Prezenty na Dzień Mamy – TOP 5 alkoholi

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Prezenty na Dzień Mamy – TOP 5 alkoholi

Prezent na Dzień Mamy – top 5 alkoholi

Dzień matki, to wyjątkowe święto, obchodzone prawie na całym świecie. Jest wyjątkowe dla każdej z kobiet, która posiada dzieci. Ten dzień przypomina nam jak ważne są nasze Matki oraz pozwala każdemu dziecku na docenienie i podarowanie prezentu dla swojej wyjątkowej matki, która darzy nas bezwarunkową i wieczną miłością.

Kiedy jest Dzień Matki?

Dzień Matki jest obchodzony praktycznie na całym świecie. To święto obchodzi się w różny sposób oraz w różnych terminach. Niektóre kraje nie mają jednej stałej daty dla Dnia Matki i jest ono ruchome. Dzień Matki wywodzi się ze starożytności . W Grecji i Rzymie w tamtym okresie matki były symbolem płodności i narodzin. W samej Grecji obchodzono wiosenne święto Matki Natury. Składano wtedy hołd matce Rei, która była matką wszechświata i bóstw. Za to w Rzymie w tym okresie odbywały się uroczystości na cześć bogini Cybele, która także uważana jest za matkę bogów. Na świecie Dzień Matki jest obchodzony w różny sposób i w różnym terminie. W większości miejsc obchodzony jest w maju, ale w niektórych wypada on kilka miesięcy wcześniej. Na 140 państw, w których jest obchodzony Dzień Matki 26 maja przypada tylko w Polsce. Ta data obowiązuje od 1914 roku, od tego roku to święto stało się świętem międzynarodowym także w Stanach Zjednoczonych. To jak celebrowany jest dziś Dzień Matki wywodzi się z USA i sięga początku XX wieku.

Pomysł na prezent dla mamy

Dzień Matki, to wyjątkowy dzień, w który chcemy powiedzieć swoim matkom jak bardzo je kochamy i podziękować im za to wszystko co dla nas robią.  W ramach wdzięczności chcemy podarować im jakiś upominek. Znaleźć odpowiedni prezent na Dzień Matki, to nie lada wyzwanie. Bardzo często brakuje nam inspiracji, a pomysły na prezent dla mamy mogą się kończyć, ponieważ jest to święto obchodzone co roku. Najczęściej kupowane prezenty dla mamy, to kwiaty w każdej postaci. Kobiety je uwielbiają! Przede wszystkim te doniczkowe, które mogą pielęgnować i trochę dłużej się nimi nacieszyć, niż tymi ciętymi. Innym, często kupowany prezent na Dzień Mamy, to biżuteria. W tym przypadku zadanie może być utrudnione, ponieważ czasem ciężko trafić w gust swojej mamy, dlatego warto kupić coś co jest naprawdę wyjątkowe i eleganckie. Wszystkie mamy lubią też łakocie. Słodkie przekąski, czekoladki z wyższej półki, to coś co zawsze zapewni uśmiech na twarzy naszej mamy. Aby Dzień Matki stał się jeszcze bardziej wyjątkowy, warto dorzucić do prezentu jakiś mały dodatek w formie alkoholu. Dodatkowo, świetnym pomysłem jest zabranie swojej mamy na kolację do restauracji lub własnoręcznie ją przygotować i klimatycznie przystroić wnętrze na tę okazję. Świetnym rozwiązaniem dla córek jest zabranie swojej mamy na wyjazd do SPA, gdzie obie będą mogły spędzić razem czas i zrelaksować się.

Sprawdź naszą ofertę: alkohol na prezent dla mamy

Alkohol na Dzień Matki z własną dedykacją

Wybierając prezent dla mamy, warto zadbać o to by był wyjątkowy i stanowił pamiątkę na długo. Bardzo oryginalny prezent na Dzień Matki, to alkohol z dedykacją. Dedykacja znajduje się na butelce, dzięki czemu nawet po jej opróżnieniu sama w sobie stanowi ona ładną ozdobę. Jednym z najlepszych alkoholi na prezent może być wino dla mamy. Na rynku jest wiele gatunków tego alkoholu, dzięki czemu można dobrać je do gustu swojej mamy.  Ładnie zapakowane wino z dedykacją od serca świetnie się sprawdzi jako elegancki i szykowny podarunek. Taki prezent dla mamy może być świetnym dodatkiem do kwiatów lub czegoś słodkiego. Jeśli Twoja mama jest fanką mocniejszych alkoholi bardzo dobrym wyborem może okazać się whisky z dedykacją.

Prezenty na Dzień Matki – Podaruj Alkohol

Dzień Mamy Freixenet

Dzień Mamy Jacob’s Creek Chardonnay

Dzień Mamy Jacob’s Creek Shiraz Cabernet

Dzień Mamy Ballantines

Dzień Mamy Jack Daniel’s

Menu