Wódka Grey Goose

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Grey Goose

Wódka Grey Goose na prezent – Podarujalkohol.pl

Szukasz znakomitego prezentu, który zachwyci odbiorcę? Wódka Grey Goose na prezent to strzał w dziesiątkę!

Dwa wyjątkowe trunki uznane za najlepsze wódki świata z pewnością przypadną do gustu każdemu fanowi mocnych alkoholi. Zwłaszcza gdy lubi klimatyczne dodatki! 

Wejdź na Podarujalkohol.pl i zamów swoją butelkę.

Wódka Grey Goose na prezent – historia

Wódka Grey Goose na prezent powstała w 1997 roku. Jej twórcami byli Sidney Frank i Francois Thibault. Francois pełnił funkcję Maître de Chai – mistrza produkcji. 

Mężczyzna podczas szkoleń na mistrza koniaku zainspirował się niezwykłą formułą i postanowił stworzyć trunek wyrażający najlepsze elementy i nuty smaku pochodzące ze składników. W ten sposób na rynku ukazała się Grey Goose.

Mimo, że w 2004 roku firmę przejęła marka Bacardi, Francois do dziś nadzoruje każdy etap produkcji i czuwa nad najwyższą jakością, zarówno produktów jak i wytwarzania.

Wódka Grey Goose na prezent pochodzi z Francji. Wyjątkowe miejsce pełne wielu smaków zapewnia destylację zgodną z tradycjami mistrza produkcji. Trunek powstaje tylko z dwóch składników – ozimej pszenicy Pikardii oraz z artezyjskiej wody mineralnej.

Popularna wśród celebrytów  

Często spotykamy się z gwiazdami promującymi jakiś produkt. Wiele z tych promocji to tylko czyste współprace, jednak są też produkty, które zachwycają celebrytów bez pokaźnej sumy za promocję. Taka właśnie jest Grey Goose! Ten znakomity trunek swoim smakiem przyciąga najpopularniejsze osoby takie jak: Ying Yang Twins, Jamie Foxx, Lil Jon, Young Jeezy i Lil Wayne. 

Spróbuj Grey Goose i poczuj się jak gwiazda!

Wódka Grey Goose na prezent – Vodka

Wódka Grey Goose na prezent w tej wersji to czysty trunek tworzony tylko z dwóch składników. Wyselekcjonowana pszenica oraz artezyjska woda to idealne połączenie nadające lekkiego i przyjemnego smaku.

Warto zaznaczyć, że Grey Goose uznawana jest za najlepszą wódkę na świecie. Dlaczego? Amerykański Instytut Beverage Tasting Institute nadał jej tytuł The World’s Best Tasting Vodka, czyli “Najlepiej Smakująca Wódka Świata”.

Trunek charakteryzuje się jasną strukturą i czystością. Delikatny aromat dopełniony został subtelną nutą migdałową. Całość określić można jako niezwykła delikatność, której niczego nie brakuje. Grey Goose idealnie łączy się z daniami mięsnymi.

Wódka Grey Goose na prezent – Night Vision

Night Vision to czysty trunek stworzony z ozimej pszenicy i artezyjskiej wody mineralnej. Jest to najlepiej smakująca wódka na świecie z zachwycającym dodatkiem – podświetlaną butelką!

Trunek zamknięty jest w szkle pokrytym kobaltowym lakierem, na którym widnieje matowa, biała gęś. Całość oświetlają lampki LED ukryte w podstawie butelki. Jest to wyjątkowa i niespotykana opcja, które świetnie odnajdzie się w roli prezentu.

Grey Goose na prezent w wersji Night Vision jest bardzo delikatna, dzięki pięciokrotnej destylacji. Lekki i przyjemny trunek wypełniony lekkimi nutami migdału i owoców to znakomity wybór, zwłaszcza dla fanów nietuzinkowych opakowań.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?