Personalizowany alkohol na prezent na rocznicę ślubu

  1. Alkohol na prezent
  2. Bez kategorii
  3. Personalizowany alkohol na prezent na rocznicę ślubu

Personalizowany alkohol na prezent na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to wyjątkowa data, dzięki której małżonkowie celebrują swój staż związku. Wiele małżeństw z tej okazji planuje mniejsze lub większe imprezy, zwłaszcza gdy jest to okrągła rocznica. Jaki podarunek wybrać na taką okazję? Postaw na alkohol na prezent na rocznicę ślubu!

Wpis do bloga alkohol na prezent na rocznicę ślubu

Czy wypada dać alkohol na prezent na rocznicę ślubu?

Zastanawiasz się czy wypada podarować parze alkohol na prezent na rocznicę ślubu? Oczywiście, że tak! Trunki kojarzą się z celebracją i świętowaniem ważnych wydarzeń. Rocznica ślubu to idealny moment na podarunek w formie napitku, zwłaszcza gdy dodasz do niego dedykowaną etykietę! 

Alkohol na prezent to sprawdzona i ceniona opcja, która z pewnością zachwyci długoletnie małżeństwo. 

Jaki trunek na prezent na rocznicę ślubu wybrać?

Rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie dla pary, dlatego wybierając podarunek warto postawić na alkohol na prezent! Wybór trunku może wydawać się dość trudny, zwłaszcza gdy nie znamy preferencji małżonków. 

W tej sytuacji warto postawić na klasykę. Znakomitym trunkiem, który kojarzy się z celebracją jest Szampan Moet & Chandon. Ten alkohol na prezent na rocznicę ślubu pięknie się prezentuje i zachwyca swoim wyjątkowym smakiem.

Jeśli wiemy, że kobieta woli lekkie alkohole, a mężczyzna gustuje w mocnych trunkach – warto zakupić dwie oddzielne butelki. Dla Pani idealną opcją będzie różowe Freixenet Rose Italian lub Martini Prosecco. Oba trunki charakteryzują się lekkim i przyjemnym smakiem. 

Dla mężczyzny warto postawić na whisky lub wódkę. Alkohol na prezent na rocznicę ślubu w postaci klasycznego Ballantine’sa lub wódki Finlandii z pewnością ucieszy odbiorcę. Na Podaruj Alkohol znajdziesz ogromny wybór whisky – irlandzkich, szkockich, grain, blended. Z pewnością trafisz na tę odpowiednią butelkę.

Personalizowana butelka – alkohol na prezent na rocznicę ślubu

Dobry alkohol na prezent na rocznicę ślubu to idealny wybór, jednak warto go trochę “podrasować”. Najpiękniejsze prezenty to te od serca! Na podarujalkohol.pl możesz stworzyć wyjątkową etykietę z dowolnym napisem.

Butelka ulubionego trunku z dedykacją stanie się znakomitą pamiątką i ozdobą w mieszkaniu wieloletniej pary. Wyobraź sobie alkohol na prezent na rocznicę ślubu z napisem “Marta & Adam 25 rocznica ślubu” – z pewnością będzie to oryginalny podarunek.

Ballantine's etykieta rocznica ślubu

Nie wiesz co napisać na butelce? Oto kilka pomysłów:

  • Agnieszka & Mateusz  50 rocznica ślubu
  • 25 rocznica  Wszystkiego Najlepszego życzą przyjaciele
  • 15 lat razem Ada & Tomek
  • Wszystkiego co najlepsze z okazji 30 rocznicy ślubu
  • Kolejnych wspaniałych lat! 50 rocznica ślubu
  • To dopiero początek! 20 rocznica ślubu

Pomysłów jest wiele, ponieważ to ty decydujesz co będzie na butelce. Możesz napisać dosłownie wszystko! Spersonalizuj etykietę z użyciem waszych ulubionych słówek i wspomnień. 

Wyjątkowe dodatki do prezentu

Alkohol jako prezent sam w sobie jest świetny, jednak warto zadbać o dodatki. Przede wszystkim postaraj się ładnie zapakować swój podarunek. Możesz postawić na klasyczną torbę prezentową lub na pudełko z wypełnieniem. Dzięki temu butelka będzie bezpieczna, a cały prezent będzie bardziej “profesjonalny”.

Oprócz opakowania pomyśl nad jakimś gadżetem lub dodatkiem związanym z wybranym trunkiem. Do whisky dobierz szklaną karafkę lub szklanki. Do szampana lub wina dodaj odpowiednie kieliszki. Zadbaj o schludną karteczkę z życzeniami lub stwórz prezentowy box z wieloma upominkami. Do takiego prezentu świetnie pasują także kwiaty!

 

Zobacz też:

Personalizowany alkohol na prezent dla pary młodej

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?