Alkohol na prezent dla świadków

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Alkohol na prezent dla świadków

Niepowtarzalne prezenty dla świadków weselnych

Świadek i świadkowa, to osoby, które uratują Cię z niejednej opresji, zadbają o wszystko na co Ty w tym ważnym dniu nie będziesz miała czasu i spowoduje, że dzień ślubu będziemy wspominać z ogromną radością. Świadkowa oraz świadek, mają za zadanie przede wszystkim dawać nam poczucie, że możemy na nich liczyć w każdej sytuacji. Spokój, który odczuwamy wewnątrz, będzie zasługą przede wszystkim właśnie tych dwóch osób, za co będziemy mogli być im wdzięczni. Jak okazać, to swoim świadkom? Przede wszystkim powinniśmy ich docenić dobrym i ciepłym słowem. Dodatkowo takie podziękowania możemy podkręcić jakimś drobnym i miłym upominkiem. Oto kilka świetnych pomysłów na prezent dla świadka i świadkowej.

Prezent dla świadka i świadkowej

Chcąc docenić świadków na swoim ślubie i odpowiednio im podziękować musimy trochę się nagłowić co dla nich wybrać, by poczuli się docenieni. Podsuwamy kilka pomysłów na upominki dla świadków:

  • voucher na masaż – przygotowania do ślubu w napięciu trzymają nie tylko Parę Młodą, ale także wszystkie osoby, które angażują się w organizację. Pilnowanie by wszystko było dopięte na ostatni guzik, by nie wydarzyło się nic niechcianego. Z tego powodu w ramach podziękowania warto będzie zafundować swoim świadkom wyjazd w samotności do salonu lub do spa, gdzie będą mogli trochę odpocząć i się zrelaksować jak już będzie po wszystkim.
  • SPA w domu – to rozwiązanie sprawdzi się bardziej dla świadkowej, niż dla świadka. Zamiast jednorazowego wypadu do SPA, można zorganizować je w domu. Aby je stworzyć wystarczy kupić ładne pudełko i zapakować do niego takie rzeczy jak aromatyczne kule do kąpieli, relaksacyjna świeca zapachowa, miniaturka ulubionego wina, olejek do ciała oraz płyta z odprężającą muzyką. Alternatywą jako prezent dla świadka może być zestaw od barbera, jeśli posiada brodę dobrym rozwiązaniem będzie zestaw do jej pielęgnacji, natomiast jeśli jej nie posiada można zaopatrzyć taką paczkę w preparaty do pielęgnacji ciała i włosów i dorzucić do tego miniaturkę ulubionej whisky.
  • album ze zdjęciami – zdjęcia zatrzymują czas oraz uwieczniają wspomnienia, dlatego od zawsze stanowią one świetną pamiątkę. Na świadków wybiera się osoby, które spędziły z nami kawał życia i wiąże się z nimi masę wspomnień. Z tego powodu warto będzie umieścić je w okolicznościowym albumie, który opowie historię waszej relacji od samych początków do dnia ślubu. Jeszcze piękniejszą pamiątką i częścią wychodzącą prosto z serca będą krótkie podpisy do zdjęć. Będzie to bardzo sentymentalny i wzruszający prezent. Takie prezenty dla świadków zawsze są najbardziej wyjątkowe.
  • osobisty portret – w mediach społecznościowych coraz częściej możemy zobaczyć osoby, które zajmują się tworzeniem ślubnej papeterii do której wykorzystują rysunkowe wersje pary młodej i jej rodziny. Znajdź papeterię, której styl najbardziej Ci się podoba i zapytaj czy będzie można stworzyć portret z podziękowaniem dla świadków. Taki prezent będzie niesamowicie osobisty, który na pewno zostanie bardzo miło przyjęty przez świadków i zajmie wyjątkowe miejsce w ich domach.
  • elegancki notatnik/planer – dziś można znaleźć coraz więcej notatników,  które przypominają dzieła sztuki, wykonywane są ręcznie z największą starannością i będą stanowić ozdobę każdego biurka. Każdy potrzebuje porządnego notatnika, który jest starannie i nietuzinkowo wykonany.  Taki prezent dla świadka i świadkowej mogą być nawet całkiem zabawne, ponieważ po całym okresie pomocy i planowania naszego wesela, po takim doświadczeniu oni teraz dostają notatnik lub planer.

 

Oryginalne prezenty dla świadków

Prezent dla świadka weselnego, który będzie najbardziej oryginalny i wyrafinowany, to taki który ma w sobie coś wyjątkowego i nietypowego. Tego typu prezent dla świadka i świadkowej, to np. alkohol z dedykacją.  Jest to coś więcej niż sama zawartość butelki w szkle, ale wyjątkowa pamiątka, która może zająć specjalne miejsce na półce. Oryginalne prezenty dla świadków powinny być zabawne, ale i wyjątkowe, dlatego takie alkohole na prezent dla świadka oraz alkohole na prezent dla świadkowej to świetny pomysł! Upominki dla świadków są niezbędne dlatego powinniśmy dobrze zaplanować w jaki sposób chcemy ich docenić. Dla mężczyzny do polecanych produktów należy Ballantines dla Świadka lub coś łagodniejszego, czyli Gentleman Jack. Dla kobiet polecane są takie produkty jak np. lekkie musujące prosecco dla świadkowej Freixenet w dwóch rodzajach, szampan Moët lub coś mocniejszego jak Jack Daniels.

 

 

 

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?