Jaki alkohol wybrać na prezent biznesowy?

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Jaki alkohol wybrać na prezent biznesowy?

Czy wypada dawać prezenty biznesowe?

Prowadzenie własnego biznesu lub współtworzenie go z innymi osobami to ogromne wyzwanie. Każdą firmę tworzą ludzie poświęcający swój czas i umiejętności na jej rozwój. Wspólna praca, choć czasem bywa trudna, przynosi efekty i buduje markę. Grupowe zadania i projekty, a także poleganie na drugiej osobie towarzyszy nam od dziecka. Wspólne pasje przekute na pracę oraz pomoc innych jest ogromnym elementem sukcesów. Mówi się, że współpraca to klucz do zdobywania osiągnięć na płaszczyźnie biznesowej. Jednak nic nie działa dobrze bez szacunku i docenienia wspólników, pracowników i biznesowych partnerów. Warto pamiętać o osobach, które robią coś dla nas i sprawić im miły upominek. Oprócz premii czy napiwku za wykonaną pracę można postawić na coś, co zostanie z nimi na dłużej i stanie się piękną pamiątką. Podziękowanie za wspólną pracę i poświęcony czas w postaci prezentu sprawdzi się idealnie. Świetnym podarunkiem jest alkohol na prezent biznesowy. Alkohol odnajduje się w każdej sytuacji i zachwyca odbiorców. Jest to idealny podarunek, który z pewnością zostanie odebrany jako docenienie pracy i współpracy.

Jaki alkohol na prezent biznesowy wybrać?

Alkohol na prezent biznesowy powinien trafiać w gusta osoby, której go podarujemy. Często jednak współpracujemy z kimś przez krótki okres lub po prostu nie wiemy co dana osoba lubi. Nie ma co się martwić! Istnieje wiele sprawdzonych trunków, które odpowiadają koneserom i amatorom. Warto też wspomnieć, że alkohol na prezent biznesowy nie może być “byle jaki”. W tej sytuacji najlepiej postawić na coś z wyższej półki. Podziękowania za ogromny wkład i pomoc zasługują na poświęcenie większego budżetu.

Zastanawiając się jaki alkohol na prezent biznesowy dla mężczyzny wybrać polecamy przyjrzeć się dobrej whisky lub koniaku. Trunki te kojarzone są właśnie z mężczyznami, bo przecież każdy facet lubi mocniejsze alkohole. Dodatkowo zachwycają one swoją prezencją oraz smakiem. Wybierając tego typu trunek zwróć uwagę na:

  • Whisky Sexton Irish Single Malt – trzykrotnie destylowana, pochodząca z Irlandii, w smaku wyczuwalne wyraźne nuty sherry, suszone owoce, orzechy, miód, morele, mleczna czekolada i toffi, przyciąga wzrok swoją wyjątkową butelką
  • Whisky Hibiki Harmony Suntory – japońska whisky, uosabia harmonię pomiędzy naturą, a ludnością Japonii, w smaku jest różana w połączeniu z liczi, rozmarynem, drzewem sandałowym, kandyzowaną skórką pomarańczy i białą czekoladą
  • Hennessy V.S. Cognac – podwójnie destylowany koniak, pochodzący z najpopularniejszego regionu produkcji alkoholi we Francji – Cognac, w smaku wyczuwalne są nuty kwiatowe, korzenne przyprawy, dębina i wanilia.

Alkohol na prezent biznesowy dla kobiet

Często współpracujemy również z kobietami, ale bez obaw, także w tej sytuacji alkohol na prezent biznesowy sprawdzi się równie idealnie. Kobiety częściej gustują w alkoholach lekkich, dlatego najlepiej postawić na wino lub szampana. Trunki te są uwielbiane przez panie w każdym wieku. Świetnymi przedstawicielami tych kategorii są:

  • Moet & Chandon Brut Imperial – szampan będący owocem ponad 100 rodzajów win, dojrzewa przez 30 miesięcy, w smaku jest świeżo owocowy z nutami jabłka, gruszek i cytrusów (ten wybór sprawdzi się również dla mężczyzn)
  • Dom Perignon Vintage – produkowany tylko w rocznikach, które spełniają wszystkie zasady związane z warunkami pogodowymi, ze względu na minimalnie zróżnicowane warunki jego smak różni się w zależności od roku produkcji, jednak wszystkie butelki cechują nuty migdałów i suszone owoce połączone z cytryną oraz lekko dymnym finiszem.

Kiedy podarować alkohol na prezent biznesowy?

Ten wyjątkowy upominek z pewnością sprawdzi się w roli prezentu z okazji ukończenia wspólnego projektu, w ramach podziękowania za lata pracy lub jako wdzięczność za załatwienie bardzo ważnej sprawy ułatwiającej rozwój planów i firmy. Wyrazy uznania, podziękowanie za pracę i docenienie pomocy w realizacji celów to idealne zadanie dla butelki dobrego trunku. Wybierając alkohol na prezent biznesowy możesz urozmaicić swój podarunek. Podarujalkohol.pl oferuje stworzenie własnej etykiety, na której możesz umieścić logo swojej firmy, podziękowania i wszystkie inne uczucia jakie chcesz przekazać odbiorcy. Dobry alkohol sprawi radość osobie obdarowanej i wywoła u niej poczucie docenienia.

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?