Alkohol na prezent z personalizowaną etykietą

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Alkohol na prezent z personalizowaną etykietą

Alkohol na prezent z personalizowaną etykietą

 

Alkohol to jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprawdzających się pomysłów na prezent, zarówno wśród dorosłych, jak i wkraczającej w pełnoletność młodzieży czy ludzi w starszym wieku. Trunki nadają się zarówno na podarunek dla gospodarza, jak i upominek na urodziny, rocznicę ślubu, osiemnastkę, czy też różnego rodzaju święta. Warto jednak szukać sposobów, dzięki którym ten pozornie standardowy prezent stanie się wyjątkowy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Jak ozdobić alkohol na prezent? 

Wybierając się na przyjęcie urodzinowe, warto znaleźć fajny alkohol na prezent, który bez wątpienia jest lepszym rozwiązaniem niż kolejny gadżet kuchenny lub kurząca się na półce ozdoba. Aby trunek dobrze się prezentował, trzeba się jednak zastanowić, jak ozdobić alkohol na prezent i zachwycić osobę obdarowywaną. Przedstawiamy trzy propozycje, które mogą być pomocne:

  1. Klasyczna wstążka – najpopularniejszym sposobem ozdabiania alkoholu jest zawiązywanie kokardki ze wstążki na szyjce butelki. Taką wstążkę można dodatkowo ustroić, w zależności od okazji, np. nakleić na niej małe choineczki na Boże Narodzenie lub dodać sznurek, który będzie pięknie kontrastował z kolorową tasiemką.
  2. Szary papier – dla osób lubujących się w minimalistycznych rozwiązaniach proponujemy ozdabianie butelki przy pomocy szarego papieru i związywanie jej tradycyjnie na szyjce. Ten sposób świetnie sprawdzi się jako ozdoba i pakowanie, a szary papier może zostać dodatkowo ozdobiony naklejkami, rysunkami lub kartką z życzeniami!
  3. Wyjątkowa naklejka alkohole na prezent można też urozmaicić poprzez wybranie trunków z personalizowanymi lub po prostu śmiesznymi podpisami, dzięki którym upominek zostanie zapamiętany na bardzo długo.

Personalizowany alkohol na prezent

Takie ozdobne alkohole na prezent to upominek, który doskonale sprawdza się jako główny podarunek dla solenizanta. Elegancka wstążka, pakowanie w szary papier lub alkohol z dedykowaną etykietką to tylko trzy z ogromnej ilości możliwości, jakie daje zwykła butelka z trunkiem. Są to uniwersalne pomysły, które można zastosować właściwie do każdego rodzaju alkoholu.

Dla zwolenników trunków z wyższej półki, takich jak whisky na prezent, można też zamówić personalizowane, grawerowane karafki wraz z życzeniami i szklankami dopasowanymi do rodzaju alkoholu. Oprócz karafek sprzedawane są też szklane beczułki wraz ze specjalną podstawką, które świetnie prezentują się na półce i będą ciekawą propozycją dla osób, które samodzielnie produkują trunki.

Personalizowana etykieta na butelce z alkoholem

Zarówno droższe, jak i tańsze alkohole na prezent mogą stać się wyjątkowym i zapadającym w pamięć upominkiem. Wszystko to za sprawą specjalnych, personalizowanych etykietek naklejanych na oryginalne butelki z ulubionym trunkiem. Alkohol z dedykowaną etykietą to świetna propozycja na różne okazje. Oto kilka propozycji alkoholi z etykietami, które możesz wręczyć zarówno jako upominek urodzinowy, jak i podarunek dziękczynny!

  1. Wino z personalizowaną etykietą – prezent ten sprawdzi się jako upominek dla każdej kobiety z okazji urodzin, rocznicy ślubu lub walentynek oraz jako dodatek do bukietu kwiatów. Może być to zarówno tradycyjne, czerwone wino Carlo Rossi, jak i Prosecco. W miejscu dedykacji można umieścić krótkie życzenia od serca lub wyznanie miłości, które bez wątpienia ją rozczuli.
  2. Wódka z dedykacją – alkohole z personalizowaną etykietą, takie jak wódka na prezent, to też świetna propozycja prezentowa od znajomych na osiemnaste urodziny. Można na niej umieścić na przykład zabawny wierszyk lub cytat z ulubionej piosenki, dzięki którym prezent bez wątpienia wyróżni się spośród licznych pudełek i torebek z winem!
  3. Personalizowane whisky – tata lub dziadek jest koneserem eleganckich alkoholi? Spraw mu niespodziankę, kupując wyjątkowe whisky Jack Daniel’s lub Ballentine’s z personalizowaną etykietą, na której znajdzie życzenia dla prawdziwego dżentelmena i miłośnika mocnych, męskich trunków. Jest to idealny upominek świąteczny, który bez wątpienia sprawdzi się lepiej niż kolejna para skarpet!
  4. Alkohol jako wyraz wdzięczności – personalizowany alkohol na prezent to nie tylko dobra propozycja upominku urodzinowego, lecz także coś, dzięki czemu możesz okazać wdzięczność za pomoc w przygotowaniu uroczystości ślubnej, szczególnie świadkom i rodzicom. Butelka wina lub wódki, takiej jak Amundsen lub Żubrówka z krótką dedykacją będzie przypominać o tym najważniejszym dniu pełnym pracy, a także wielkiej miłości!

Alkohol na prezent z dedykacją

Jaki alkohol na prezent z dedykacją wybrać? Każdy trunek tak samo dobrze pasuje do tego, aby umieścić na nim personalizowaną etykietkę dla bliskiej osoby. Najczęściej wybierane są jednak napoje procentowe znanych marek, takich jak Chivas, Carlo Rossi, czy Ballentine’s,  które rozpozna zarówno amator, jak i prawdziwy koneser i miłośnik ekskluzywnych alkoholi. Dzięki takiej dedykacji upominek stanie się o wiele ciekawszy, a sama butelka będzie stanowiła doskonałą pamiątkę z imprezy.

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?