Prezenty na Dzień Mamy – TOP 5 alkoholi

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Prezenty na Dzień Mamy – TOP 5 alkoholi

Prezent na Dzień Mamy – top 5 alkoholi

Dzień Matki, to wyjątkowe święto, obchodzone prawie na całym świecie. Jest wyjątkowe dla każdej z kobiet, która posiada dzieci. Ten dzień przypomina nam jak ważne są nasze Matki oraz pozwala każdemu dziecku na docenienie i podarowanie prezentu dla swojej ukochanej mamy, która darzy nas bezwarunkową i wieczną miłością.

Kiedy jest Dzień Matki?

Dzień Matki obchodzony jest praktycznie na całym świecie. Święto to w każdej kulturze wyróżnia się terminem i sposobem celebracji. Niektóre kraje nie mają ustalonej jednej stałej daty, przez co dzień mamy wypada różnie.

Dzień Matki wywodzi się ze starożytności. W Grecji i Rzymie w tamtym okresie matki były symbolem płodności i narodzin. W samej Grecji obchodzono wiosenne święto Matki Natury. Składano wtedy hołd Rei, którą postrzegano jako matkę wszechświata i bóstw. Za to w Rzymie w tym okresie odbywały się uroczystości na cześć bogini Cybele, która także uważana jest za matkę bogów. Na świecie Dzień Matki obchodzi się w różny sposób i w różnym terminie. W większości miejsc obchodzony jest w maju, ale w niektórych wypada on kilka miesięcy wcześniej. Na 140 państw, w których jest obchodzony Dzień Matki 26 maja przypada tylko w Polsce. Ta data obowiązuje od 1914 roku, gdy święto stało się międzynarodowe także w Stanach Zjednoczonych. To jak celebrowany jest dziś Dzień Matki wywodzi się z USA i sięga początku XX wieku.

Pomysł na prezent dla mamy

Dzień Matki, to wyjątkowa okazja, podczas której chcemy powiedzieć swoim mamom jak bardzo je kochamy i podziękować im za wszystko co dla nas robią.  W ramach wdzięczności chcemy podarować im jakiś upominek.

Znaleźć odpowiedni prezent na Dzień Matki, to nie lada wyzwanie. Bardzo często brakuje nam inspiracji, a pomysły na prezent dla mamy mogą się kończyć, ponieważ jest to święto obchodzone co roku. Najczęściej kupowane prezenty dla mamy, to kwiaty w każdej postaci. Kobiety je uwielbiają! Przede wszystkim te doniczkowe, które mogą pielęgnować i trochę dłużej się nimi nacieszyć. Inny, często kupowany prezent na Dzień Mamy, to biżuteria. W tym przypadku zadanie może być utrudnione, ponieważ czasem ciężko trafić w gust swojej mamy, dlatego warto kupić coś co jest naprawdę wyjątkowe i eleganckie. Wszystkie mamy lubią też łakocie. Słodkie przekąski to coś co zawsze zapewni uśmiech na twarzy naszej mamy.

Aby Dzień Matki stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, warto dorzucić do prezentu jakiś mały dodatek w formie alkoholu. Świetnym pomysłem jest także zabranie swojej mamy na kolację do restauracji lub własnoręczne jej przygotowanie. Świetnym rozwiązaniem dla córek jest zabranie swojej mamy na wyjazd do SPA, gdzie obie będą mogły spędzić razem czas i zrelaksować się.

Sprawdź naszą ofertę: alkohol na prezent dla mamy

Alkohol na Dzień Matki z własną dedykacją

Wybierając prezent dla mamy, warto zadbać o to by był wyjątkowy i stanowił pamiątkę na długo. Bardzo oryginalny prezent na Dzień Matki, to alkohol z dedykacją. Dedykacja znajduje się na butelce, dzięki czemu nawet po jej opróżnieniu sama w sobie stanowi ona ładną ozdobę. Jednym z najlepszych alkoholi na prezent może być wino dla mamy. Na rynku jest wiele gatunków tego alkoholu, dzięki czemu można dobrać je do gustu swojej mamy.  Ładnie zapakowane wino z dedykacją od serca świetnie się sprawdzi jako elegancki i szykowny podarunek. Taki prezent dla mamy może być świetnym dodatkiem do kwiatów lub czegoś słodkiego. Jeśli Twoja mama jest fanką mocniejszych alkoholi bardzo dobrym będzie whisky z dedykacją.

Prezenty na Dzień Matki – Podaruj Alkohol

Dzień Mamy Freixenet

Dzień Mamy Jacob’s Creek Chardonnay

Dzień Mamy Jacob’s Creek Shiraz Cabernet

Dzień Mamy Ballantines

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?