Jak zapakować alkohol na prezent?

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Jak zapakować alkohol na prezent?

Alkohol – idealny prezent na każdą okazję

Często wymyślenie odpowiedniego prezentu spędza sen z powiek. Okazje takie jak ślub, urodziny, imieniny czy wyjątkowe dni w roku to powody zmartwienia związanego z planowaniem podarunku. Próbujemy doszukać się idealnego wyjścia, nie wiedząc jak blisko nas się znajduje. Idealnym prezentem na każdą okazję jest alkohol! Dlaczego? Alkohol jest ogólnodostępny, znajdziemy go w każdym supermarkecie i sklepiku osiedlowym, a także zamówimy go przez internet. Dodatkowo jest lubiany przez większość osób dzięki swojej różnorodności. Z pewnością ładnie się prezentuje i odpowiada każdemu budżetowi. Wybierając alkohol możesz postawić na tańsze lub droższe trunki, gdyż w każdym z tych przedziałów znajdziesz wiele cenionych i zachwycających perełek. Przed wręczeniem podarunku warto zastanowić się jak zapakować alkohol na prezent. Przede wszystkim trzeba zrobić to bezpiecznie, aby butelka nie potłukła się.

Jak zapakować alkohol na prezent, aby był bezpieczny?

Bezpieczne zapakowanie butelki alkoholu jest bardzo ważne, bo chyba nikt z nas nie chce podarować komuś odłamków szkła. Warto zwrócić uwagę na sposób w jaki chcesz wręczyć prezent. Jeśli jedziesz autem lub innym środkiem transportu i zastanawiasz się jak zapakować alkohol na prezent aby przetrwał tę drogę, wyposaż się w folię bąbelkową. Dokładnie owiń nią butelkę, tak aby była odporna na niespodziewane uderzenia i obicia. Dodatkowo dobrze by było gdybyś zapakował ją w pudełko i ułożył w bezpiecznym miejscu, w którym nie będzie “latać”. Jeżeli nadal obawiasz się o butelkę, owiń ją czymś miękkim, gruby i wytrzymałym. Takie z pewnością są ręczniki i koce. Tak zapakowany alkohol przetrwa nawet najcięższą drogę.

Niestety nie zawsze sami możemy zawieść prezent, a więc jak zapakować alkohol na prezent do wysyłki? Nie jest tajemnicą fakt, że paczki wysyłane kurierem często przychodzą poobijane lub zniszczone. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, przede wszystkim postaw na folię bąbelkową. Jednak sama folia nie wystarczy. Najlepszym wyjściem jest owinięcie nią butelki, a następnie wsadzenie jej do pudełka z wypełnieniem, tak aby alkohol nie miał szansy na przemieszczanie się. Następnie całość spakuj do pudła wysyłkowego i zabezpiecz w środku kolejną porcją folii bąbelkowej. W tej sytuacji warto też okleić pudełko dużą ilością taśmy klejącej oraz wyposażyć się w naklejki z informacją, że wysyłka jest szklana. Być może przekona to kuriera to większej ostrożności.

Pozostaje ostatnie pytanie – jak zapakować alkohol na prezent, który dajemy komuś “do ręki”? Są też sytuacje, w których wiemy, że z naszej strony prezent nie zniszczy się i najlepiej moglibyśmy podarować go w formie samej butelki. Jednakże warto pamiętać o tym, że osoba, której dajemy podarunek być może będzie chciała go gdzieś przewieźć. Dlatego właśnie lepiej, mimo wszystko, zabezpieczyć alkohol ładnym pudełkiem oraz torbą prezentową z uchwytami, aby odbiorca mógł swobodnie utrzymać swój prezent.

Jak zapakować alkohol na prezent w estetyczny sposób?

Nic tak nie przyciąga uwagi, jak estetyczne i dopasowane prezenty. Wygląd opakowania twojego podarunku jest naprawdę ważny, bo przecież zawsze liczy się pierwsze wrażenie. Wiele osób docenia staranność i pracę jaką wkłada się w nawet najmniejsze szczegóły, dlatego zadbaj o ładne opakowanie. Może to być torba prezentowa, pudełko lub elegancki kuferek. Dodatkowo pomyśl nad akcesoriami do alkoholu. Korkociąg, szklanki, kieliszki lub kamienie chłodzące z pewnością uzupełnią prezent i nadadzą mu jeszcze większego prestiżu. Odpowiednie dodatki i staranne zapakowanie to powód do radości odbiorcy. Jednak pamiętaj, najbardziej cieszą te prezenty, które trafiają w gusta, dlatego zapoznaj się z tym co lubi osoba, której chcesz podarować alkohol i spraw jej wyjątkowy prezent!

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?