Wódka Wataha na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Wataha na prezent

Wódka Wataha na prezent – Podarujalkohol.pl

Rodzimy alkohol napędza w nas dumę, dlatego jeśli szukasz świetnego prezentu – wódka Wataha na prezent będzie idealna!

Trunek pięknie zaprezentuje się jako podarunek urodzinowy, świąteczny lub imieninowy. To także alkohol, który odnajdzie się na weselu. Nie zastanawiaj się i zamów wódkę Wataha!

Pochodzenie – wódka Wataha na prezent

Wódka Wataha na prezent produkowana jest przez spółkę BZK Alco. Firma należy do jednej z największych w Polsce grup przetwórstwa rolnego. Współpraca BZK Alco z Bakoma, Bakoma-Bis, Polskie Młyny, Bioagra czy Staoli zapewnia konsumentom alkohol produkowany na bazie najlepszych surowców. 

Właściciele przykładają ogromną wagę do etapów produkcji, dzięki czemu każda butelka to najwyższa i najlepsza jakość. Dodatkowo gorzelnia, w której powstaje wódka Wataha w procesie rektyfikacji stosuje aż 488 półek destylacyjnych. dzięki temu w gorzelni możliwa jest siedmiokrotna destylacja spirytusu. Wszystkie procesy zapewniają wódce 100% czystość i brak zanieczyszczeń chemicznych.

Wódka Wataha na prezent – co ją wyróżnia?

Wódka Wataha to trunek inspirowany naturą, pięknem i więziom wilków. Butelka, w której znajduje się alkohol wyróżnia się spośród innych wódek. Charakteryzuje ją matowe szkło w smukłym kształcie z wizerunkiem dostojnego, dzikiego wilka. 

Warto też zwrócić uwagę na stado, które wiernie towarzyszy głównej postaci. Jest to symbol silnych i czystych więzi jakie występują pomiędzy tymi zwierzętami.

Butelka przedstawia także ciekawy efekt optyczny. Podczas obracania butelką wydaje się, że wataha biegnie podczas opadów śniegu.

Trunek to wódka premium, której zadaniem jest dostarczenie konsumentom dobrej jakości alkoholu połączonego z efektownym opakowaniem i przystępną ceną.

Wódka Wataha na prezent – jak smakuje?

Wódka Wataha to wysokiej jakości trunek, który podczas produkcji wyróżnia się staranną obróbką surowców, wielokrotną destylacją i użyciem krystalicznie czystej wody.

Jest to wódka zbożowa cechująca się delikatnym aromatem pełnym słodkości i przyjemności. Zapach skrywa w sobie jabłka, jagody i cukier puder, bez nieprzyjemnych dodatków spirytusu. Smak określić można jako bardzo bogaty i zróżnicowany. Połączenie słodkich rodzynek, cierpkich winogron i pieprzu tworzy wyjątkową równowagę. Finisz bardzo rozgrzewa, dzięki nutom kardamonu i pikanterii chilli.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?