Pomysły na prezent świąteczny – alkohol dla mężczyzny

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Pomysły na prezent świąteczny – alkohol dla mężczyzny

Pomysły na prezent świąteczny – alkohol dla mężczyzny

Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i prezentów. Wielu osobom nieustannie towarzyszą jednak zmartwienia, wśród których pierwsze miejsce zajmują te dotyczące upominków. Skąd czerpać pomysły i gdzie szukać prezentów, aby się wyróżnić i wręczyć kochanej osobie coś od serca? Przedstawiamy pomysły na prezenty świąteczne dla mężczyzny – czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Pomysł na prezent świąteczny dla taty

Ojciec jest jedną z jedną z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka, jednak często ciężko jest znaleźć pomysł na prezent świąteczny dla taty, który mógłby wyrazić wszystkie skierowane do niego uczucia. Kolejna para skarpet czy następny krawat do kolekcji to upominki, które może mu wręczyć każdy. Dlatego też lepiej zdecydować się na prezent od serca, przemyślany, kreatywny i niebanalny. Poznaj kilka naszych propozycji:

  • kalendarz lub planer – jeśli chcesz ułatwić swojemu tacie organizację czasu, wybierz dla niego solidny kalendarz! Przed rozpoczęciem nowego roku na półkach sklepowych znajdziesz wiele różnych propozycji. Najlepiej jednak zdecydować się na produkt w oprawie z imitacji skóry, który będzie znacznie bardziej wytrzymały. Możesz też od razu wpisać w nim kilka najważniejszych dat, takich jak urodziny najbliższych!
  • whiskyalkohol na prezent ma w sobie coś takiego, że każdy cieszy się na jego widok, a już szczególnie, gdy jest to klasyczne whisky! Mężczyźni największym zainteresowaniem darzą jednak szkocką whisky, taką jak Jack Daniel’s, czy też Ballantine’s. Jeśli twój tata jest prawdziwym koneserem alkoholu tego typu, być może warto postawić na jakąś mniej popularną odmianę – dobra whisky na prezent to na przykład na przykład Honey lub Single Barrel.

Pomysły na prezent świąteczny dla chłopaka

A jakie pomysły na prezent świąteczny dla chłopaka sprawdzą się najlepiej? Chcąc okazać drugiej połówce troskę i przywiązanie, można postawić na małe, symboliczne gesty – skromne upominki, które będą towarzyszyły Twojemu chłopakowi na każdym kroku. Bardzo dobrą propozycją jest na przykład spersonalizowany breloczek lub kubek z Waszym ulubionym zdjęciem i datą rozpoczęcia związku. Pomysły na prezent świąteczny nie muszą ograniczać się do przedmiotów – coraz częściej w okresie świątecznym wykupywane są także bilety i vouchery na najróżniejsze okazje, a szczególnie wyjścia do teatru, koncerty oraz widowiska sportowe – mecze piłki nożne, koszykówki oraz piłki siatkowej. Być może łączą Was jakieś wspólne pasje i taki prezent mógłby Wam sprawić podwójną radość, a samo wyjście byłoby świetną okazją na randkę!

Jeśli jesteście ze sobą trochę dłużej, można też pomyśleć o czymś dobrym do picia – whisky lub koniaku. Jest to pewny i sprawdzony upominek, który każdy mężczyzna lubi mieć w swoim barku. Dla kogoś, kto interesuje się tworzeniem własnych drinków i chciałby kiedyś stanąć za barem, można też kupić nieco mocniejszy alkohol na prezent na święta, jakim jest wódka.

Pomysły na prezent świąteczny dla męża

Jak odwdzięczyć się za ogromne wsparcie, miłość i opiekę, jaką darzy Cię Twój mąż? W tym celu z pewnością przydadzą się jakieś wyjątkowe pomysły na prezent świąteczny dla męża. Przy wyborze upominku warto pamiętać o tym, że małżonek jest osobą, którą zna się bardzo dobrze – znajoma jest jego rutyna, jego potrzeby i zainteresowania, a dzięki temu pole poszukiwań znacznie się zawęża. Ciekawe pomysły na prezenty świąteczne zaczynają same przychodzić do głowy. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji:

  • zegarek – obecnie bardzo popularnym gadżetem, akcesorium używanym na co dzień, jest zegarek typu smartwatch. Jest to urządzenie, które nie tylko pokazuje czas, lecz także mierzy puls, liczy kroki i pokazuje wiadomości.
  • ulubiony alkohol – oprócz tego sprawdzoną propozycją jest również ulubiony alkohol Twojego męża – może to być whisky z górnej półki, dobry koniak, wódka, czy nawet rum. Dobrą opcją jest wybór spersonalizowanej etykiety, na której możesz umieścić swoje własne życzenia świąteczne dla ukochanego!

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?