Pomysł na prezent dla dziadka – alkohol z dedykowanymi życzeniami

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Pomysł na prezent dla dziadka – alkohol z dedykowanymi życzeniami

Pomysł na prezent dla dziadka – alkohol z dedykowanymi życzeniami

 

Dzień Dziadka to doskonała okazja do tego, aby go odwiedzić i okazać miłość poprzez ciepłe słowa oraz wręczenie specjalnie przygotowanego upominku. W dzieciństwie doskonałym prezentem mogły być własnoręcznie wykonane kartki, kwiatki z drutu i krepy czy też specjalny występ na szkolnym przedstawieniu. Co dziś można mu podarować? Czytaj dalej, aby odnaleźć idealny pomysł na prezent dla dziadka!

Pomysł na prezent dla dziadka

Dziadek to członek rodziny, które zawsze jest gotowy zaoferować pomocną dłoń. To on kiedyś zajmował się naprawą Twojego roweru i pomógł Ci zbudować karmnik dla ptaków. 22 stycznia to dzień, w którym możesz mu pokazać, że mimo upływu lat wciąż jest jedną z najważniejszych osób w Twoim życiu. Co na prezent dla dziadka sprawdzi się najlepiej? Poznaj kilka naszych propozycji!

  • ulubione czekoladki – każdy dziadek lubi czasem wrzucić na ząb coś słodkiego, a pudełko pysznych czekoladek lub cukierków z nadzieniem alkoholowym może okazać się upominkiem, który przyniesie wyjątkowo wiele radości!
  • album ze zdjęciami – doskonałą propozycją pozostają też wszystkie upominki zrobione własnoręcznie, takie jak samodzielnie ozdobiona ramka, czy też album ze zdjęciami rodzinnymi – zarówno tymi najnowszymi, jak i z pamiątkami sprzed wielu lat!
  • spersonalizowana skrzyneczka na piwo – nie tylko słodycze, lecz także alkohole są czymś szczególnie docenianym przez dziadków! Świetną propozycją na prezent na Dzień Dziadka (i nie tylko) może być drewniana skrzyneczka na piwo ze spersonalizowanym napisem, takim jak „Niezbędnik”, czy też „Apteczka” najlepszego dziadka!
  • alkohole na Dzień Dziadka – sprawdzonym upominkiem dla dziadka jest również dobry alkohol – wódka, whisky lub koniak. Trunki te sprawdzą się zarówno dla koneserów, jak i dla tych dziadków, którzy sięgają po alkohol od święta.

Alkohol dla dziadka 

Jaki prezent dla dziadka sprawdza się najlepiej? Jak już zostało wspomniane, klasycznym, sprawdzonym prezentem na każdą okazję jest butelka trunku z wyższej półki. Starsi ludzie często nie mają okazji do tego, aby kupić sobie elegancki alkohol, zarówno z przyczyn finansowych, jak i po prostu z braku okoliczności do świętowania. Gdy zbliża się Dzień Dziadka, Boże Narodzenie lub urodziny ukochanej osoby, warto pomyśleć o tym, aby sprezentować jej wyjątkowy trunek.

Tak jak album na zdjęcia, butelka z alkoholem może zostać spersonalizowana. W ofercie naszego sklepu prezentujemy alkohole na prezent z wybranymi przez Ciebie życzeniami, które umieścimy na etykiecie. Mogą być one wzruszające lub zabawne, albo po prostu tradycyjne, życzące zdrowia, pomyślności i pociechy z wnuków. Do tego na etykiecie można umieścić swój podpis. Tak przygotowaną butelkę warto dodatkowo zapakować w torebkę prezentową lub obwiązać kolorową wstążeczką, dzięki której prezent będzie wyglądał na dopracowany. Uśmiech na twarzy dziadka gwarantowany!

Jaki alkohol w prezencie na Dzień Dziadka? 

Dla dziadka proponujemy alkohole o głębszym smaku i trunki, dzięki którym będzie mógł odprężyć się podczas oglądania meczu, czy też rodzinnego spotkania urodzinowego. Wśród najlepszych propozycji znajduje się oczywiście wódka na prezent, czyli klasyk w najlepszym wydaniu z dedykowanymi życzeniami. Zależnie od preferencji Twojego dziadka możesz postawić na Żubrówkę, Finlandię lub inne topowe marki. Oprócz tego wyjątkową sławą, szczególnie jeśli chodzi o upominki, cieszy się whisky. Dla dziadka polecamy przede wszystkim klasycznego Jacka Daniels’a. Jeśli jednak chcesz zaserwować mu coś wyjątkowego, możesz zdecydować się na przykład nad Jack Daniel’s Honey, czyli whisky o niezwykłym, miodowym posmaku.

Oprócz tego warto też rzucić okiem na mniej popularne trunki, które mogą okazać się idealnym rozwiązaniem dla dostarczenia nowych doznań smakowych. Jako prezent sprawdzi się między innymi koniak, szczególnie Hennessy oraz Metaxa. Starsi ludzie lubią też tradycyjne, staropolskie trunki, dlatego dobrym prezentem dla dziadka może okazać się nalewka.

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?