Zestaw prezentowy z alkoholem na każdą okazję

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Zestaw prezentowy z alkoholem na każdą okazję

Zestawy prezentowe z alkoholem

Święta, urodziny, imieniny, rocznica czy śluby to okazje powtarzające się praktycznie co roku. Każde z tych wydarzeń to moment, w którym obdarowujemy kogoś prezentem. Patrząc na ilość okazji przytrafiających się co roku można złapać się za głowę. Dlaczego? Ponieważ na każdą z nich trzeba wymyślić podarunek! Nie zawsze mamy czas ani miliony pomysłów, a prawdę mówiąc, wymyślanie podarunków nie jest wcale takie proste. Istnieje jednak jedno sprawdzone wyjście, które odnajduje się przy każdym wydarzeniu – alkohol! Alkohol to idealny prezent na Boże Narodzenie, Nowy Rok, urodziny, Dzień Ojca lub Dzień Matki a także na wiele innych okazji. Dobrze dobrany odnajduje się w każdej sytuacji. Oprócz samej butelki warto jednak urozmaicić swój podarunek. Zestaw prezentowy z alkoholem to zdecydowanie bardziej spektakularny upominek. Połączenia kolorystyczne, odpowiednie dodatki i akcesoria, a także ładne opakowanie to coś co zachwyci osobę, którą chcesz obdarować. Rozbudowane prezenty “od serca” sprawiają ogromną radość.

Jak stworzyć zestaw prezentowy z alkoholem

Jeżeli zastanawiamy się jak stworzyć zestaw prezentowy z alkoholem, przede wszystkim musimy dobrać odpowiedni trunek. Każda okazja to inny alkohol, a każdy człowiek to inne gusta. Warto zapoznać się z upodobaniami odbiorcy i postawić na coś co lubi. Jeśli nie do końca wiesz co wybrać, Podaruj Alkohol podpowiada – dla mężczyzny lepiej postawić na mocniejszy trunek, wysokoprocentowy. Panowie często kojarzeni są z whisky, wódką lub koniakiem i to się sprawdza! Natomiast kobiety to zazwyczaj delikatność, dlatego lepiej wybrać coś lekkiego jak wino lub szampan. Pamiętaj jednak, że każdy ma inne gusta i nie ma idealnej reguły na wybór alkoholi.

Masz już decyzję co do trunku? Teraz przychodzi kolejne zadanie, czyli zestaw prezentowy z alkoholem. Stworzenie takiego podarunku to przede wszystkim dodatki i akcesoria. Jeśli stawiasz na wino, świetnym dodatkiem będą przybory do wina lub kieliszki. Kupując komuś whisky, akcesoriami idealnie pasującymi będą kamienie chłodzące, specjalne szklanki do whisky, szklana karafka lub napój, który w połączeniu z trunkiem stworzy znakomitego drinka. Wybierając wódkę lub likiery korzenne postaw na małe kieliszki lub karafkę. Chcą kupić szampana świetnymi dodatkami będą szklane kieliszki oraz specjalne kieliszki stworzone ze sztucznego tworzywa odpornego na zadrapania. Wybór akcesoriów i dodatków jest ogromny, dlatego z pewnością znajdziesz to czego szukasz.

Oprócz rzeczy przydatnych do alkoholu, są też dodatki, które urozmaicają prezent i sprawiają go bardziej wyjątkowym. W tej roli świetnie sprawdza się bilecik z osobistymi życzeniami i opakowanie dobrane kolorystycznie pod zestaw lub po prostu estetyczne. Do pudełka z trunkiem możesz dodać jakieś ładne wypełnienie lub kwiaty ze sztucznego tworzywa, które w szczególności zachwycają kobiety. Odpowiednia kolorystyka, estetyka i dbałość o szczegóły przyciągają uwagę i sprawiają pierwsze, dobre wrażenie.

Dlaczego lepiej podarować zestaw prezentowy z alkoholem zamiast samego trunku?

Dobry alkohol z pewnością ucieszy, jednak sama butelka może nie starczyć, aby zachwycić odbiorcę. Wiele osób patrzy na to jaką wagę przyłożyliśmy do zrobienia prezentu, a nie do samej zawartości. Ludzie doceniają starania, estetykę i wkład w tworzenie podarunków. Im większa jest dbałość o szczegóły, tym bardziej wyjątkowy staje się prezent, dlatego warto postawić na zestaw prezentowy z alkoholem. Dobierając dodatki i pakując prezent poświęcając swój czas pokazujemy komuś, że nam na nim zależy. Oprócz akcesoriów można zadbać też o personalizowany wygląd butelki. Podarujalkohol.pl oferuje zakup wybranego alkoholu z własną etykietą, na której możesz umieścić swoje podziękowania, życzenia, prośby i miłe słowa – dosłownie wszystko co chcesz. Takim prezent z pewnością zapunktujesz u odbiorcy. A więc dlaczego lepiej wybrać zestaw prezentowy z alkoholem? Prezenty, w które wkładamy swoje serce i poświęcamy swój czas to strzał w dziesiątkę!

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?