Wódka Ostoya na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Ostoya na prezent

Wódka Ostoya na prezent – Podarujalkohol.pl

Często pragniemy obdarować kogoś sprawdzonym trunkiem, dlatego jeśli i ty szukasz takiego alkoholu – wódka Ostoya na prezent sprawdzi się idealnie.

Rodzimy trunek tworzony z pasją i sercem z najlepszych polskich zbóż to świetny prezent dla każdego fana alkoholi pochodzących z naszego kraju. Wejdź na Podarujalkohol.pl i spraw komuś radość elegancką butelką wódki Ostoya.

Wódka Ostoya na prezent – historia

Aby poznać wódkę Ostoya najpierw należy zapoznać się z jej producentem. Ostoya należy do jednej z najpopularniejszych polskich marek znanych na całym świecie – Wyborowa SA.

Wódka wywodząca się ze spółki Wyborowa SA swoje korzenie ma już w 1823 roku kiedy to Hartwig Kantorowicz wybudował w Poznaniu nowoczesną destylarnię (jedną z pierwszych takich w Polsce). Do jego sukcesu przyczynił się konkurs organizowany przez polską gazetę 

 „Izys Polska czyli Dziennik Umiejętności, Wynalazków, Kunsztów i Rękodzieł”, w którym chodziło o stworzenie delikatnej wódki, możliwej do picia solo. Gdy mężczyzna przedstawił swój trunek jury określiło go jako “Wyborowy” tym samym uznając go za najlepszy w Polsce. 

Na rynku światowym wódka Kantorowicza zyskała popularność w latach 20 XX wieku. Wtedy jego alkohole były pierwszą zarejestrowaną marką wódki na świecie, a także jako pierwsze zostały eksportowane poza granice kraju produkcji. Dzięki temu trunek serwowany był na największych światowych wydarzeniach w Paryżu, Berlinie i Nowym Jorku. Wiele państw korzystało z polskiego przysmaku na przyjęciach czy w restauracjach.

Mimo burzliwego czasu I i II wojny światowej firma przetrwała i dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich marek poza granicami państwa.

Nowe pomysły – wódka Ostoya na prezent

Przez lata flagowym produktem Wyborowej SA była oczywiście wódka Wyborowa. Jednak marka nie zamyka się na nowe propozycje, dzięki czemu w 2015 roku na rynku ukazała się Ostoya.

Trunek ten wywodzi się z Bieszczad. Do jej produkcji używane są najlepszej jakości składniki z polskich, małych upraw położonych właśnie w tym rejonie. Podstawą wódki jest bieszczadzka pszenica, która nadaje jej wyjątkowego smaku. 

Wódka Ostoya na prezent swoją nazwą symbolizuje dzikość, naturalność i pełnię przyrody panującą w Bieszczadach. Jest to produkt premium.

Ostoya Vodka

Wódka Ostoya na prezent w wersji podstawowej to trunek wyróżniający się niezwykłym bukietem smaków i aromatów. Swoją wyjątkowość trunek zawdzięcza wyselekcjonowanej pszenicy pochodzącej z ekologicznych terenów rolniczych.

Zboże dojrzewa w pełnym słońcu Bieszczad na najlepszych i przystosowanych ziemiach. Ostoya  to chwila wytchnienia i odpoczynku od ciągłego zgiełku zamknięta w szklanej, eleganckiej butelce.

W smaku Ostoya Vodka jest bardzo aksamitna. Pełno w niej słodkich nut miodu i karmelu otulonych ciekawą delikatnością. Aromat określić można jako złożony, mocno uzupełniony zbożami. Finisz jest przyjemny i rozgrzewający.

Ostoya Charcoal Filtered

Charcoal Filtered to najnowsza wersja Ostoya Vodka. Trunek klasy premium powstaje z wyselekcjonowanej, bieszczadzkiej pszenicy rosnącej na słonecznych i żyznych polach małych upraw. 

Jej wytwarzanie odbywa się w 100% w Polsce, a dokładnie w Zielonej Górze. Główną cechą, która nadaje jej wyjątkowości jest specjalna filtracja. Ostoya Charcoal Filtered przechodzi przez proces filtracji bieszczadzkim węglem drzewnym, dzięki czemu zyskuje spektakularny smak i aromat.

Trunek charakteryzuje się kremowym i łagodnym smakiem uzupełnionym w nuty dębu, palonego drewna i wanilii pochodzącej z węgla drzewnego. Aromat skupia się na słodkość połączonej z lekkim dodatkiem dębiny. Czarna butelka skrywa aksamitność i słodkość, a finisz jest długi i rozgrzewający.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?