Wódka Nemiroff na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Nemiroff na prezent

Wódka Nemiroff na prezent – Podarujalkohol.pl

Szykujesz się na organizację wesela? A może masz przed sobą większą imprezę lub urodziny bliskiej ci osoby? Wódka Nemiroff na prezent to strzał w dziesiątkę!

Trunek charakteryzuje się niezwykłą delikatnością i przyjemnym smakiem, dlatego świetnie sprawdzi się jako podarunek lub napitek podczas imprez. Wejdź na Podarujalkohol.pl i spróbuj wyjątkowo łagodnej wódki!

Wódka Nemiroff na prezent – historia

Marka Nemiroff to bez wątpienia lider ukraińskiego rynku gorzelniczego.

Swoją historię firma rozpoczęła w 1992 roku otwierając zakłady i gorzelnie w małym miasteczku Nemyriw położonym w obwodzie Winnickim. To właśnie nazwa miasta zainspirowała właścicieli do określenia swojej marki „Nemiroff”.

Warto wspomnieć tu o tradycji produkcji alkoholu w tym regionie. Już w 1872 roku hrabia Hryhorij Stroganow założył tam największą na Podolu gorzelnię. Miejsce w ciągu kilku lat zyskało duży rozgłos, dzięki czemu gorzelnia wytwarzała, zawrotne na tamte czasy ilości alkoholu. Niedługo później pieczę nad rodzinnym biznesem sprawowała córka hrabiego – Maria Strogonowa. Rewolucja z 1917 roku spowodowała przejęcie zakładu przez nacjonalistów, jednak mimo wielu komplikacji i trudności dziś Nemirovsky Spirit Zavod to jeden z najlepszych zakładów zajmujących się rektyfikacją i destylacją sporytusu. Dlaczego o nim wspominamy? Zakład ten jest stałym dostawcą spirytusu dla firmy Nemiroff.

Tradycje i wspomnienia jeszcze z czasów XIX wieku trzymają się marki. Jej założycielem jest Stepan Glus, który ze swoim doświadczeniem i wiedzą postanowił stworzyć coś swojego. Przez pierwsze 5 lat gorzelnia korzystała z dostępnych na rynku receptur, a w 1997 roku mężczyzna opracował własną i w ten sposób na rynku ukazała się wódka Nemiroff na prezent w wersji Original.

Wódka Nemiroff na prezent – na czym bazuje?

Wszystkie wytwory marki nie zawierają dodatków syntetycznych i stabilizatorów. Głównymi składnikami trunków z gorzelni są spirytus zbożowy klasy Luks oraz krystalicznie czysta woda ze studni artezyjskich. Nawet wódki smakowe przygotowywane są na bazie spirytusów aromatycznych wytwarzanych przez markę. Podczas ich tworzenia używa się tylko naturalnych składników takich jak miód, papryka, jabłka, kardamon, przyprawy, korzenie i zioła.

Wódka Nemiroff na prezent, jak i inne alkohole przechodzą proces filtracji piaskiem kwarcowym, krzemieniem, węglem aktywowanym z brzozy lub pestkami moreli czy kokosa. Jedynie wódki Lex i Lex Ultra filtrowane są płytkami srebra i platyny, a ich okres starzenia trwa sześć miesięcy.

Wódka Nemiroff na prezent – Rested in Barrel

Wódka Nemiroff  w wersji Rested in Barrel to jedna z najbardziej popularnych propozycji od firmy. 

W jej produkcji wykorzystywany jest najdroższy i najwyższej jakości spirytus. Alkohol poddawany jest aż 11 stopniowej filtracji, dzięki czemu nabiera on niespotykanej czystości i wyjątkowości.

Połączenie spirytusu z wodą artezyjską tworzy niezwykły smak bazujący na czarnym bzie i miodzie. Dodatkowo trunek leżakuje w dębowych beczkach, dzięki czemu nabiera pełni walorów z beczek.

Wódka Nemiroff na prezent – Delikat

Wódka Nemiroff na prezent w wersji Delikat to jedna z najbardziej łagodnych wódek na całym świecie.

Jej podstawowa cecha, czyli bardzo delikatny smak powstaje dzięki połączeniu najwyższej jakości składników: pierwszorzędnego, najlepszego spirytusu, wody artezyjskiej i nuty imbiru. Odpowiednio dobrane składniki tworzą idealną równowagę i łagodność.

Kluczem do sukcesu tego trunku jest także jego proces powstania, a dokładnie sam koniec. Wódka Nemiroff  przechodzi przez 9 stopni filtracji, które nadają jej pożądanych smaków i aromatów.

Wódka Nemiroff na prezent – De Luxe

Wódka Nemiroff  w wersji De Luxe to wódka klasy Premium ze specjalnego spirytusu tylu LUX.

Spirytus LUX to wyjątkowy składnik, który charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, ale też wyższą ceną. Połączenie LUX z wodą artezyjską i wyselekcjonowanymi ziarnami pszenicy tworzy wyjątkowy, delikatny trunek.

De Luxe poddawana jest aż 11 krotnej filtracji, a dodatek kwiatu lipy nadaje jej wyjątkowego posmaku. 

Wódka Nemiroff  w wersji De Luxe to zdecydowanie jedna z najlepszych wódek wysokiej jakości. Wyróżnia ją niezwykła delikatność i bardzo przyjemny smak mimo 100% czystości i 40% mocy alkoholu.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?