Prezent na ślub – alkohol z życzeniami na etykiecie

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Prezent na ślub – alkohol z życzeniami na etykiecie

Prezent na ślub – alkohol z życzeniami na etykiecie

Kupno prezentu ślubnego dla Młodej Pary, to nie łatwe wyzwanie. Musimy pamiętać o tym, że na ślub przychodzi zazwyczaj masa gości, dlatego warto jest kupić coś co będzie praktyczne i na pewno im się przyda. Do tego typu prezentów należy kilka standardowych rzeczy. Wiele par młodych nie chce dostawać na ślub kwiatów, ale znacznie chętniej przyjmują alkohol na prezent, który jak możemy się domyślić, zawsze się przyda, czy to na imprezy, parapetówki w nowym domu i wiele, wiele innych okazji. Chcąc urozmaicić takie prezent i sprawić by butelka nie była tylko szkłem z zawartością, można wybrać alkohol z dedykacją dopasowaną do okazji, wtedy alkohol na prezent ślubny będzie z pewnością unikatowy i oryginalny.

Jaki alkohol na prezent ślubny?

Chcąc podarować Nowożeńcom alkohol w prezencie ślubnym, warto zastanowić się jaki rodzaj będzie najlepszy. Wręczanie alkoholi jest już swego rodzaju tradycją, a żadna Para Młoda nie powinna poczuć się urażona dostając taki prezent. Jaki alkohol na prezent najlepiej wybrać? Oto kilka propozycji:

  • Wino – jest to alkohol, który lubią praktycznie wszyscy. Jedyne pytanie jakie nasuwa się podczas wyboru tego alkoholu, to jakie wybrać – białe czy czerwone? W tej kwestii, jeśli nie jesteśmy pewni, warto podpytać najbliższych, jakie wino preferuje Para Młoda. Dodatkowo, należy pamiętać, że ślub to dosyć duża okazja, dlatego tego typu alkohol w prezencie ślubnym powinien być z wyższej pułki.
  • Szampan – ślub, to okazja, którą warto świętować, dlatego szampan to dobry alkohol na prezent weselny. Wybierając szampana należy zwrócić uwagę na to, by był to prawdziwy szampan, a nie wino musujące. Dodatkowo, żeby urozmaicić takie prezent, warto dokupić do butelki dwa kieliszki.
  • Nalewka – ten alkohol posiada wielu miłośników, pośród panów i pań. Nalewka, to alkohol który można kupić, ale można też przygotować go samemu, specjalnie dla Pary Młodej. Smaki nalewki mogą być przeróżne – pigwowa, malinowa, truskawkowa, wiśniowa i wiele innych. Podarowując taki alkohol na prezent weselny warto jest przelać go do jakiejś ładnej karafki, która po opróżnieniu dalej będzie stanowić piękną pamiątkę.
  • Whisky -ogólnie przyjęło się, że to raczej mężczyźni są fanami tego ciemnego alkoholu, jednak coraz częściej spotyka się panie, które przepadają za tym alkoholem. Jeśli wiemy, że Para Młoda lubi whisky, to wiemy już jaki alkohol w prezencie ślubnym znajdzie swoje miejsce.

Wino z życzeniami na etykiecie

Jak wspominaliśmy wyżej, wino to świetny alkohol na prezent weselny. Do wyboru mamy białe i czerwone wina, wszystko zależy od upodobań Pary Młodej. Dodatkowo możemy wybrać też wino musujące, które jak wiemy, zawsze rozpoczyna wesele. Wino można dobrać też pod względem pory roku w jakiej odbywa się wesele. Latem znacznie przyjemniej sięga się po białe, lekkie, schłodzone wino. Zimą natomiast zdecydowanie przyjemniej pije się czerwone wino, które kojarzy się z cięższymi i głębszymi bukietami, które przyjemnie rozgrzewają. Do wyboru pozostaje nam jeszcze wino słodkie, półsłodkie, wytrawne lub półwytrawne. Tutaj wszystko również zależy od upodobań Pary Młodej, ponieważ nie ma żadnej reguły. Zazwyczaj jednak najlepiej sprawdzają się wina półwytrawne. Wybierając alkohol na prezent ślubny, a konkretnie wino, warto jest sprawić by butelka była bardziej wyjątkowa kupując wino z życzeniami na etykiecie.

Oryginalna etykieta na alkohol – prezent dla Pary Młodej

Alkohol na prezent ślubny, to świetny i praktyczny prezent. Chcąc sprawić, by taki prezent nie był tylko butelką z zawartością, warto rozejrzeć się za oryginalną etykietą na alkohol. Na rynku pojawiają się firmy, które personalizują etykiety dla konkretnych osób, a także na konkretne okazje. Ślub, to bardzo ważny moment, dla Pary Młodej, dlatego warto jest postarać się o piękną pamiątkę na lata, która zawsze będzie im przypominała o tym dniu.

Sprawdź naszą ofertę:

Ślubny Moët Chandon ICE Imperial

Dla Świadkowej Moët Chandon ICE Rose

Dla Świadka Gentleman Jack

Ślubny Freixenet

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?