Wódka Sobieski na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Sobieski na prezent

Wódka Sobieski na prezent – Podarujalkohol.pl

Szukasz prezentu dla bliskiej ci osoby? Wódka Sobieski na prezent spisze się idealnie! Czysty, stworzony z najlepszych składników alkohol świetnie zaprezentuje się jako podarunek na święta, urodziny lub inną ważną okazję.

Dodatkowo Sobieski to znakomity wybór na większe lub mniejsze imprezy!

Wódka Sobieski na prezent – historia

Wódka Sobieski na prezent ma swoje początki w 1998 roku. Trunek oparty jest o tradycyjną recepturę, przechodzącą z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu alkohol tworzony jest według doświadczeń wielu gorzelników i lat. Sobieski produkowany jest w najstarszej Polskiej wytwórni wódek w Łańcucie, która nieprzerwanie działa od 1764 roku. 

Wódka Sobieski należy do grupy Marie Brizard Wine & Spirits. Określa się ją jako prawdziwie polską, męską wódkę o silnym charakterze. Trunek jest jedną z najlepiej sprzedających się wódek, będąc popularną w ponad 100 krajach świata.

Znacząca nazwa 

Nazwa wódki pochodzi od siedemnastowiecznego króla polskiego – Jana III Sobieskiego. Mężczyzna był także dowódcą wojskowym, który zasłynął w całej Europie. W 1673 roku zwyciężył z Turcją pod Chocimiem, a w 1683 roku pokonał wojska tureckie pod wodzą wezyra Kara Mustafy podczas Odsieczy Wiedeńskiej. Walka ta została uznana za jedną z najważniejszych w historii Europy.

Jan III Sobieski jest przykładem męskości, siły, waleczności i mocy charakteru, dlatego wódka Sobieski na prezent jest jego odzwierciedleniem. 

Jak smakuje Sobieski?

Wódka Sobieski produkowana jest na bazie tradycyjnej receptury inspirowanej doświadczeniem wielu pokoleń gorzelników. Do jej wytworu używa się wysokiej jakości ziaren żyta Dańkowskiego oraz krystalicznie czystej wody z oligoceńskich źródeł.

Trunek zostaje poddany pięciokrotnej destylacji, dzięki czemu staje się bardzo aksamitny i przyjemny zachowując przy tym swoją moc.

Sobieski pełen jest aromatów prażonych orzechów i świeżo pieczonego chleba połączonego z nutą cytrusów. Smak jest bardzo przyjemny, a zarazem wyrazisty i mocny. 

Wódka Sobieski na prezent – na jaką okazję?

Sobieski to czysta wódka, która świetnie sprawdzi się jako prezent na wiele okazji. Urodziny, imieniny czy święta nie są jej straszne. Butelka o pojemności 0,5 litra idealnie zaprezentuje się na stole podczas większych i mniejszych imprez.

Alkohol ten znakomicie wpasowuje się w klimaty weselne i przyjęcia rodzinne. Jej smak współgra ze wspólnymi chwilami wśród znajomych, zwłaszcza podczas grilla.

Wejdź na Podarujalkohol.pl i zamów swoją butelkę!

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?