholi zostaje użytych jako prezenty.

Wyjątkowy środek 

W zależności od rodzaju wódki od firmy Dębowa Polska znajdziemy w butelkach różne postaci dębu. Najpopularniejszą z nich z pewnością jest  pasemko drewna dębowego, które nadaje smaku przez cały czas przebywania w butelce.

Często firma używa także wiórek dębowych. Ich odpowiednia forma trafia do stalowej cysterny gdzie wchłania się w alkohol nadają jej upragnionych walorów. W niektórych butelkach znajdziemy także zestawy ziół połączone, oczywiście z dębem, które także nadają wódce smaku. 

Warto też zaznaczyć, że firma nie destyluje sama alkoholu. Dębowa Polska kupuje spirytus zbożowy klasy premium od gorzelni AWW w Kaliszu, a następnie, już u siebie, zestawia destylaty, poddaje je dojrzewaniu i butelkuje.

Wódka Dębowa Granat na prezent w unikalnym opakowaniu

Wódka Dębowa Granat na prezent to trunek unikatowy. Dlaczego? Przede wszystkim dzięki jego opakowaniu!

Wódka Dębowa Granat na prezent zamknięta jest w butelce przypominającej granat. Czerń połączona z drewnem i ten wyjątkowy kształt z pewnością będą świetnym podarunkiem dla niejednej osoby.

Jeśli szukasz prezentu dla mężczyzny, warto zwrócić na nią uwagę. Trunek ten robi wrażenie i odnajdzie się jako podarunek na wesele, wieczór kawalerski, urodziny czy imieniny. 

Uwaga! Producent podał bardzo ważną informację: “Wódka Dębowa Granat na prezent detonuje ogromną moc rozrywki. Kategorycznie zabrania się pozostawiania niezabezpieczonego granatu bez nadzoru.”

Jak smakuje Granat?

Granat produkowany jest z najwyższej klasy spirytusu zbożowego połączonego z krystalicznie czystą wodą. Nie brakuje w nim także dodatku dębu, który wyzwala w nim cały aromat i smak.

Trunek ten cechuje się szlachetnym smakiem opartym na dębinie, jednak nie brakuje w nim także subtelnych nut owocowych i lekkiej pikanterii.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?