Życzenia urodzinowe

 1. Alkohol na prezent
 2. Bez kategorii
 3. Życzenia urodzinowe

Życzenia urodzinowe to nieodłączna część niezwykłego święta, które każdy z nas obchodzi co roku. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź jak w wyjątkowy sposób przekazać solenizantowi życzenia na urodziny!

Urodzinowa etykieta Ballantine's Brazil

Życzenia urodzinowe na etykiecie

Życzenia urodzinowe to piękny wyraz miłości i troski, które towarzyszą nam w ważnych momentach. Dla wielu osób urodziny są jednym z najważniejszych świąt w ciągu roku. Podczas tego dnia składamy bliskim życzenia urodzinowe prosto od serca, wyrażając nasze spersonalizowane myśli. Życzenia na urodziny to tradycja, którą warto pielęgnować, ponieważ są one najważniejszą częścią prezentu. Warto też połączyć życzenia z podarunkiem i kupić bliskiej osobie personalizowany alkohol na prezent! Dzięki temu na butelce ulubionego alkoholu znajdą się słowa skierowane do solenizanta!

Jak składać życzenia na urodziny?

Składając życzenia urodzinowe, najlepiej jest zrobić to osobiście. Poświęcenie chociaż chwili na szczerą i miłą rozmowę z solenizantem zapadnie mu w pamięć i sprawi mu radość. Składając życzenia osobiście, postaraj się na rozmowę w cztery oczy lub w małym gronie, tak aby uniknąć przerwania i rozproszenia z zewnątrz.

Często jednak zdarza się, że nie jesteśmy w stanie osobiście odwiedzić bliskiej osoby. W tym przypadku warto postawić na rozmowę telefoniczną. Jeśli dzwonisz do solenizanta w dniu jego urodzin, pamiętaj aby zrobić to w odpowiednich godzinach. Wiele osób organizuje imprezy, dlatego warto skontaktować się wcześniej, aby nie przeszkodzić w zabawie.

Warto też postawić na bardziej oryginalny pomysł, zwłaszcza gdy nie możemy osobiście złożyć życzeń. Personalizowana naklejka na butelce alkoholu z pewnością zaskoczy odbiorcę.

Alkohol na prezent z życzeniami urodzinowymi

Gdy bliska nam osoba obchodzi urodziny, pragniemy ją zaskoczyć i sprawić jej radość. W takiej sytuacji można postawić na oryginalny prezent połączony z równie oryginalnymi życzeniami, czyli alkohol na prezent z dedykowaną etykietą! 

Życzenia urodzinowe na butelce będą niespotykanym i smacznym prezentem. Możesz wybrać ulubiony alkohol solenizanta i umieścić na nim urodzinowy tekst. Taka forma prezentu pozwoli bliskiej osobie na chwilę relaksu, a także będzie świetną ozdobą w mieszkaniu lub biurze. 

Jeśli zastanawiasz się jaki alkohol na prezent wybrać, podpowiadamy:

 • Dla kobiet świetnie sprawdzi się Urodzinowe Martini Prosecco Asti. Białe wino musujące zachwyca przyjemnym, słodkim smakiem. Prosecco wytwarzane jest z jednego z najstarszych gatunków winogron – Moscato Bianco.

Urodzinowa Martini Prosecco Asti

Urodzinowy Moet Ice Imperial

Urodzinowy Ballantine's 7letni

 • Dla fanów i koneserów drogich alkoholi warto postawić na Urodzinowy Johnnie Walker Blue Label. Whisky ta określana jest jako blend super premium, zachwycając pełnym bukietem bogatych smaków i aromatów.

Urodzinowy Johnnie Walker Blue Label

Jakie życzenia urodzinowe umieścić na butelce?

Najtrudniejszą rzeczą w wybieraniu prezentu jest ułożenie odpowiednich życzeń. Jeśli decydujesz się na alkohol na prezent życzeniami na urodziny, podpowiadamy jakie teksty sprawdzają się na tę okazję:

 • “ Kasia Wszystkiego Najlepszego z okazji 30 urodzin ”
 • “ Sto Lat Kamil! ”
 • “ 30 urodziny Kasi Wszystkiego Najlepszego! ”
 • “ Kamil 100 LAT! “
 • “ Kasiu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, życzą… “
 • “ Urodzinowy Moet dla najlepszej babki na świecie, Sto Lat! “
 • “ Kamil, Życie zaczyna się po 40stce! “
 • “ Kasia Najlepsze Życzenia Urodzinowe”
 • ” Kamil Rocznik 1999 Wszystkiego Najlepszego! „

Zamawiając alkohol na prezent masz pełną dowolność w wyborze napisu na butelce, dlatego możesz stworzyć jedyną taką etykietę na świecie.

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?