Alkohol na prezent dla mężczyzny

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Alkohol na prezent dla mężczyzny

Alkohol na prezent dla mężczyzny

W obecnych czasach, kiedy nadmiar obowiązków oraz braku czasu nie mamy nawet krótkiej chwili na to żeby pomyśleć o prezencie dla kogoś bliskiego. W takiej sytuacji zawsze możemy zdać się na niespodziankę, która przez każdego mężczyznę zawsze zostanie mile przyjęta. Chodzi tu o wszystkim dobrze znany markowy alkohol na prezent, z którego mężczyzna będzie na pewno zadowolony.

Alkohol na prezent, to tradycja, która w Polsce i nie tylko, ma bardzo długą tradycję, z tego powodu żadna obdarowana osoba nie będzie zaskoczona, bądź niezadowolona z takiego podarunku. Niewskazany jest alkoholowy prezent dawany osobom niepełnoletnim czy też osobom w podeszłym wieku. Nie licząc takich pojedynczych przypadków alkohol na prezent dla mężczyzny będzie zawsze uniwersalnym upominkiem, który spodoba się każdemu, szczególnie jeśli wybierzemy alkohol z wyższej półki gwarantujący nam wysokie loty.

Jaki alkohol na prezent dla mężczyzny?

Wybierając alkohol na prezent dla mężczyzny zawsze zastanawiamy się na jaki rodzaj się zdecydować. Główną rolę odgrywa cena alkoholu, dlatego musimy zadać sobie pytanie jaką kwotę chcemy wydać. Zazwyczaj działa to tak, że kwota alkoholu jest zależna od jakości trunku. Wysoka kwota alkoholu zazwyczaj łączy się z dobrą renomą wśród smakoszy, a także krytyków oraz zależy ona od receptury i długości leżakowania. Ta zasada sprawdza się przede wszystkim w  przypadku whisky, ponieważ to ona z wiekiem zyskuje na wartości. Wybierając alkohol na prezent dla faceta musimy kierować się nie tylko zawartością swojego portfela, a także upodobaniami i smakiem osoby dla której kupujemy niespodziankę. Dla mężczyzn sprawdzają się przede wszystkim alkohole wysokoprocentowe, bo jak wiadomo, każdy z nich lubi spożyć coś mocniejszego, niż likier czy wino, które zdecydowanie częściej wybierają kobiety. Wśród mężczyzn często spotyka się również smakoszy piwa, choć szczerze mówiąc nie jest to alkohol najlepszy na bardziej wyjątkowe okazje, ale na pewno świetnie nadaje się do bardziej codziennych sytuacji, kiedy chcemy podziękować komuś za pomoc, jednak na czyjeś urodziny czy jubileusz, podczas którego będzie sporo gości, powinniśmy kupić coś bardziej wytrawnego.

Polacy zazwyczaj wybierając prezent alkoholowy sięgają zazwyczaj po butelki z wyższej półki, przede wszystkim butelki znanych i uznanych marek, które są doskonale znane nawet tym, którzy nie piją zbyt często alkoholu. Do najlepszych alkoholi należy koniak, brandy, bądź kilkunastoletnie whisky. Najpopularniejsze marki wypuszczają alkohole różnego rodzaju, dlatego powinniśmy trochę dokładniej przyjrzeć się swojemu wyborowi. Aby ciekawiej urozmaicić wybierany alkohol na prezent dla mężczyzny i sprawić, żeby niespodzianka nie była tylko szklaną butelką z zawartością można zastanowić się nad wyborem personalizowanych butelek z alkoholem.

Dobry alkohol na prezent

Każdy mężczyzna ma swój ulubiony alkohol, dlatego wybierając musimy kierować się osobistymi preferencjami osoby obdarowywanej. Jakie klasyczne alkohole najlepiej sprawdzą się na prezent dla mężczyzny:

  • whisky –do wyboru mamy typową szkocką, jednosłodową whisky, której baza jest czystą wodą źródlaną. Innym rodzajem są whisky, które są cięższe i bardziej dymne, torfowe, które mają dosyć specyficzny smak i nie pasują każdemu.
  • koniak – to świetny alkohol na prezent dla mężczyzny, ponieważ jest to bardzo elegancki trunek przeznaczony głównie do spożywania solo. Ceny koniaków są bardzo różne, od niskich cen do bardzo wysokich, dlatego każdy znajdzie coś w przystępnej cenie dla siebie.
  • wódka – to najpewniejszy prezent alkoholowy i nie do końca musi być tak oczywisty jak nam się wydaje. Warto zainwestować w produkty regionalne, które dodatkowo bardzo dobrze wyglądają.

Wybierając niespodziankę na urodziny warto jest wybrać personalizowany alkohol dla mężczyzny. Taki prezent nie będzie już samą butelką z zawartością, ale także świetną pamiątką dzięki której obdarowywany poczuje się naprawdę wyjątkowo.

Sprawdź naszą ofertę:

Klasyczny Jack Daniel’s

Urodzinowy Singleton of Dufftown 12 Letni

Ekskluzywne Bacardi Gran Reserva Diez 

 

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?