Personalizowany alkohol na prezent dla lekarza

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Personalizowany alkohol na prezent dla lekarza

Prezent dla lekarza

Lekarz to jeden z najbardziej cenionych zawodów. Osoby, które wykonują tę pracę codziennie dbają o nasze zdrowie i lepsze samopoczucie. Często za świetnie wykonany zabieg, pomoc i poświęcenie pragniemy obdarować lekarza upominkiem. Jaki podarunek wybrać dla takiej osoby? W tej roli świetnie sprawdzi się alkohol na prezent dla lekarza. Trunki wyróżniają się elegancją i dobrym smakiem. Na Podaruj Alkohol znajdziesz wiele sprawdzonych i wysokogatunkowych alkoholi, które podkreślą twoją wdzięczność względem odbiorcy.

Czy wypada podarować alkohol na prezent dla lekarza?

Dużą zagwostkę sprawia wybór podarunku dla lekarza. Prezent, którym chcemy go obdarować powinien być odpowiednio dobrany. Tu nasuwa się pytanie – czy wypada podarować alkohol na prezent dla lekarza? Oczywiście, że tak. Większość trunków zamknięta jest w eleganckich i estetycznych butelkach, które zachwycają swoją prezencją. Alkohol jest zdecydowanie lepszą opcją od czekoladek lub kwiatów. Jego ogromnym atutem jest fakt, że nie traci, a zyskuje na wartości z czasem. Kwiaty szybko więdną, czekoladki czy inne słodycze w końcu stracą ważność, a trunki procentowe mogą towarzyszyć odbiorcy bardzo długo. Dodatkowo napitki są świetnymi kompanami spokojnych wieczorów po długim i męczącym dniu w pracy.

Alkohol na prezent dla lekarza – jaki wybrać?

W sytuacji poszukiwań idealnego trunku dla lekarza zadanie jest z pewnością utrudnione, bo skąd mamy wiedzieć jaki alkohol lubi. Zastanawiając się nad wyborem warto postawić na klasyki doceniane i lubiane przez większą część fanów napitków procentowych. 

Sprawdzony alkohol na prezent dla lekarza, zwłaszcza dla mężczyzny to whisky. Trunek ten wyróżnia się wyrazistym i głębokim smakiem. Często wiele lat przed wlaniem do butelki spędza leżakując w dębowych beczkach nabierając odpowiednich aromatów. Nie bez powodu whisky nazywana jest “płynnym złotem”. Decydując się na ten trunek znakomitym napitkiem dla lekarza będzie Hibiki Harmony Suntory. Alkohol należy do przedstawicieli z bardzo wysokiej półki. Świetny smak japońskiej whisky pełen jest nut płatków róż, owoców liczi, pomarańczy oraz pikanterii wydobytej z przyprawionych kwiatów miodu. 

Równie znakomitym, ale bardziej przystępnym cenowo trunkiem jest whisky Glenfiddich. Trójkątna butelka balansuje trzy składniki z jakich powstaje alkohol – powietrze, jęczmień i woda. Smak zachwyca głębią świeżych jabłek, pieprzu i gałki muszkatołowej.

Ale nie każdy lekarz jest przecież mężczyzną! Kobiety w tym zawodzie wykonują równie świetną robotę, a wiadomym jest, że panie gustują w lżejszych trunkach. Tu idealnie spisze się wino, które kategoryzuje się ilością cukrów – wytrawne, półwytrawne, półsłodkie oraz słodkie, a także kolorem – różowe, białe i czerwone. Wina prezentują się pięknymi butelkami oraz świetnym smakiem, który podobnie jak whisky, nabiera na wartości z biegiem lat. Decyzja na temat rodzaju należy do ciebie. Z naszej strony polecić możemy Martini Bianco. Powstaje z białego wina, filtrowanego przez węgiel drzewny oraz urozmaiconego przyprawami i ziołami znajdującymi się we włoskich Alpach. W smaku jest słodkie i miodowe, zrównoważone nutami cytrusów. 

Alkohol na prezent dla lekarza z dedykowaną etykietą

Personalizowany alkohol na prezent dla lekarza to znakomity podarunek, który może podkreślić rangę danej osoby, a także wyrazić nasze podziękowania. Idealnie zaprojektowana naklejka z wybranym przez ciebie napisem zachwyci odbiorcę i stanie się miłym upominkiem wspominanym przez lata. Szukając odpowiednich słów możesz skorzystać z proponowanych formułek, które dopasowują się do zawodu wykonywanego przez odbiorcę:

  • “Dziękuję”
  • “Dziękuję za…”
  • “Najlepszy lekarz”
  • “Lekarz o wielkim sercu”
  • “Jak lekarz pije to tylko na zdrowie!”

Pamiętaj, aby do wybranego tekstu dodać imię lub nazwisko odbiorcy. Dzięki temu butelka trunku zamieni się w wyjątkowy i niepowtarzalny alkohol na prezent dla lekarza.

Menu