Personalizowane prezenty firmowe dla pracowników

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Personalizowane prezenty firmowe dla pracowników

Personalizowane prezenty firmowe

Za każdą firmą stoją ludzie, którzy codziennie dbają o jej rozwój i dobre funkcjonowanie. Pracownicy tworzą markę i dbają o jej dobry wizerunek, codziennie stawiając czoła wielu łatwiejszym lub trudniejszym sytuacjom. Ciężkie i efektywne działania lub wyjątkowe okazje to świetny moment na podarunek dla pracowników. Oprócz zasłużonej premii czasem warto docenić człowieka miłym i wyjątkowym prezentem. Budowanie relacji z pracownikami jest kluczowym elementem dobrze działającego biznesu, dlatego warto dbać o ludzi, z którymi się pracuje. Równie ważni są nasi wspólnicy, którzy także zasługują na miły gest z okazji Świąt Bożego Narodzenia, udanego projektu, lub poświęcenia dla firmy.

Wybór prezentu może okazać się trudny, ale Podaruj Alkohol już przychodzi z pomocą. Uniwersalnym i klasycznym podarunkiem będzie alkohol personalizowany na prezent firmowy. Personalizowane prezenty firmowe cechują się zaznaczeniem faktu iż pracodawca docenił swojego pracownika i podarował mu coś wyjątkowego. Właśnie takim wyjątkowym prezentem jest alkohol z własną etykietą. Butelka ozdobiona personalizacją może posłużyć jako podziękowanie za osiągnięcia i wspólne budowanie firmy, ale też świetnie odnajdzie się w roli prezentu świątecznego. Alkohol personalizowany na prezent firmowy to idealny i sprawdzony wybór.

Jaki alkohol personalizowany na prezent firmowy wybrać?

Ten sprawdzony i ceniony prezent odnajduje się w wielu sytuacjach, jednak trzeba zastanowić się jaki trunek wybrać dla swojego pracownika. Często jest tak, że w pracy nie rozmawiamy o tym jaki alkohol lubimy pić, dlatego w tej sytuacji warto postawić na klasyki. Znane alkohole to bezpieczny wybór, gdyż istnieje możliwość że odbiorca próbował już wcześniej tego trunku i tak jak wielu innym osobom, przypadł on mu do gustu.

Alkohol personalizowany na prezent firmowy dla mężczyzny

Z pewnością jednym ze sprawdzonych trunków jest whisky. Personalizowane prezenty firmowe w postaci tego trunku są bardzo doceniane przez odbiorców, w szczególności przez mężczyzn. Whisky to jeden z najpopularniejszych alkoholi wśród miłośników trunków wysokoprocentowych. Kiedyś nazywany “wodą życia”, króluje w podniebieniach odbiorców.  Whisky to trunek uzyskiwany najczęściej ze słodu jęczmiennego, czasem z dodatkami innych zbóż, dojrzewający zwykle w drewnianych beczkach. Ziarna wykorzystywane do produkcji poddawane są procesom suszenia w dymie, dzięki czemu napój ten uzyskuje nie tylko swój unikatowy smak, ale i przyciągający uwagę kolor. Zastanawiając się nad wyborem whisky, która sprawdzi się jako alkohol personalizowany na prezent firmowy warto zwrócić uwagę na:

  • Jack Daniel’s – kultowa, najpopularniejsza whisky. W smaku jest waniliowy, połączony z toffi oraz klonowym dymem. Jest to zasługą procesem 10-dniowej filtracji przechodzącej przez warstwę klonowego węgla drzewnego, który wydobywa z niego to co najlepsze.
  • Ballantine’s st Blended Scotch Whisky – produkowany na podstawie tej samej receptury od 1910 roku. Alkohol w smaku jest delikatny i zrównoważony. Nuty czerwonych jabłek, mlecznej czekolady i wanilii zachwycają podniebienie. W zapachu wyczuwalny jest miód wrzosowy i akcenty korzenne, a finisz pozostawia za sobą świeży kwiatowy posmak.

Personalizowane prezenty firmowe dla kobiet

Personalizowane prezenty firmowe to także podarunki dla kobiet. W tym przypadku whisky też się sprawdzi, ale tylko wtedy gdy mamy pewność, że kobieta której chcemy podarować alkohol personalizowany na prezent firmowy lubi trunek wysokoprocentowy. Jeżeli nie mamy takiej pewności, lepiej skupić się na czymś łagodniejszym. Świetnym wyborem są wina, często kojarzone właśnie z paniami. Wina cechują się delikatnością i wyjątkowym smakiem, a ich produkcja zależy od rodzaju. W szczególności ważną rolę odgrywają winogrona wykorzystywane do produkcji oraz winnice, w których się ona odbywa. Różnorodność i ogromny wybór sprawiają, że są one idealnym prezentem dla każdej kobiety. Tu też warto by było sprawdzić, czy osoba którą chcemy obdarować woli wina różowe, białe czy czerwone i czy gustuje bardziej w słodkich czy wytrawnych odmianach. Ale bez obaw, nawet bez tej wiedzy mamy dla ciebie kilka rozwiązań, które sprawdzają się przy każdej okazji:

  • Martini Prosecco Asti – wino musujące, białe, słodkie, orzeźwiający smak słodkich winogron, uważane za najlepsze prosecco we Włoszech
  • Martini Bianco – dobrze znane wszystkim kobietom, białe i słodkie wino, w smaku lekkie i waniliowe
  • Freixenet Rose – różowe, półwytrawne, w smaku mocno wyczuwalne truskawki i wiśnie Jacob’s Creek Shiraz Cabernet – czerwone, wytrawne, smak śliwek i owoców leśnych

Jak zapakować personalizowane prezenty firmowe?

Częstym pytaniem jest jak ładnie zapakować nasz podarunek. Wybierając alkohol z własną etykietą, na naszej stronie możesz dodać do niego piękne czarne pudełko premium, które sprawdzi się w roli idealnego opakowania dla butelki. Oprócz tego możesz zastanowić się nad zestawem prezentowym. Świetnymi pomysłami są zestawy dobierane kolorystycznie. Wtedy łączymy na przykład różowy alkohol z różowymi dodatkami i różowym opakowaniem. Świetnym dodatkiem do naszej butelki alkoholu będą specjalne szklanki lub karafka, w której możemy umieścić trunek. Alkohol z własną etykietą w wyjątkowym opakowaniu to trafiony prezent dla pracowników i wspólników.

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?