Personalizowany alkohol na prezent dla pary młodej

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Personalizowany alkohol na prezent dla pary młodej

Prezent ślubny dla pary młodej

Ślub to niezwykły i bardzo ważny dzień w życiu dwójki ludzi, którzy decydują się na spędzenie ze sobą reszty życia. Cała uroczystość przepełniona jest radością i celebracją wśród najbliższych i przyjaciół. Tak wyjątkowa okazja zasługuje na równie wyjątkowy i unikalny podarunek. Alkohol na prezent dla pary młodej będzie idealnym uzupełnieniem, które przypadnie im do gustu. Butelka dobrego alkoholu jest znakomitym podarunkiem, zwłaszcza, że wiele par młodych prosi o prezenty w takiej formie. Podaruj Alkohol oferuje pełną gamę różnorodnych napitków świetnie odnajdujących się w roli upominku ślubnego.

Alkohol na prezent dla pary młodej

Podjęcie decyzji na temat wyboru prezentu ślubnego jest nie lada wyzwaniem. Jeszcze do niedawna większość podarunków skupiała się na rzeczach najbardziej przydatnych na nowej drodze życia. Przez ten fakt często para młoda otrzymywała kilka zestawów sztućców, żelazka, kilkanaście szklanek, talerzy czy czajników. Później popularne stało się wręczanie ogromnych bukietów kwiatów, które mimo pięknego wyglądu szybko więdną i są bezużyteczne. 

Inaczej wygląda sytuacja jeśli postawimy na alkohol na prezent dla pary młodej. Oryginalne i szlachetne trunki mogą towarzyszyć nowożeńcom przez długi czas, zwłaszcza gdy wybierzemy trunek, który z upływem czasu zyskuje na wartości. W tym przypadku idealne będzie dobre wino, które trzymane w piwniczce z miesiąca na miesiąc nabierać będzie głębszego smaku. To samo tyczy się whisky, które skradnie serce po otwarciu zarówno teraz, jak i za kilka lat.

Jaki alkohol na prezent dla pary młodej?

Wszystko zależy od upodobań pana i pani młodej. Jeśli wiesz, że oboje gustują w trunkach lekkich, świetnym wyborem będzie prosecco. Włoski napój pełen bąbelków i aromatycznego smaku umili nowożeńcom wspólne chwile po ślubie.

Nic tak nie ucieszy zakochany, jak butelka dobrego szampana. Szampan kojarzony jest z celebracją, a celebracja to przecież motyw przewodni każdego ślubu. Wybierając alkohol na prezent dla pary młodej w postaci tego trunku znakomitą propozycją będzie Moet & Chandon Brut Imperial. Do jego produkcji używa się 100 rodzajów winogron, a czas dojrzewania jest zdecydowanie dłuższy od innych przedstawicieli tego gatunku. Smak zielonych jabłek, owoców cytrusowych i orzechów nerkowca zachwyci podniebienie odbiorców.

Jeśli młodzi mają zupełnie inne gusta, możesz zdecydować się także na wybór dwóch alkoholi. Dla panny młodej pijącej słabsze trunki wybierz słodkie, różowe wino, a dla pana młodego, który sięga po wyraziste napitki dobierz kilkuletnią whisky lub koniak. Prezent ślubny nie musi być łączony dla dwóch osób, zawsze możesz zakupić dwa upominki i mieć pewność, że oboje skorzystają z podarunku.

Personalizowane etykiety na butelce alkoholu

Nasz sklep oferuje duży wybór wysokogatunkowych, sprawdzonych alkoholi, które cieszą się pozytywną opinią. Wybierając trunek z Podarujalkohol.pl możesz urozmaicić go personalizowaną etykietą. Jest to znakomita opcja, która pozwoli na wzbogacenie trunku unikalnym napisem skierowanym bezpośrednio do pary młodej. Dedykowana naklejka tworzona jest przez ciebie, więc to ty decydujesz co na niej umieścisz. Jeśli szukasz pomysłu na napis związany ze ślubem możesz skorzystać z tych propozycji:

  • “Para Młoda”
  • “Pan Młody”
  • “Panna Młoda”
  • “Samych cudowności”
  • “Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia”
  • “Udanego miesiąca miodowego”

Decydując się na alkohol na prezent dla pary młodej z personalizowaną etykietą najlepszą opcją jest dodanie imion nowożeńców, daty ich ślubu oraz dopisku zawierającego twoje imię. Dzięki temu wiadomo będzie dla kogo oraz od kogo jest podarunek.

 

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?