Wódka Wokulski na prezent

  1. Alkohol na prezent
  2. Sklep
  3. Wódki na prezent
  4. Wódka Wokulski na prezent

Wódka Wokulski na prezent – Podarujalkohol.pl

Jesteś fanem powieści, zwłaszcza tych spod ręki polskich pisarzy? A może szukasz prezentu dla takiej osoby? Wódka Wokulski na prezent sprawdzi się idealnie!

Produkty marki zachwycają swoim smakiem oraz nazwą, która przyciągnie wszystkich miłośników literatury. Spraw komuś wyjątkowy podarunek i wybierz dla niego najwyższej klasy trunek! Zamów alkohole na prezent już dziś!

Wódka Wokulski na prezent – historia Wokulskiego

Jeśli interesuje nas wódka Wokulski na prezent, najpierw należy poznać historię jej nazwy, a raczej postaci, której nazwę zawdzięcza.

Oczywiście mowa tu o głównym bohaterze utworu “Lalka” Bolesława Prusa. Stanisław Wokulski przedstawiony został jako 45 letni mężczyzna będący kupcem galanteryjnym. Wokulski posiadał dwa wysoko postawione sklepy, których sukces zawdzięczał swojemu poświęceniu i wierze w naukę. 

Za młodu Wokulski łączył pracę z nauką. Po utracie majątku przez jego ojca chłopak całe dnie spędzał w winiarni, gdzie zarabiał, a noce poświęcał na pochłanianie wiedzy. 

Stanisław nie otrzymywał wsparcia od taty. Według niego, jak i wielu ludzi żyjących w tamtych czasach nauka nie była potrzebna. Liczył się tylko majątek. Na szczęście młody mężczyzna był bardzo zawzięty i wierzył w swój sukces. Postanowił ukończyć studia i poświęcić się kształceniu.

W 1863 roku wziął udział w powstaniu styczniowym i został zesłany na Syberię. Nie przeszkodziło to jednak w jego planie. Po powrocie do Polski Wokulski ożenił się z wdową, a po jej śmierci przejął jej sklep. Ta sytuacja nie pomogła mu w dążeniu do celu, gdyż zarzucano mu wykorzystanie majątku byłej żony.

Niestety w życiu mężczyzny pojawiła się kobieta. Izabela Łęcka zawróciła w głowie Wokulskiego. Przez lata Stanisław próbował zdobyć serce Izabeli zmieniając swoje życie na bardziej “arystokrackie”. Kobieta nie doceniła starań i w końcu złamała serce zakochanego Wokulskiego. Nie wiemy jak potoczyły się dalsze losy głównego bohatera. Przypuszcza się, że wyjechał do Paryża, popełnił samobójstwo w Zasławku, bądź wyjechał do Moskwy, Indii lub Chin.

Ta piękna, choć dramatyczna historia o rzetelności, wierze w naukę i niespełnionej miłości zainspirowała gorzelników. W ten sposób na rynku ukazała się polska wódka Wokulski na prezent.

Wódka Wokulski na prezent – co jest najważniejsze?

Wódka Wokulski na prezent przedstawia najważniejsze cechy czasów, w których żył bohater “Lalki”. Według producenta trunku – BZK Alco nadrzędną wartością tamtych czasów była zawodowa rzetelność, zwłaszcza wśród rzemieślników. 

Polscy gorzelnicy zainspirowani tamtym okresem stworzyli alkohole, które swoją nazwą podkreślają ich znakomitość i dążenie do celów. Produkty rzemieślnicze mają szklachetny smak i gwarantują rzetelność. Wszystkie receptury marka zaczerpnęła od polskich gorzelników, którzy szczycą się idealnym fachem i zamiłowaniem do swojej pracy.

Producent mówi: “Alkohole powstają w limitowanych partiach, ważną rolę odgrywa proces kupażu czyli mieszanie destylatów o cechach wzajemnie uzupełniających się w celu stworzenia zharmonizowanego smaku”.

Wódka Wokulski na prezent – Kupażowany

Wódka Wokulski swój najważniejszy proces przechodzi podczas kupażu. Polega on na mieszaniu destylatów o cechach uzupełniających się. Dzięki temu trunek jest harmonijny.

Wokulski to wódka powstała z mieszanki rozmaitych destylatów zbożowych. Główną rolę w jego smaku odgrywa spirytus żytni, który odpowiada za jego łagodność i kremowość.

Wódka Wokulski na prezent – Bimber Polskiej Produkcji

Bimber w Polsce znany jest od bardzo dawna. Nawet dziś w wielu domach miłośnicy alkoholi tworzą swoje unikatowe receptury i sami przygotowują napitek.

Marka postanowiła stworzyć trunek nawiązujący do najstarszych receptur, dzięki czemu na rynku ukazała się wódka Wokulski  w wersji Bimber.

Tradycyjne metody oraz wyjątkowy zacier stworzony z mieszanki zbóż, ziemniaków lub melasy i wody z drożdżami nadają trunkowi znakomitego smaku, wyróżniającego się aromatem drożdży, owoców i anyżu.

Filtruj wg ceny

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?